Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

BUSINESS TUESDAY

BUSINESS TUESDAY jsou pravidelná setkání určená pro sdílení informací a budování dalších kontaktů v oblasti zejména malých a středních technologických firem, poskytovatelů business services a dodavatelů ICT produktů, řešení a služeb.

S kým se na BUSINESS TUESDAY můžete potkat? S podnikateli, manažery a dalšími zájemci, kteří chtějí podpořit svou činnost rozvojem a rozšířením sítě lidí, jež se mohou stát zákazníkem, obchodním partnerem, poradcem nebo i zaměstnancem firmy.

Jaké osobnosti přednášely na BUSINESS TUESDAY? Potkat jste mohli Margaretu Křížovou, CEAG; Lindu Vavříkovou, Firma na zážitky; Jakuba Železného, ČT; Alexandra Píchu, ČRo a mnoho dalších osobností různých oborů a profesí.

            

23. května 
za měsíc

Podnikavé matky

BUSINESS TUESDAY se tentokrát zaměří na to, jaké je to rozjet podnikání s malým dítětem a přinese zkušenosti těch, které si tím samy prošly.

Více informací

Archiv akcí BUSINESS TUESDAY

13. prosince 2016

Success stories

Tématem předvánočního BUSINESS TUESDAY jsou již tradičně Success Stories. Jaké jsou zkušenosti těch co stojí za projekty GoOut.cz, Kalorické tabulky, Ironing Ladies nebo Kavárny co hledá jméno a Vnitroblocku?

Více informací
21. června 2016

Velké věci na volné noze

Podnikání na volné noze je možná malé, ale to neznamená, že freelanceři nemohou podnikat velké věci, nebo se na nich podílet. I na volné noze může být profesionál velmi úspěšný a měnit svět kolem sebe k lepšímu. Přijďte se na další BUSINESS TUESDAY přesvědčit o výhodách podnikání na volné noze.

Více informací
16. února 2016

DPH v roce 2016: vyhněte se nepříjemnostem

Noční můra všech podnikatelů, termín pro podání daňového přiznání, se blíží. Zvlášť pokud jste plátce DPH, bude se vás týkat několik změn. Na BUSINESS TUESDAY se dozvíte, na co si dát pozor, abyste se vyhnuli zbytečným nepříjemnostem.

Více informací
1. prosince 2015

Success Stories

Jsou úspěšní, dosáhli v podnikání svého cíle, mají se čím chlubit. Ale jak se jim to povedlo? Příběhy podnikatelů jsou tím nejlepším zdrojem poučení pro každého, kdo se sám pokouší uspět. Ti opravdu dobří se poznají také podle toho, že se rádi podělí o své zkušenosti — jak pozitivní, tak negativní.

Více informací
29. září 2015

Všechno se dá koupit aneb není pricing bez marketingu!

Jak správně nastavit cenotvorbu v dnešním rozmanitém prostředí obchodních modelů v internetovém i tradičním byznysu? Přijďte si poslechnout toho nejpovolanějšího Václava Lorence, Pricewise ČR a Pricing idiot.

Více informací
23. června 2015

Na čem všem se dá ve firmě ušetřit?

BUSINESS TUESDAY bude tentokrát velmi praktické. Dozvíte se například, jak si pořídit lepší smlouvu s telefonním operátorem, jak zaplatit bance opravdu jen nejnezbytnější minimum, které alternativy ke komerčnímu softwaru a placeným webovým službám jsou bezplatné a přinejmenším stejně kvalitní… a slibujeme, že ty hrnce u východu si pak vážně kupovat nemusíte!

Více informací
14. dubna 2015

Když firma roste: radosti a obtíže

Jedna věc je začínající firma o několika lidech, kteří jsou kamarádi, jiná věc je tisícihlavá korporace a ještě úplně jiná záležitost je cokoli mezi tím. Obzvlášť když jde o období rychlého růstu od jednoho extrému k druhému. Každý zkušený podnikatel potvrdí, že přechodová fáze od party k firmě je kritická.

Více informací
24. února 2015

České startupy, o nichž se ví ve světě víc než doma

První letošní BUSINESS TUESDAY bude ve znamení start-upů. Seznámíte se s těmi, kdo se rovnu pustili na celosvětový trh, což chce značnou míru odvahy.

Více informací
2. prosince 2014

Česká republika očima cizinců

Poslední letošní BUSINESS TUESDAY bude povídáním s několika pozoruhodnými lidmi, kteří přišli ze zahraničí do ČR žít, pracovat a podnikat.

Více informací
14. října 2014

Business plan: Pevné základy vašeho podnikání

Občas je rozumné vrátit se k základům a přesvědčit se, co všechno jsme už zapomněli, případně co je nového. Základem každého podnikání je business plan a obchodní model. Víme, jak s nimi pracovat opravdu efektivně a účelně? Dovedete na svůj startup aplikovat lean canvas? Anebo si myslíte, že to není potřeba? Případně — znáte něco lepšího? Přijďte na BUSINESS TUESDAY věnované plánování a promýšlení byznysu od samotných základů.

Více informací
3. června 2014

Success Stories

Jsou úspěšní, dosáhli v podnikání svého cíle, mají se čím chlubit. Ale jak se jim to povedlo? Příběhy podnikatelů jsou tím nejlepším zdrojem poučení pro každého, kdo se sám pokouší uspět. Ti opravdu dobří se poznají také podle toho, že se rádi podělí o své zkušenosti — jak pozitivní, tak negativní.

Více informací
11. března 2014

Svobodná firma

Na „svobodu v práci” jsou různé názory. Udělejte si vlastní obrázek a poučte se od zkušených. Setkání je určeno všem zájemcům o nové a netradiční formy podnikání, všem, kdo se chtějí přesvědčit, zda nové cesty existují, anebo zda ta tradiční je přece jen nejlepší.

Více informací
11. února 2014

Kreativita v businessu

Existuje něco čím může kreativita obohatit svět businessu? Pojďte si poslechnout názory odborníků, kteří věří, že kreativita je v dnešním businessu nezbytností.

Věříme, že toto téma bude inspirací pro rozvoj vaší firmy.

Více informací
15. října 2013

Jak na firemní prezentace a osobní branding?

Dobré zboží se neprodává samo, což platí o všem - i o vás samotných. Co umíte, je potřeba umět prodat. A nejen jednorázově: úspěšní lidé si budují svou osobní značku po celý život. O tom, jak na to, si budeme povídat na dalším Business Tuesday.

Více informací
17. září 2013

Customer Experience a zákaznický přístup

Chcete držet krok se současnými trendy v oblasti Customer Experience? Nevíte, o co se vlastně přesně jedná? Customer Experience (CX), neboli zákaznická zkušenost, tvoří prakticky všechno, s čím přichází zákazník do styku v průběhu využívání vašich služeb. Nezáleží na tom, o jakou službu se konkrétně jedná. Jsou určitá pravidla, která platí jak pro hotel, tak i pro banku. Pokud je neznáte, můžete brzy zjistit, že vaši zákazníci raději využívají služeb konkurence. A to už může být pozdě!

Více informací

Partneři BUSINESS TUESDAY

Mediální partner

logo EURO

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo ACOMWARE logo MarketUP s.r.o. logo BrandCloud logo T-Mobile Czech Republic logo Equa bank a.s. logo Seznam.cz logo Mindshare logo Mailkit logo Heureka Shopping logo NMS Market Research logo Adform logo CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. logo LMC logo KPMG Česká republika logo DEFINITY Systems, s.r.o.