Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Orgány sítě TUESDAY Business Network

KOLEGIUM

Ivan Pilný

Prezident (TUESDAY Business Network)

Ivan působil ve výkonných pozicích významných ICT společností. V letech 1992 – 1998 byl generálním ředitelem Microsoftu ČR, poté působil jako prezident Sdružení pro informační společnost. Od roku 2001 zastával pozici předsedy představenstva Českého Telecomu a v roce 2002 se stal generálním ředitelem alternativního operátora – společnosti eTel. Nyní působí jako konzultant. Současně je prezidentem TUESDAY Business Network.


Marek Antoš

Ředitel (Internet Info)

Marek se na Internetu pohybuje od roku 1994, společnost Internet Info založil v roce 1998. V prvních letech působil též jako šéfredaktor serveru Lupa.cz, později vedl konzultační centrum Dobrý web a dnes se věnuje především dlouhodobým cílům a strategickému rozvoji společnosti. Od roku 2004 je také členem představenstva sdružení CZ.NIC, správce národní domény .cz. Vystudoval právo a politologii a svému alter egu dává prostor tím, že vyučuje ústavní právo na PF UK


Ján Simkanič

Výkonný ředitel (Internet Info)

Ján je výkonným ředitelem společnosti Internet Info, která patří k významným vydavatelům specializovaných zpravodajských serverů a jež poskytuje poradenství v oblasti internetového marketingu a pořádá odborné a společenské akce. Ján Simkanič vystudoval ekonomii a překladatelství na FF UK Praha. Příležitostně se věnuje moderování a publicistice. V současné době je předsedou Výkonné rady SPIR.


Petr Koubský

Stálý spolupracovník (TUESDAY Business Network)

Petr vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Lundegaard spol. s r.o. logo Twisto Payments logo ACTIVE 24 logo KINDRED GROUP logo Xura s.r.o. logo AITOM Digital logo Adform logo NESS Czech s.r.o. logo SentiOne logo T-Mobile Czech Republic logo Dobrý web logo PricewaterhouseCoopers Česká republika logo Recruiting Talents, s.r.o. logo MarketUP s.r.o. logo Profinit EU