Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
12. listopadu 2014 18:00–21:00

ČSOB Inspirace Jungmannovo náměstí 767/6 Praha 1

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků - přijďte včas a dejte si s námi kávu Nespresso!

18:00 - 18:10

Startujeme

Eliška Vyhnánková Eliška Vyhnánková

Konzultantka sociálních médií

Eliška Vyhnánková

Živí se jako konzultantka v oboru sociálních médií. Kromě klasického poradenství je jejím hlavním cílem předávání znalostí v rámci veřejných i firemních školení. Před odchodem na volnou nohu pracovala jako manažerka nových médií ve společnosti NEWTON Media, kde se starala mimo jiné i o rozvoj nástrojů na monitoring sociálních sítí.

Ve volném čase je hlavně geekem s láskou k filmům, seriálům a knihám ... speciálně těm se sci-fi tématikou. Je spolumajitelkou firmy FAN BASE, která je zaměřená na filmový a seriálový merchandising a pořádá akce se zahraničními (i českými hosty) pod značkou Stars in Prague. Od roku 2001 je také vedoucí projektu Czech Star Wars Universe, který sdružuje české a slovenské fanoušky Hvězdných válek, zastřešuje redaktory informačního serveru a podílí se na organizaci různorodých akcí.

18:10 - 18:35

Přehled o mobilním B2B

V prezentaci si ukážeme ty nejzajímavější trendy, které přinášejí mobilní řešení do světa byznysu. Podíváme se na to, co se v mobilních technologiích událo v poslední době i to, kam bude pravděpodobně tato oblast pokračovat v blízké budoucnosti.

Michal Zálešák Michal Zálešák

Výkonný ředitel

Czech ICT Alliance

Michal Zálešák

Michal Zálešák má více než 13 let zkušeností v oblasti vývoje webových a mobilních aplikací pro firemní klientelu i veřejnou správu. O využití mobilních technologií pro zvýšení efektivity ve veřejné správě (mGovernment) napsal mnoho článků v ČR a v zahraničí, byl poradcem portálu Světové banky, pro kterou i přednášel. Z Czech ICT Alliance má rozsáhlé zkušenosti z mezinárodních trhů a propagace úspěšných českých řešení v zahraničí.

18:35 - 19:00

První cloud broker v ČR

T-Mobile vstupuje na trh cloudových aplikací a ve spolupráci s partnery vybírá to nejlepší ze světa cloudových aplikací pro malé a střední firmy. Podnikatelé tak mohou bezpečně zálohovat firemní data pomocí aplikace, vyhledávat obchodní příležitosti díky službě Zakázka nebo vést své účetnictví v plně cloudové verzi ekonomického systému.

Zdeněk Nový Zdeněk Nový

Manažer kategorie a produktů

T-Mobile Czech Republic

Zdeněk Nový

Zdeněk Nový, který působí ve společnosti T-Mobile na pozici manažera kategorie a produktů, se v oboru ICT pohybuje již dvanáctým rokem. Velkou část své kariéry se věnoval technickým řešením a posledních 5 let se zabývá rozvojem cloudových služeb v nadnárodních společnostech. V T-Mobile vede program zaměřený na prodej cloudových služeb firemním zákazníkům, které jim pomáhají efektivně řídit podnikání.

19:00 - 19:25

Jak zefektivnit práci mimo kancelář pomocí mobilních aplikací

Ukážeme vám jak zvýšit efektivitu lidí, kteří pracují v terénu, pomocí mobilních aplikací pro obchodníky, či servisní techniky. Jejich práce lze zrychlit, zjednodušit při snížení administrativy - a my vám ukážeme jak.

Ondřej Bulíř Ondřej Bulíř

Account Manager

mFORCE

Ondřej Bulíř

Ondřej Bulíř působí ve společnosti mForce již několik let a stará se o kompletní zastřešení celého životního cyklu nasazování mobilních aplikací pro 2B2 zákazníka od analyzování až po návrh a implementaci výsledného řešení pro zákazníka a následný servis a správu. Jeho specializací je optimalizace interních obchodních procesů.

19:25 - 19:50

Interní komunikace formou mobilních aplikací

V prezentaci se dozvíte jak šetřit náklady na realizaci vnitrofiremní komunikace se zaměstnanci a jak moderně řešit sdílení informací ve firmě.

Ondřej Švihálek Ondřej Švihálek

Senior Consultant

UNICORN Systems

Ondřej Švihálek

19 let zkušeností s budováním online strategií a vedením realizačních teamů ve světě webu, e-commerce a mobilních služeb. Mezi hlavními projekty, které strategicky definoval a exekučně vedl jsou např. kompletní rebranding a repositiong webových a mobilních služeb mediálního domu Centrum Holdings, definice a realizace mobilních strategií a digitálních projektů ČEZ, operátorů mobilních sítí ČR, mediálních domů Lagardere Active, Burda Média nebo návrh a realizace programu digitálních služeb pro vozy Škoda Auto - Connected Car.

20:00 - 21:00

Závěrečný networking

Partneři Mobilní aplikace B2B: výzva pro blízkou budoucnost

Hlavní partner

logo T-Mobile Czech Republic

Partner

logo mFORCE

Mediální partneři

logo EURO logo Lupa.cz

Za podpory

logo Era svět

Produktový partner

logo isifa Image Service

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce