Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
4. dubna 2017 9:00–13:00

NODE5 Radlická 50 Praha 5

Přednášející

Moderátor

Radka Myšková

Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřady vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

Freelancer

Přednášející

Radek Dobrovolný

Human-Centered Designer. Nová posila v posádce Court of Moravia. Orientuje se na svobodné firmy a jak svobodné prostředí v práci vytvářet, jak zlepšovat komunikaci, identifikovat problémy a zapojovat kreativní metody. Vystudoval informatiku a má pracovní zkušenosti z IT firem. Postupem času zjistil, že ho více než interakce informace se strojem zajímá interakce informace s člověkem, a propadl Human Centered Designu. V současné době také učí na univerzitní půdě.

Zuzana Flašková

Zuzana je první ajťák, který v Kenticu zdrhnul do HR. Do té doby nadšenec pro agilní vývoj se vydala do náborových vod a začala se věnovat aktivitám na univerzitní půdě. Dnes se zaměřuje hlavně na náborový marketing, kde zúročuje svoje technické znalosti.

Student Relations Manager

Kentico Software

Adam Hazdra

Před deseti lety jsem začínal jako product manager v Newton Media, kde jsem měl na starosti polovinu služeb, zejména databázi MediaSearch. Poté jsem si dal pauzu a odjel studovat magisterský program Innovation Management na Manchester Business School v Anglii. Pak jsem v analytické firmě IDC rozjížděl tři mezinárodní produkty v týmu, který byl částečně v Praze, USA a Asii. Následně jsem byl přes dva roky v Jihomoravském inovačním centru jako konzultant, krátce pobyl v inovační agentuře Direct People a rok a půl jsem se pak staral o re-design a rozvoj portálu Jobs.cz v LMC. Od konce roku 2015 pro LMC hledám nové příležitosti v oblasti svobodnější práce, konkrétně vedu projekty Easytask.cz a Profinaut.com.

Business owner

LMC

Gabriela Jakabová

Gabriela Jakabová pracuje sedm let v brněnské firmě Kentico software. Za tu dobu se z malé startupové firmičky stala středně velká mezinárodní firma. Startupový duch je ale stále neopouští, proto vyvíjejí nové produkty formou interních startupů. Gabriela má na starosti administrativní a organizační zázemí firmy, což je zejména HR, Finance, Office Management a právní záležitosti. Zní to sice strašlivě nudně, ale někdy to je velká zábava.

Chief Administrative Officer

Kentico Software

Michal Nýdrle

Michal Nýdrle je zakladatelem největší české nezávislé komunikační skupiny Kindred Group a reklamní agentury Nydrle. Dlouhodobě se aktivně angažuje ve startupových projektech (v minulosti například Brand Embassy nebo lifestylový magazín Soffa) a v roce 2016 se podílel na vzniku venture fondu Air Ventures. Michal je členem prezidia Asociace komunikačních agentur a pravidelně přednáší na marketingových konferencích.

Martin Pejša

Martin Pejša založil a vede Creative Dock. Před tím roky pracoval ve velkých firmách, naposledy jako obchodní ředitel ve Vodafone CZ, kde vedl více než 1 000 lidí v obchodech a call centrech. Pak ale prodal byt, vzal veškeré úspory a slibně rozjetou korporátní kariéru vyměnil za podnikání. Postupem času se díky Martinovu uvažování stalo z Creative Docku místo, kde vznikají startupy na objednávku velkých firem i startupy vlastní. Po čtyřech letech Creative Dock přivedl na trh 30 startupů a pracuje zde přes 250 lidí.

majitel a výkonný ředitel

Creative Dock

Roman Šmiřák

Roman vedl první tým v roce 2001, který byl součástí mezinárdních projektů ČR, Německo, USA. Od roku 2004 se jako konzultant firmy Tieto podílel na budování a rozvíjení týmů spolupracujících napříč Evropou (jedná se přes 500 projektů). V roce 2013 spoluzaložil RainFellows, které poskytuje management consulting nejen v IT, ale napříč obory. Je Board member ve firmách IQ Kuchyně, Avogado.cz a mezinárním projektu Newired, ve kterých jsou RainFellows i společníky.