Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Business Inspiration Forum

Tradiční úspěšná konference Business Information Forum věnovaná informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání se převlékla do nové podoby - Business Inspiration Forum.

Konference Business Inspiration Forum vám nabízí příležitost potkat se osobně se skutečně vzácnými hosty. Jsou jimi majitelé světově úspěšných firem, podnikatelé, investoři, manažeři, kreativní a charismatické osobnosti mnoha zkušeností, zájmů a aktivit. Osobnosti, z nichž můžete načerpat novou inspiraci, motivaci a zápal pro svou vlastní práci a pro své vlastní myšlenky. Uvěříte, že nadšení a touha opravdu mohou vést k úspěchu a splněným snům.

Kdo přednášel na prvním Business Inspiration Foru? Jako první se představil muž mnoha profesí Michal Horáček, dále například Dan Ťok, Skanska CZ; Tereza Svěráková, Leagas Delaney, Karel Janeček, RJS; nebo Silvie Dymáková, režisérka filmu Šmejdi.

        Tereza Svěráková (Leagas Delaney Praha)      Karel Janeček (RSJ)

Archiv akcí Business Inspiration Forum

21. května 2013

Business Inspiration Forum 2013 - Žijeme v nádherné době

Business Inspiration Forum 2013 představuje mimořádné osobnosti mnoha oborů a jejich inspirativní životní zkušenosti. 

Více informací
29. května 2012

Business & Information Forum 2012

„Příběhy, které vám ukážou cestu“
Nejúspěšnější čeští manažeři a podnikatelé z oblasti IT, ale i dalších oborů; špičkoví ekonomové; tvůrci mínění. Lidé, které znáte z novinových titulků a televizních zpráv. Ti všichni dostali jednotné zadání: na ploše patnácti minut vám vyprávět příběh.
 
Konference je pořádána pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu.
 

Více informací
7. června 2011

Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO

Business & Information Forum 2011: Starosti a radosti českých CIO je sedmým ročníkem tradiční úspěšné konference věnované informačním a komunikačním technologiím jako nástroji pro úspěšné podnikání.
Více informací
1. června 2010

BUSINESS & INFORMATION FORUM 2010: Čas zlomu

V červnu 2010 se již po šesté uskutečnila prestižní odborná konference Business & Information FORUM 2010. Program reflektoval aktuální dění v oblasti ICT a dopad ekonomické situace v době krize.

Více informací
11. března 2009

Business & Information FORUM 2009

Business & Information FORUM 2009 byl pátým ročníkem konference o strategickém řízení informačních a komunikačních technologií (ICT) jako součásti rozvoje firmy...

Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Proficio Marketing logo Adform logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob logo Lundegaard spol. s r.o. logo H1.cz logo AITOM Digital logo Seznam.cz logo T-Mobile Czech Republic logo CTECH s.r.o. logo Xura s.r.o. logo NEXT VISION s.r.o. logo NMS Market Research logo MarketUP s.r.o. logo Channel Crossings