Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Orgány sítě TUESDAY Business Network

KOLEGIUM

Ivan Pilný

Prezident (TUESDAY Business Network)

Ivan působil ve výkonných pozicích významných ICT společností. V letech 1992 – 1998 byl generálním ředitelem Microsoftu ČR, poté působil jako prezident Sdružení pro informační společnost. Od roku 2001 zastával pozici předsedy představenstva Českého Telecomu a v roce 2002 se stal generálním ředitelem alternativního operátora – společnosti eTel. Nyní působí jako konzultant. Současně je prezidentem TUESDAY Business Network.


Marek Antoš

Ředitel (Internet Info)

Marek se na Internetu pohybuje od roku 1994, společnost Internet Info založil v roce 1998. V prvních letech působil též jako šéfredaktor serveru Lupa.cz, později vedl konzultační centrum Dobrý web a dnes se věnuje především dlouhodobým cílům a strategickému rozvoji společnosti. Od roku 2004 je také členem představenstva sdružení CZ.NIC, správce národní domény .cz. Vystudoval právo a politologii a svému alter egu dává prostor tím, že vyučuje ústavní právo na PF UK


Ján Simkanič

Výkonný ředitel (Internet Info)

Ján je výkonným ředitelem společnosti Internet Info, která patří k významným vydavatelům specializovaných zpravodajských serverů a jež poskytuje poradenství v oblasti internetového marketingu a pořádá odborné a společenské akce. Ján Simkanič vystudoval ekonomii a překladatelství na FF UK Praha. Příležitostně se věnuje moderování a publicistice. V současné době je předsedou Výkonné rady SPIR.


Petr Koubský

Stálý spolupracovník (TUESDAY Business Network)

Petr vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Imper CZ logo PENDA logo Heureka.cz logo RobertNemec.com logo AITOM Digital logo Internet Info logo Channel Crossings logo CZ.NIC, zájmové sdružení právnických osob logo Recruiting Talents, s.r.o. logo ACOMWARE logo Seznam.cz logo NEXT VISION s.r.o. logo KINDRED GROUP logo PricewaterhouseCoopers Česká republika logo Proficio Marketing