Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Video Internet Forum

Konference Video Internet Forum navazuje na čtyřletou tradici Kulatých stolů o digitalizaci pořádaných serverem DigiZone.cz Zaměřuje se na nejžhavější témata roku, totiž na problémy a příležitosti, které celému českému trhu přináší čím dál zřetelnější propojování televize s internetem.

Konference je primárně určena pro odbornou veřejnost, která se pohybuje v oblasti medií, reklamy a technologií. Setkat se můžete se šéfy televizních stanic, regulátory, zákonodárci, výrobci televizních programů, producenty videoobsahu pro internet, provozovateli technické infrastruktury, zástupci mediálních agentur, novináři a odbornou veřejností a v neposlední řadě s fanoušky nových technologií.

Jaké osobnosti přednášely na Video Internet Foru? Lukáš Záhoř, Stream.cz; Pavlína Kvapilová, Česká televize; Pavel Kohout, FTV Prima; Michal Hanák, MAFRA; Petr Horák, CET 21 a mnoho dalších.

            

Archiv akcí Video Internet Forum

18. června 2013

Video Internet Forum 2013

Nepropásněte 3. ročník konference Video Internet Forum 2013. Letos se zaměříme na specializované VOD služby a jejich obchodní modely, videozpravodajství na webu, bulvární weby a role videí na nich.

Více informací
19. června 2012

Video Internet Forum 2012

Televize bez videotéky – jako člověk bez ruky? Pohlcuje internet televizi, nebo televize internet? Zachovají se hranice jednotlivých mediatypů, nebo nás čeká multimediální budoucnost? Autorská práva: kladivo na úložiště dat? Zaplatit si měsíční paušál na Voyu, nebo si stáhnout film zadarmo z Uložto.cz? Placená reklama na mobilech a tabletech, jaký je správný obchodní model?

Více informací
17. května 2011

Video Internet Forum 2011

Celodenní konference Video Internet Forum navazuje na čtyřletou tradici Kulatých stolů o digitalizaci pořádaných serverem Digizone.cz. Zaměří se na nejžhavější témata letošního roku...
Více informací

Partneři TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info

Mezi naše členy patří

logo Heureka Shopping logo Adexpres logo O2 Czech Republic logo Seznam.cz logo eMan logo AITOM Digital logo Proficio Marketing logo T-Mobile Czech Republic logo ALBIXON a.s. logo KPMG Česká republika logo Channel Crossings logo DEFINITY Systems, s.r.o. logo NEXT VISION s.r.o. logo Mailkit logo KINDRED GROUP