Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
14. června 2017 18:00–21:30

Royal Vinohradská 48 Praha 2

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

18:00 - 18:10

Úvodní slovo

Radka Myšková Radka Myšková

Freelancer

Radka Myšková

Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřady vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

18:10 - 18:25

Vývoj je pouhý začátek

Vývoj je jedna věc, ale jak dostat aplikace do mobilních telefonů zakazníků? I mobilní aplikace potřebuji marketing, podporu a reklamu.“

Lubo Smid Lubo Smid

Spoluzakladatel a COO

STRV

Lubo Smid

Lubo Smid je spoluzakladatelem a COO českého vývojářské společnosti STRV, která vyvíjí aplikace výhradně pro US trh. Lubo má v STRV na starosti koordinaci růstových aktivit této progresivní společnosti. Před STRV Lubo Smid působil jako freelance webový vývojář a studoval na zahraničních univerzitách v anglickém Coventry a na americké Norwich University. Jeho alma mater je však Univerzita Hradec Králové.

Aktuálně dělí svůj čas mezi pobočky STRV, které jsou v Praze, Los Angeles, San Franciscu a New Yorku. V poslední době nejvíce času tráví v pražských kancelářích, kde se nachází všichni vyvojáři a designéři, kteří pro americké startupy připravují mobilní a webové aplikace. Mezi jeho záliby, kromě nových technologií a startupů, patří crossfit a běh. Lubo se snaží vytěžit maximum ze svého života a drží ze hesla “living on the edge”.

18:25 - 19:25

Slavnostní vyhlašování

Partneři Mobilní aplikace roku 2017

Hlavní partner

logo T-Mobile Czech Republic

Partner

logo Dobrý web

Mediální partneři

logo Dotekomanie.cz logo Letem světem Applem logo Lupa.cz logo mobilenet.cz logo Root.cz logo SmartMania.cz

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce