Další akce Staňte se partnerem akce
13. června 2017 17:30–21:00

WorkLounge Praha Pernerova 51 Praha 8

Speciální verze zahajovací přednášky z konference DOTS 2017 se Satya Nadellou (Microsoft CEO), v rámci které se podíváme na téma digitalizace a inovací na zcela konkrétních příkladech a z hlediska inovačního frameworku “1234 Innovations Framework”.

Inovace a digitalizace jsou buzzwordy, který hýbou světem byznysu. Některé firmy vnímají digitální transformaci jako příležitost, některé naopak jako velkou neznámou, ze které mají strach a obavy. Často se o inovacích ale pouze mluví, ať už ve firemních prezentacích nebo v médiích a marketingových aktivitách:

Inovujeme.
Zakládáme inovační oddělení.
Spolupracujeme se startupy.

Vidíme to všude kolem sebe. Firmy ale často přícházejí pouze s marginálními inovacemi pro zákazníky. Vlastní zaměstnanci jsou přitom stále zaveleni zbytečnou prací a papírováním, nemají prostor a důvěru k realizaci vlastních nápadů a do toho situaci komplikuje firemní IT…

Na Business Tuesday - Inovační edici si výše uvedené ukážeme ve světle reálného byznysu. Ukážeme si směr, kterým se vydat pro úspěšnou digitální transformaci, rozebereme desítky příkladů úspěšných inovací, technologických trendů a inovačních nástrojů pro firmy všech velikostí, stejně jako zkušenosti s inovačními aktivitami, které jsme realizovali pro firmy jako Škoda Auto, AXA, O2, Microsoft nebo Total.

Přímé zkušenosti zazní pak od našich zákazníků, se kterými otevřeme citlivá témata, která rezonují světem digtitálních inovací. Jak digitalizovat, když firemní IT komplikuje nebo přímo zabíjí veškeré nápady? Proč firmy hledají externí inovační agentury, ale neumožňují vlastním zaměstnancům inovovat? Dá se inovovat ve velkých firmách, s rigidními procesy a pravidly? Jak pracovat s interními inovátory (intrapreneury) a firemními rebely?
Základní cena

537 Kč bez DPH

Premium členové TUESDAY Business Network

Zdarma

Přednášející

Filip Dřímalka

Expert na digitální inovace a business development, který pomáhá firmám s technologickými inovacemi a transformací jejich produktů a služeb. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy Škoda Auto, AXA, O2, LMC, E.On, Deutsche Telekom nebo Zátiší Group. Jako partner projektu Digital Ventures působí jako andělský investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na digitalizaci firem. Působí jako mentor v evropských akcelerátorech Deutsche Telekom hub:raum, Cosmote Startup a Intel/Cisco/Deutsche Telekom ChallengeUp!. Vystupuje také jako řečník na českých i zahraničních konferencích zaměřených na digitální inovace a byznys.Program

Program akce připravujeme

Máte zájem o zaslání programu?
Jakmile bude aktualizován na stránkách akce, rádi vám jej zašleme e-mailem.
Partneři Inovace v podnikání

Mediální partner

logo Podnikatel.cz

Za podpory

logo WorkLounge Praha

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce