NetClub

Exkluzivní setkání se zajímavými osobnostmi českého Internetu

Setkání jsou určená pro všechny, kteří se chtějí potkat se zajímavými osobnostmi českého Internetu, načerpat cenné informace, rady a nechat se inspirovat ve vlastním businessu.

Neformálnost setkání dává prostor jak diskusi s hostem, tak pro dotazy z publika. Vždy perfektně připravený Petr Koubský z TUESDAY Business Network vyzpovídá hosta do poslední chvilky a nebojí se položit jakoukoliv otázku. Na závěr celého setkání nechybí networking, při kterém je možné navázat nové kontakty, nebo ještě vznést soukromně dotaz na hosta.

Zajímá vás, s kým jste se například mohli potkat?

Do červené sedačky usedli Jan Mühlfeit z Microsoft, Libuše Šmuclerová z Ringier Axel Springer, Petr Kasa z Nokia, Taťána le Moigne z Google, Milan Fridrich z České televize, Martin Jaroš z T-Mobile, nebo Tomáš Čupr ze Slevomat.cz.

    Moderátor a novinář Miloš Čermák se od léta stará o web časopisu Reflex. O místo šéfa online divize Ringieru, které se uvolnilo, když se Ivan Hamšík stal jeho šéfredaktorem, ale nakonec neměl zájem, prozradila Libuše Šmuclerová. Výběrové řízení zaměřené spíš na technicky vzdělané manažery končí příští týden.             

28. květen 
za 5 týdnů
Logo NetClub „setkání s Miton Boys“

NetClub „setkání s Miton Boys“

NetClub – „setkání s Miton Boys“

Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Servicelogo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo LMC logo BETTER MARKETING, s.r.o. logo Bird & Bird logo Mailkit s.r.o. logo ZENITHOPTIMEDIA logo ČEZ, a.s. logo T-Mobile Czech Republic logo Idealisti, s.r.o. logo Asseco Solutions, a.s. logo Royal Design, s.r.o. logo Telefónica O2 Czech Republic logo GOPAY logo Recruiting Talents, s.r.o. logo General Registry, s.r.o. logo F5 Networks