Podnikatel roku
25. září 
za 6 dnů

E-Business Forum 2014

6. ročník největší odborné akce pro internetové obchodníky je tady. Letos odhalíme, co nejde vykoukat z webu ani statistik. Jak největší obchody fungují doopravdy? Kde leží příležitosti pro expanzi? Co většina e-shopů neví o nové legislativě? Proč se daří menším projektům? Potkáte známé prodejce, kteří dosáhli úspěchu a navíc ho dokázali zopakovat. Přijďte a inspirujte svůj online business.

Více informací
30. září 
za 11 dnů

PR v digitální éře 2014

Připravujeme pro Vás 2. ročník konference PR v digitální éře. Podíváme se na trendy v PR a zaměříme se hlavně na on-line nástroje. Představíme Vám konkrétní případové studie a budeme si povídat o správě sociálních médií, brand PR, budování firemního obsahu, práci s ambasadory Vaší značky a samozřejmě i o neverending story každého píáristy – krizové komunikaci.

Více informací
6. říjen 
za 2 týdny

Problémy v komunikaci s podřízenými

Naučte se efektivně řešit problémy v komunikaci s podřízenými. Zjistěte, jak správě sdělovat nepříjemné skutečnosti, co dělat, když si myslíte, že Vás podřízení neposlouchají, jak reagovat na nesplnění úkolu a jak se vypořádat s tím, když si někdo vaši autoritu vykládá po svém. To vše přehledně, srozumitelně, v praktických příkladech a s kvalifikovaným odborníkem.

Více informací
9. říjen 
za 3 týdny

Mobile Internet Forum 2014

Internet je gigantický stroj, jehož palivem je marketing ve všech podobách. Mobilní technologie byly původně jen přídavkem k tomu „opravdovému“ internetu. Dnes tato hranice padla. Přijďte se dovědět více na sedmý ročník konference Mobile Internet Forum - #MIF14.

Více informací
15. říjen 
za měsíc

E-Business Akademie - Vánoční kampaně a inspirace pro váš e-shop

Vánoční koledy slyšíme z obchodů pomalu od srpna. Srpen je dávno pryč, podzim za dveřmi a Vy máte pocit, že jste zaspali? I v říjnu se toho dá spoustu dohnat. Proto jsme si Vánoční kampaně vybrali jako téma podzimní E-Business Akademie. Pro inspiraci se podíváme na zoubek marketingovým kampaním, které zazářily v minulém roce.

Více informací
23. říjen 
za 5 týdnů

Czech Internet Forum 2014

Již 9. ročník klíčové celodenní konference českého internetu vás opět provede nejdůležitějšími trendy, zkušenostmi a příběhy, které určují aktuální vývoj českého online světa. Veletrh digitální inspirace přinese nabitý program ve 4 přednáškových sálech, skvělou atmosféru pro 400 účastníků, osobnosti domácí i zahraniční, inspirace, nové inovativní projekty, podnikatelské zkušenosti. S námi si určitě vyberete a přiložíte prst na rychlý tep dnešní digitální doby!

Více informací
4. listopad 
za 7 týdnů

INNOVATION DAY - monetizace OTT

Televize a internet to spolu zkoušejí už dlouho, nikdy však nebyla k jejich symbióze tak příznivá situace jako dnes. Technologie dozrály jak na straně vysílacích a přenosových systémů, tak pokud jde o koncová zařízení. Tablety a chytré mobily začínají být běžnější než osobní počítače, což je velký impuls pro oblast OTT (Over -the-top).

Více informací
6. listopad 
za 7 týdnů

Konference WebTop100 2014

Aktuální trendy, zlatý základ, inspirace v oblasti digitálního marketingu formou přednášek, diskuzních panelů, workshopů, případových studií a duelů, rozdělené do 3 programových proudů se špičkami v oboru.

Více informací
14. listopad 
za 2 měsíce

Řešení konfliktů na pracovišti

Jak vyzrát na konflikty na pracovišti? Co s konfliktním podřízeným? Jak řešit konflikt podřízených a co s kolegou, se kterým je občas problém spolupracovat? Odpovědi na tyto, a mnohé další otázky se dozvíte na našem semináři. Přehledně, příjemně, v praktických příkladech a ukázkách s majitelem portálu Firemní-sociolog.cz

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 3 400 Kč bez DPH
  • Vaše cena 2 900 Kč bez DPH
19. listopad 
za 2 měsíce

Křišťálová Lupa 2014

Dejte hlas svým oblíbeným projektům v devátém ročníku ankety Křišťálová Lupa.

 
Hlasujte

Více informací
  • Základní cena Zdarma

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Service logo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Gemius logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo Seznam.cz logo Cross Masters logo Internet Info logo Effectix.com logo PFP s.r.o. logo O2 Czech Republic, a.s. logo Construction Consulting logo ACOMWARE logo Recruiting Talents, s.r.o. logo eMan logo HyperMedia logo H1.cz/QUISMA logo isifa Image Service