Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka
27. března 
za 6 dnů

In-Comms Forum 2019

Interní komunikace je základním stavebním prvkem firmy. Šestý ročník konference In-Comms Forum 2019 poradí, jak zvýšit motivaci zaměstnanců, jak naplnit jejich potřeby a přispět tak k firemním cílům.

Více informací
  • Registrovat
  • Program
  • Základní cena 5 950 Kč bez DPH
  • Premium členové TUESDAY 4 720 Kč bez DPH
3. dubna 
za 13 dnů

Klubový večer WebTop100: Výkonnostní marketing verze 2019

První klubový večer v roce věnujeme výkonnostnímu marketingu. Vybraní řečníci vás provedou nejnovějšími trendy a podělí se o úspěšné case studies.

Více informací
11. dubna 
za 3 týdny

Internet Advertising Conference 2019

Přípravy dalšího ročníku #IAC19 je v plném proudu. Čekají vás 3 programové proudy, 30+ přednášejících, 500+ účastníků. Spousta informací, networking a zábavy. Pojďte s námi zažít 12. ročník #IAC19.

Více informací
29. dubna 
za 6 týdnů

Content marketing

Relevantní a kvalitní obsah toho umí pro váš byznys udělat hodně. Pomůže přilákat pozornost, vygeneruje potenciální zákazníky rozšíří stávající zákaznickou základnu. Zvýší povědomí o značce a přidá důvěryhodnost. A ano, dokáže i zvýšit objem prodeje. Na dubnovém dílu MARKETING MONDAY probereme vše okolo obsahu. A budeme si povídat i o nejvyšší metě content marketingu, a to o tom, když se z firemního videa stane virál. 

Více informací
21. května 
za 2 měsíce

Content First 2019

Obsah je mocný marketingový nástroj. Naši přednášející vás ho naučí používat. Inspirace, překvapivé case studies, důležité postřehy a aktuální trendy obsahového marketingu nabídne letošní ročník konference Content First.

Více informací
29. května 
za 2 měsíce

Digitální identita

Konference zaměřená na poslední trendy digitálního světa z pohledu finančního byznysu. Dozvíte se více o nástrojích, které ochrání data a identitu. Konferenci připravuje server Měšec.cz.

Více informací
  • Registrovat
  • Základní cena 5 950 Kč bez DPH
  • Premium člen TUESDAY 4 720 Kč bez DPH

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce