Ušetřete
2. prosinec 
za 6 dnů

Česká republika očima cizinců

Poslední letošní BUSINESS TUESDAY bude povídáním s několika pozoruhodnými lidmi, kteří přišli ze zahraničí do ČR žít, pracovat a podnikat.

Více informací
8. prosinec 
za 12 dnů

Reklama, naše láska

Přiznejme si to: reklamu milujeme. Ale ne ledajakou. Máme rádi vtipnou, vynalézavou, tvořivou reklamu, která dovede zasáhnout, okouzlit a prodat v jediné úderné zkratce. Máme prostě rádi skvělou reklamu. Přijďte se podívat na zasvěceně komentované ukázky nejlepších kampaní z ČR i ze zahraničí a diskutovat s lidmi, kteří reklamu vymýšlejí a umisťují i s těmi, kdo ji platí.

Více informací
21. únor 2015
za 3 měsíce

New Media Inspiration 2015 - Digitalizace člověka

Digitalizace světa dat je definitivně skončená — přes 99 % všech informací, jimiž lidstvo disponuje, je dnes v digitální podobě. O digitalizaci fyzického světa je již rozhodnuto a probíhá na plné obrátky — internet věcí, rozšířená realita, chytré budovy, geolokační aplikace…

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 4 950 Kč bez DPH
  • Vaše cena 2 496 Kč bez DPH
1. duben 2015
za 4 měsíce

TVCON 2015

TVCON 2014 se zabývá prostorem, kde se stýká televize s internetovým videem, mobilními aplikacemi a hrami. Od streamovaných médií po vývoj aplikací, od interaktivní televize po televizi v mobilu, od SmartTV po Chromecast. Podíváme se na budoucnost propojení televize s dalšími digitálními technologiemi po obsahové, obchodní i technologické stránce. Nepostradatelná konference pro každého, kdo nechce ztratit krok s vývojem médií.

Více informací
  • Základní cena 4 250 Kč bez DPH
  • Vaše cena 3 250 Kč bez DPH

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Service logo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Profinit, s.r.o. logo Etnetera Activate logo HyperMedia logo GoPay logo ČEZ, a.s. logo Mailkit s.r.o. logo BizIT logo MEDIARESEARCH logo Gemius logo Česká spořitelna logo Dobrý web logo Apelby Communications logo Imper CZ logo StartupJobs.cz logo Etnetera