Ušetřete
21. leden 2015
za 5 týdnů

Připravované legislativní novinky roku 2015 ve mzdové účtárně

Cílem semináře je seznámit účastníky se změnami v oblasti mezd, zejména změnami daňovými, v sociální oblasti, v nemocenském pojištění a změnami v exekučních a insolvenčních srážkách. Seminář je určen zejména pro mzdové účetní, ale i další, které zajímá problematika mezd.

Více informací
21. únor 2015
za 2 měsíce

New Media Inspiration 2015 - Digitalizace člověka

Digitalizace světa dat je definitivně skončená — přes 99 % všech informací, jimiž lidstvo disponuje, je dnes v digitální podobě. O digitalizaci fyzického světa je již rozhodnuto a probíhá na plné obrátky — internet věcí, rozšířená realita, chytré budovy, geolokační aplikace…

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 4 950 Kč bez DPH
  • Vaše cena 2 496 Kč bez DPH
1. duben 2015
za 3 měsíce

TVCON 2015

TVCON 2015 se zabývá prostorem, kde se stýká televize s internetovým videem, mobilními aplikacemi a hrami. Od streamovaných médií po vývoj aplikací, od interaktivní televize po televizi v mobilu, od SmartTV po Chromecast. Podíváme se na budoucnost propojení televize s dalšími digitálními technologiemi po obsahové, obchodní i technologické stránce. Nepostradatelná konference pro každého, kdo nechce ztratit krok s vývojem médií.

Více informací
  • Základní cena 4 250 Kč bez DPH
  • Vaše cena 3 250 Kč bez DPH
9. duben 2015
za 4 měsíce

Internet Advertising Conference

Na klíčové akci českého internetu nemůžete chybět. 8. ročník Internet Advertising Conference se bude konat 9. dubna 2014 tradičně v hotelu Clarion v Praze.

Více informací
  • Základní cena 5 950 Kč bez DPH

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Service logo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Etnetera logo ComGate Payments logo iCORD International s.r.o. logo Seznam.cz logo Channel Crossings logo PFP s.r.o. logo isifa Image Service logo Schaffer & Partner s.r.o. logo eMan logo PricewaterhouseCoopers Česká republika logo Internet Info logo Profinit, s.r.o. logo STRV logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo Česká spořitelna