NetClub

Exkluzivní setkání se zajímavými osobnostmi českého Internetu

Setkání jsou určená pro všechny, kteří se chtějí potkat se zajímavými osobnostmi českého Internetu, načerpat cenné informace, rady a nechat se inspirovat ve vlastním businessu.

Neformálnost setkání dává prostor jak diskusi s hostem, tak pro dotazy z publika. Vždy perfektně připravený Petr Koubský z TUESDAY Business Network vyzpovídá hosta do poslední chvilky a nebojí se položit jakoukoliv otázku. Na závěr celého setkání nechybí networking, při kterém je možné navázat nové kontakty, nebo ještě vznést soukromně dotaz na hosta.

Zajímá vás, s kým jste se například mohli potkat?

Do červené sedačky usedli Jan Mühlfeit z Microsoft, Libuše Šmuclerová z Ringier Axel Springer, Petr Kasa z Nokia, Taťána le Moigne z Google, Milan Fridrich z České televize, Martin Jaroš z T-Mobile, nebo Tomáš Čupr ze Slevomat.cz.

    Moderátor a novinář Miloš Čermák se od léta stará o web časopisu Reflex. O místo šéfa online divize Ringieru, které se uvolnilo, když se Ivan Hamšík stal jeho šéfredaktorem, ale nakonec neměl zájem, prozradila Libuše Šmuclerová. Výběrové řízení zaměřené spíš na technicky vzdělané manažery končí příští týden.             

28. květen 
za 5 týdnů
Logo NetClub „setkání s Miton Boys“

NetClub „setkání s Miton Boys“

Na květnovém NetClubu se setkáte se zakladateli MITONU:

- Tomášem Hodboděm
- Tomášem Matějčkem
- Ondřejem Raškou
- Milanem Zemánkem

Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

Produktoví partneři

logo isifa Image Servicelogo OFFICE DEPOT, s.r.o.

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Bird & Bird logo Ultimum Technologies s.r.o. logo Sun Marketing, s.r.o. logo FG Forrest, a. s. logo BETTER MARKETING, s.r.o. logo Acision Czech Republic s.r.o. logo Idealisti, s.r.o. logo Orange house s.r.o. logo ACOMWARE logo General Registry, s.r.o. logo T-Mobile Czech Republic logo StringData, s.r.o. logo isifa Image Service logo PFP s.r.o. logo H1.cz/QUISMA