Ušetřete
9. říjen 
za 9 dnů

Mobile Internet Forum 2014

Internet je gigantický stroj, jehož palivem je marketing ve všech podobách. Mobilní technologie byly původně jen přídavkem k tomu „opravdovému“ internetu. Dnes tato hranice padla. Přijďte se dovědět více na sedmý ročník konference Mobile Internet Forum - #MIF14.

Více informací
14. říjen 
za 2 týdny

Business plan: Pevné základy vašeho podnikání

Občas je rozumné vrátit se k základům a přesvědčit se, co všechno jsme už zapomněli, případně co je nového. Základem každého podnikání je business plan a obchodní model. Víme, jak s nimi pracovat opravdu efektivně a účelně? Dovedete na svůj startup aplikovat lean canvas? Anebo si myslíte, že to není potřeba? Případně — znáte něco lepšího? Přijďte na BUSINESS Tuesday věnované plánování a promýšlení byznysu od samotných základů.

Více informací
15. říjen 
za 2 týdny

E-Business Akademie - Vánoční kampaně a inspirace pro váš e-shop

Vánoční koledy slyšíme z obchodů pomalu od srpna. Srpen je dávno pryč, podzim za dveřmi a Vy máte pocit, že jste zaspali? I v říjnu se toho dá spoustu dohnat. Proto jsme si vánoční kampaně vybrali jako téma podzimní E-Business Akademie. Pro inspiraci se podíváme na zoubek marketingovým kampaním, které zazářily v minulém roce.

Více informací
23. říjen 
za 3 týdny

Czech Internet Forum 2014

Již 9. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa. Veletrh digitální inspirace přinese nabitý program ve 4 přednáškových sálech, skvělou atmosféru pro 400 účastníků, osobnosti domácí i zahraniční, inspirace, nové inovativní projekty, podnikatelské zkušenosti. S námi si určitě vyberete a přiložíte prst na rychlý tep dnešní digitální doby!

Více informací
4. listopad 
za 5 týdnů

INNOVATION DAY - monetizace OTT

Televize a internet to spolu zkoušejí už dlouho, nikdy však nebyla k jejich symbióze tak příznivá situace jako dnes. Technologie dozrály jak na straně vysílacích a přenosových systémů, tak pokud jde o koncová zařízení. Tablety a chytré mobily začínají být běžnější než osobní počítače, což je velký impuls pro oblast OTT (Over -the-top).

Více informací
6. listopad 
za 5 týdnů

Konference WebTop100 2014

Aktuální trendy, zlatý základ, inspirace v oblasti digitálního marketingu formou přednášek, diskuzních panelů, workshopů, případových studií a duelů, rozdělené do 3 programových proudů se špičkami v oboru.

Více informací
14. listopad 
za 6 týdnů

Základy efektivního vyjednávání a strategie

Naučte se efektivně zvolit a připravit strategii vyjednávání. Získejte významnou konkurenční výhodu v obchodním, osobním, společenském i politickém jednání.

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 3 400 Kč bez DPH
  • Vaše cena 2 900 Kč bez DPH
19. listopad 
za 7 týdnů

Křišťálová Lupa 2014

Dejte hlas svým oblíbeným projektům v devátém ročníku ankety Křišťálová Lupa.

 
Hlasujte

Více informací
  • Základní cena Zdarma

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Service logo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo O2 Czech Republic, a.s. logo Etnetera logo ComGate Payments logo Minion Interactive logo BizIT logo StringData, s.r.o. logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo Deloitte Advisory logo Visual Unity logo Channel Crossings logo OFFICE DEPOT, s.r.o. logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob logo Česká spořitelna logo ČEZ, a.s. logo BETTER MARKETING, s.r.o.