Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Firemní členové

ACTIVE 24
Společnost ACTIVE 24 patří mezi nejvýznamnější poskytovatele hostingových služeb a registrátory domén. Nabízí řešení pro tvorbu a správu webových stránek či e-shopů s řadu souvisejících služeb.
AITOM Digital
AITOM je digitální agentura zaměřující se na komplexní řešení tvorby webů, webových a mobilních aplikací a správu online aktivit.
Alza.cz
Lídr internetového trhu a udavatel trendů, taková je Alza. Svědčí o tom nejen rekordní obraty, ale také řada inovací na poli e-commerce.
Internet Info
Internet Info je česká internetová společnost, jenž poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Odborné servery a konferenční akce jsou tradičně považované za důvěryhodný zdroj kvalitního obsahu.
KPMG Česká republika
KPMG Česká republika
PricewaterhouseCoopers Česká republika
Společnost PricewaterhouseCoopers poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby veřejným i soukromým organizacím v různých průmyslových odvětvích.
Publicis one
Společnost Publicis One je globální komunikační agentura, která sdružuje agentury skupiny Publicis Groupe pod jednou střechou.
SentiOne
SentiOne profesionální nástroj pro sledování informací na vybrané téma z celého internetu. Společnost objevuje nové způsoby, jak zvýšit tržby a zlepšit klientům image jejich značky.

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce