Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

COMMUNICATION WEDNESDAY

COMMUNICATION WEDNESDAY jsou pravidelná setkání zaměřená na oblast telekomunikačních, mediálních a technologických služeb a aplikací. Setkání slouží jako nezávislé fórum, kde se setkávají operátoři, vývojáři aplikací, poskytovatelé a agregátoři obsahu, výrobci koncových zařízení, konzultanti a další osoby zainteresované v oblasti telekomunikačních služeb, kteří si vyměňují informace, zkušenosti, navazují nové spolupráce.

COMMUNICATION WEDNESDAY je místem setkávání profesionálů spojených s broadbandovými a mobilními komunikacemi, službami, obsahem, aplikacemi a médii v České republice a střední Evropě.

Součástí COMMUNICATION WEDNESDAY je anketa MOBILNÍ APLIKACE ROKU, jejímž cílem je zvolit nejzajímavější a nejprospěšnější českou aplikaci pro mobilní telefony napříč platformami.

S kým se na COMMUNICATION WEDNESDAY můžete potkat? S operátory / ISP, poskytovateli telekomunikačních služeb, systémovými integrátory, vývojáři software, dodavateli hardware, marketingovými/reklamními agenturami, médii, internetovými portály nebo s poskytovateli obsahu.

Jaké osobnosti přednášely na COMMUNICATION WEDNESDAY? Potkat jste mohli např. Martina Kasu, Ticketon.cz; Štěpána Bechynského, Microsoft; Hanu Friedlaenderovou, MEDIARESEARCH nebo Marka Prokopa, PROKOP Software.

            

15. června 
za 3 týdny

Mobilní aplikace roku 2016

V rámci COMMUNICATION WEDNESDAY budeme opět vyhlašovat nejlepší a nejoblíbenější české aplikace. 12 kategorií, 12 vítězů. Přijďte se podívat, co stojí za stažení.

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 496 Kč bez DPH
  • Premium členové TUESDAY Business Network Zdarma

Archiv akcí COMMUNICATION WEDNESDAY

4. listopadu 2015

Osobní bezpečnost na internetu

Jak přijít do maléru snadno a rychle? Bezpečnost? Mám přece antivirus… a firewall… Ale kdepak!

Více informací
19. srpna 2015

Hry bez hranic 2015

Letní COMMUNICATION WEDNESDAY bude opět ve znamení her. Celý rok s námi chodíte na konference a potkáváme se v konferenčních sálech. A teď to chce oddech. Přijďte si s námi zahrát bojovku po parku, vyzkoušet si různé aplikace a technologické vychytávky, opéct buřta a popovídat si.

Více informací
17. června 2015

Mobilní aplikace roku 2015

V rámci COMMUNICATION WEDNESDAY budeme opět vyhlašovat nejlepší a nejoblíbenější české aplikace. 12 kategorií, 12 vítězů. Přijďte se podívat, co stojí za stažení.

Více informací
11. března 2015

Trendy v internetové bezpečnosti

Bezpečnostní hrozby se rok od roku mění. Stejně se musí měnit i odezva na ně. Držíte krok s riziky, nebo spoléháte na staré osvědčené postupy? Antivirus a firewall dnes už opravdu nestačí. A co je nejhorší, dnešní útoky jsou cílené a snaží se vás zneužít či okrást — ať jste jednotlivec, firma, provozovatel webu nebo státní úřad. Přijďte si poslechnout experty a seznámit se s aktuálním stavem rizik i zabezpečení všech aspektů online života.

Více informací
12. listopadu 2014

Mobilní aplikace B2B: výzva pro blízkou budoucnost

V obchodování B2C jsou mobilní aplikace normou a samozřejmostí. Není důvod, aby tomu bylo v B2B jinak, chce to jen víc vynalézavosti — uvažovat odlišným způsobem, zvažovat, co je přínosné a bude fungovat. Mobilní aplikace B2B jsou na začátku prudkého vzestupu i v ČR. Jestli chcete včas naskočit, nezmeškejte konferenci o trendu, který může hodně přinést i vám.

Více informací
10. září 2014

E-commerce v mobilu

Rok se sešel s rokem a my si opět shrneme, co je nového v oblasti využití mobilních technologií pro elektronické obchodování — ať už jde o e-shopy, banky či dodavatele technologií. Jedno je jisté: Češi nakupují přes mobil stále ochotněji a stále více.

Více informací
20. srpna 2014

Hry bez hranic

Závidíte svým ratolestem a mladším ročníkům prázdninové lítání po táborech a hraní si s kamarády?
20. srpna se to všechno otočí. Letní COMMUNICATION WEDNESDAY se totiž bude celé točit kolem her.

Více informací
18. června 2014

Mobilní aplikace roku 2014 - vyhlášení

Už po čtvrté hledáme nejlepší české mobilní aplikace. Další setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou těch vítězných.

Více informací
13. listopadu 2013

Internet věcí & quantified self

Znáte někoho, kdo u sebe nosí sporttracker v podobě přívěsku nebo náramku? Nebo jej máte dokonce sami? Sdílíte s někým svou geografickou polohu přes telefon? Pořídíte si chytré hodinky? Nebo čip do běžeckých bot? Anebo si o tom všem myslíte, že jde o nebezpečnou tendenci, která nás připraví o poslední zbytky soukromí?

Více informací
25. září 2013

Mobilní aplikace pro váš byznys!

S naším partnerem, společností T-Mobile, jsme pro vás připravili jedinečnou událost nabitou zajímavými tipy o mobilních aplikacích a jejich využití pro podnikání. Nenechte si tak ujít speciální edici COMMUNICATION WEDNESDAY: Mobilní aplikace pro váš byznys, která vás bude zaručeně inspirovat!

Více informací
12. června 2013

Mobilní aplikace roku 2013 - vyhlášení

I v roce 2013 samozřejmě proběhne anketa hledající nejlepší české mobilní aplikace. A třetí setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou vítězů.

Více informací
3. dubna 2013

Média na mobilech a tabletech

Noviny a časopisy se stále více přesouvají z papírové podoby do elektronické, to víme všichni. Zajímavé to začíná být tam, kde nejde o běžnou webovou stránku, ale o podobu speciálně určenou pro tablet či mobilní telefon.

Více informací
13. února 2013

E-komerce v mobilu

Rádi bychom vás upozornili, že došlo ke změně místa konání. Setkání se uskuteční v hotelu Adria, Václavské nám. 26.
 

Nakupování přes web není trend, ale samozřejmost. Trend je nakupování a placení z mobilu, a brzy se stane také samozřejmostí. Jste v této oblasti na výši? Jestli váš e-shop nemá plnohodnotnou mobilní verzi, máte nejvyšší čas. Letos je poslední rok, kdy se tento nedostatek ještě částečně odpouští. Za rok bude pozdě. Seznamte se s tím, co musíte udělat! 

Více informací
21. listopadu 2012

Digitální a propojená domácnost

Dnešní průměrná domácnost disponuje výpočetním výkonem kosmického střediska nedávné minulosti. Osobní počítače, chytré telefony, spotřební elektronika, bezpečnostní zařízení, termostaty, chůvičky, dálková ovládání, wi-fi sítě, internet v elektrické zásuvce… ale to je všechno jen začátek cesty k opravdové digitální domácnosti, která předvídá vaše potřeby, šetří energií, kde přístroje komunikují mezi sebou bez vašeho prostřednictví. Takové bydlení bude standardem po větší část 21. století, ale z velké části jej můžete mít už dnes, když víte, jak na to. Přijďte se podívat, co všechno se dá dnes dělat s telekomunikační a výpočetní technikou pro lepší bydlení.

Více informací
13. června 2012
Logo Mobilní aplikace roku 2012- vyhlášení

Mobilní aplikace roku 2012- vyhlášení

I v roce 2012 samozřejmě proběhne anketa hledající nejlepší české mobilní aplikace. A třetí setkání COMMUNICATION WEDNESDAY bude přehlídkou vítězů.

Více informací

Partneři COMMUNICATION WEDNESDAY

Hlavní partner

logo T-Mobile Czech Republic

Mediální partneři

logo EURO logo Lupa.cz

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo ACOMWARE logo MarketUP s.r.o. logo Internet Info logo Bird & Bird logo H1.cz/QUISMA logo Heureka.cz logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo Etnetera Activate logo shutterstock logo RobertNemec.com logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo Crimtan CZ&SK logo AITOM Digital logo Profinit logo Magnas Media s.r.o.