Další akce Staňte se partnerem akce
23. května 2017 18:00–21:00

WorkLounge Praha Pernerova 51 Praha 8

Program

Úvodní slovo

Radka Myšková Radka Myšková

Freelancer

Radka Myšková

Původně inženýrka ekonomie s diplomem z Jihočeské univerzity započala svou pracovní pouť životem na Úřady vlády ČR coby pracovnice odboru premiéra. Navštívila na 50 zemí světa, nejvíce si zamilovala Mexiko, ve kterém prožila 3 roky života. O zemi opeřeného hada přednáší a také z ní přiváží ručně vyráběné přírodní šperky. V roce 2014 se stala akreditovanou ICF koučkou, členkou EMCC CZECH, o.s. Její velkou vášní je fotografování a tvorba prezentačních videí. Miluje děti a višňovou marmeládu. Radčino celoživotní přání je šířit inspirativní lidské příběhy.

ZŠ Livingston - škola, do jaké byste sami rádi chodili

Před dvěma lety jsem s kočárkem před sebou založila základní školu - vznikla jako první startupový projekt na poli soukromých škol v ČR. Náhoda mě svedla dohromady s investorem, který pro mou vizi vzdělávání i uspořádání prostoru postavil budovu. Každodenní práce s dětmi, jejich rodiči a v týmu, který je veden v duchu svobodné firmy, je pro mě výzvou.

Eva Dittrich Sanigová Eva Dittrich Sanigová

ředitelka

LIVINGSTON Základní škola

Eva Dittrich Sanigová

Eva je spoluzakladatelka a ředitelka Základní školy Livingston. Vystudovala FF UK, pět let pracovala ve společnosti SCIO. V září 2015 založila školu, sleduje trendy ve vzdělávání ve škole i mimo ni. Několikrát do roka jezdí pro inspiraci do zahraniční. Je nadšená z respektujícího přístupu k dětem, baví ji hledání nových řešení prostředí pro vzdělávání. Livingston můžete sledovat na youtube i facebooku.

Ženy v roce 0

Co vede ženy k tomu, aby začaly samy podnikat, co je důležité pro start jejich kariéry a jak si vedou po roce a více letech.

Eva Karasová Eva Karasová

Manažerka společenské odpovědnosti firmy

T-Mobile Czech Republic

Eva Karasová

Eva má v T-Mobile na starost společenskou odpovědnost. Pod značkou T-Mobile Pomáháme realizuje strategii odpovědného podnikání firmy v oblasti ochrany životního prostředí, dodržování lidských práv a pracovních podmínek nebo prevence korupce. Podílí se i na rozvoji dvou klíčových projektů, jejichž cílem je zlepšit ekonomické a sociální mikroklima. Grantová výzva T-Mobile Mluvme spolu je určena pro malé neziskovky nebo neformální skupiny a T-Mobile Rozjezdy je program na podporu drobných začínajících podnikatelů. Mezi nimi je každoročně více než polovina žen, z nichž mnohé jsou na či po rodičovské nebo obecně před volbou jak dál. Eva má zkušenosti nejen ze CSR, ale i PR a médií.