Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Asseco Solutions

Adresa Zelený pruh 1560/99, Praha 4 140 02

Telefon 420 244 104 111

Web http://www.assecosolutions.com

Je členem sítě TUESDAY Business Network

Asseco Solutions, a.s., je největším producentem podnikových informačních systémů na českém a slovenském trhu. Softwarové aplikace z jeho produkce jsou distribuovány i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení.

Produktové portfolio HELIOS sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy, až po např. produkty pokrývající specializované potřeby ubytovacích a stravovacích zařízení. Všechny produkty jsou doplněné širokou nabídkou služeb a partnerských programů. Kromě základních modulů a funkcionalit poskytují též řešení pro jednotlivé oblasti podnikání, tzv. „oborová řešení“.

Asseco Solutions je nositelem certifikátu kvality ISO 9001:2008 a je členem nadnárodní skupiny ASSECO Group.

Premium členové

 • Lenka Baďurová

  asistentka místopředsedy předs
 • Ivana Birtová

  vedoucí týmu realizace Helios Green
 • Jiří Hub

  Vice-Chairman of the Board
 • Jan Novotný

  prokurista
 • Vladan Zalejský

  Ředitel divize veřejné správy

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Asseco Solutions logo LMC logo CTECH s.r.o. logo H1.cz logo Xura s.r.o. logo ACOMWARE logo AITOM Digital logo Nielsen Admosphere logo ALBIXON a.s. logo CITROËN ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. logo T-Mobile Czech Republic logo O2 Czech Republic logo NEXT VISION s.r.o. logo Magnas Media s.r.o. logo KPMG Česká republika