Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
13. června 2012 13:00

City Green Court Hvězdova 1734/2c Praha 4

Přednášející

Zdeněk Drozd

Specializace na daň z příjmů fyzických osob, sociální zabezpečení a zdravotní pojištění. Člen oddělení International Assignment Services, bohaté zkušenosti v oblasti mezinárodních vyslání zaměstnanců, mezinárodního zdanění fyzických osob a související problematiky sociálního zabezpečení a zdravotního pojištění.

Manažer oddělení daňového poradenství pro fyzické osoby

PricewaterhouseCoopers Česká republika

Tereza Hašová

Magisterský titul v oblasti právo a právní věda získala na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně v roce 2006. Zkušenosti s komplexními právními případy získávala v přední české advokátní kanceláři, kde se věnovala převážně obchodnímu a občanskému právu, zejména se specializovala na právo společností a smluvní agendu, akvizice a právní due diligence společností. Po té působila v menší české advokátní kanceláři, kde se zaměřovala především na právo nemovitostí, smluvní občanskoprávní a obchodněprávní agendu a také právo duševního vlastnictví a pracovní právo.
Právní praxi ve výše uvedených oblastech se tedy věnuje více než 6 let, jako advokát od roku 2010.

advokátka

LEGALpro.cz

Michael Hovorka

Michael Hovorka je šéfredaktorem serveru Podnikatel.cz a majitelem rozhlasového hlasu, který po mnoho let využívaly rozhlasové stanice jako Rádio Impuls, Český rozhlas Radiožurnál nebo Frekvence 1. Serveru Podnikatel.cz se věnuje již od jeho vzniku a stále se snaží jeho obsah vylepšovat, což podtrhují i významná čísla návštěvnosti. Vedle toho přednáší na vysoké škole obory zaměřené na online žurnalistiku a jako profesor je známý svou přísnou důsledností v rámci zkoušení. Osobně se velmi rád vyjadřuje v sociální síti Twitter pod nickem @hlasatel, i když si hledal cestu k této sociální síti hned natřikát.

šéfredaktor Podnikatel.cz

Internet Info

Václav Kadeřábek

Vystudoval Univerzitu Pardubice. Je absolventem University of Pittsburgh, kde získal titul International Executive MBA a absolventem George Washington University v USA v oboru projektového řízení. V roce 2003 dokončil na University of Pennsylvania postgraduální studium se zaměřením na exekutivní management.

V letech 1995 – 1998 pracoval ve Philip Morris CZ, na pozici bezpečnostního manažera.

V letech 1998 – 2005 působil ve společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o. na pozicích

- ředitel bezpečnosti,

- ředitel kvality a bezpečnosti,

- ředitel strategických programů, kvality a bezpečnosti.

Od roku 2005 je řídícím partnerem konzultační a personálně poradenské společnosti DRILL® Business Services. Pravidelně přednáší na seminářích a konferencích o řízení lidských zdrojů. Je aktivním členem mnoha mezinárodních profesních organizací včetně Society for Human Resource Management, American Society for Quality a Project Management Institute.

Jiří Kocík

Jiří je advokátem kanceláře PwC Legal. Jiří je seniorním advokátem s mnohaletou praxí v advokacii a současně disponuje praktickými zkušenostmi z oblasti veřejné správy, kde působil jako ředitel odboru právního a veřejných zakázek na Ministerstvu životního prostředí České republiky.
Jiří pro své klienty řídil a strukturoval změny ve vlastnických strukturách včetně M&A, poskytoval komplexní právní poradenství v oblasti korporátního práva a pracovního práva a dále zastupoval klienty v soudních řízeních.

Partneři Švarcsystém - vyhněte se až milionovým pokutám

Hlavní partner

logo PricewaterhouseCoopers Česká republika

Mediální partneři

logo Měšec.cz logo Podnikatel.cz

Za podpory

logo AAA POPTÁVKA.CZ, s.r.o. logo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce