Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Náš tým

Lenka Petrašová

Lenka Petrašová

Event Director

Lenka přišla do TUESDAY Business Network v roce 2010 na pozici Event Managera, kde postupně získávala více zkušeností s produkcí eventů. Od května roku 2012 vede eventové oddělení se kterým uspořádá více jak 50 akcí za rok. S celým teamem se snaží stále vymýšlet nové věci a konference dělat atraktivnější.

Ve volném čase ráda sportuje, navštěvuje cizí země, přečte si knihu nebo zajde do divadla. Nejraději má dobré víno a skvělé steaky.

Martina Paroubková

Martina Odcházelová

Programový specialista

Martina vystudovala Národohospodářskou fakultu VŠE v Praze, za největší školu ale považuje práci, při které se setkává s inspirativními lidmi. V Internet Info působí od února 2014 a stará se o programy vybraných konferencí. Co ji na práci baví nejvíce? Koordinovat, plánovat, vymýšlet a hlavně umožňovat lidem sdílet zkušenosti a učit se.

Ve volném čase ji najdete na dobrém koncertu, s přáteli v oblíbené kavárně, skloněnou nad Kindlem, případně při objevování pokladů v second-handech nebo antikvariátech.

Monika Havlová

Key Account Manager

Monika v minulosti působila několik let v online divizích společností Lagardère a Mladá fronta a pak se rozhodla, že by mohla všechny své znalosti smysluplně propojit a být ještě kreativnější v Internet Infu/Tuesday.

 Miluje nadevše svého syna Otíka, dobré jídlo a víno, turistiku, dobrý film a čtení knih, kde jedna z nejoblíbenějších je Fialová kráva, která jí inspirovala fungovat i v obchodě trochu „jinak“.

Mirka Hofmanová

Mirka Hofmanová

Senior Event Manager

Mirka dělá práci, kterou miluje. Součástí týmu je od roku 2011.

Nevěří na náhodu, fascinují jí věci mezi nebem a zemí a snaží se naslouchat své intuici. Šetří na MINI Coopera, ale jde to pomalu, protože utrácí za cestování a adrenalinové sporty.

Vysokoškolský titul má, ale nezakládá si na něm.

Za nejhezčí roky pokládá ty, které strávila pracovně v Karibiku na lodi a kde se jí splnil sen zaplavat si s delfíny.

Kamila Říhová

Kamila Říhová

Event Manager

Do týmu TUESDAY Kamila přišla v únoru roku 2015. Dříve se věnovala rozšiřování povědomí o značce Giorgio Armani v kosmetickém odvětví. Má vystudovanou střední školu s podnikatelským a marketingovým zaměřením.

Ve volném čase ráda čte, hodně ji baví sport, ale nejraději svůj čas tráví ve společnosti pitbullů Arga a Abie, kteří jsou rodinnými miláčky.

Pavla Hettnerová

Pavla Hettnerová

Executive Support

Pavla vystudovala SOU – obchodní a dále se věnovala studiu na SVI v Kladně a UK v Praze. Pracovní zkušenosti získala v oblasti gastronomie, výroby a maloobchodu, realit či z projektu EU peníze školám.

Pokud zrovna necestuje, věnuje svůj volný čas efektivnímu systému sebeobrany Krav Maga a cvičení s Kettlebellem.

Tereza Polatová

Tereza Polatová

Event Support

Tereza se k týmu TUESDAY připojila v létě 2015. Vystudovala PR a komunikaci a jejím úkolem u nás bude právě komunikace a to, aby vše probíhalo hladce a s úsměvem na tváři.

Když zrovna netelefonuje nebo nevyřizuje maily, chodí ráda do kina, čte a poslouchá britskou hudební scénu. Nejraději však tráví čas mimo Prahu společně se svým psím parťákem Gantem v přírodě nebo společných psích akcí.

Karel Choc – Charlie

Karel Choc – Charlie

Fotograf

Charlie působí v Internet Info jako profesionální fotograf našich konferencí a setkání všeho druhu.

Kromě focení konferencí se věnuje focení svateb, dětí a focení portrétů něžného pohlaví. Ve svém profesním životě si prošel řadou pozic, avšak to pravé potěšení našel až při splnění si svého snu, v podobě fotografování na profesionální úrovni. Jeho galerii je možné shlédnout na jeho osobních stránkách vasefotografie.cz.

Ve volném čase rád sportuje, jezdí na inline bruslích a jako relax rád chodí do přírody.

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Asseco Solutions logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo AXA ASSISTANCE CZ, s.r.o. logo KPMG Česká republika logo KINDRED GROUP logo NEXT VISION s.r.o. logo SentiOne logo BrandCloud logo Adform logo O2 Czech Republic logo Nielsen Admosphere logo MarketUP s.r.o. logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo Adexpres logo Mindshare