Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Náš tým

Lenka Petrašová

Event Director

Lenka přišla do TUESDAY Business Network v roce 2010 na pozici Event Managera, kde postupně získávala více zkušeností s produkcí eventů. Od května roku 2012 vede eventové oddělení, se kterým uspořádá více jak 50 akcí za rok. S celým teamem se snaží stále vymýšlet nové věci a konference dělat atraktivnější.

Ve volném čase ráda sportuje, poznává cizí země, přečte si knihu nebo zajde do divadla. Nejraději má Rulandské šedé a skvělé steaky.

Monika Havlová

Key Account Manager

Monika v minulosti působila několik let v online divizích společností Lagardère a Mladá fronta a pak se rozhodla, že by mohla všechny své znalosti smysluplně propojit a být ještě kreativnější v Internet Infu/Tuesday.

 Miluje nadevše svého syna Otíka, dobré jídlo a víno, turistiku, dobrý film a čtení knih, kde jedna z nejoblíbenějších je Fialová kráva, která jí inspirovala fungovat i v obchodě trochu „jinak“.

Zdeňka Uhlířová

Programový specialista

Zdeňka vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově. Získané vědomosti obohatila například stáží v Českém rozhlase, na pozici marketéra nebo v PR agentuře Weber Shandwick.

Za zatím nejvýznamnější životní zkušenost považuje zahraniční pobyt na univerzitě v Rotterdamu, kde se naučila nejen novým oborovým znalostem, ale i tomu, že práce bez inspirativních lidí a seberealizace nebude nic pro ni.

Svůj volný čas tráví cestováním, sportem, malbou, poznáváním nových kultur i jazyků nebo ochutnáváním co nejsuššího červeného vína.

Vendula Říhová

Programový specialista

Vendula vystudovala Public Relations. Doufá, že práce jí přinese nové, náročné výzvy a že se bude vzdělávat a učit od nejlepších.

Nejčastěji ji můžete potkat při běhu, na lezecké stěně, při jízdě na kole či snowboardu. A když je zrovna venku nevlídno, dá si ráda skleničku dobrého vína a začte se do kvalitní knihy.

Jakmile má jen trochu času, utíká do hor, kde si vždycky spolehlivě vyčistí hlavu. Miluje cestování – nejvíce ji učaroval Island, kus srdce nechala i v Patagonii.

Kamila Říhová

Event Manager

Do týmu TUESDAY Kamila přišla v únoru roku 2015. Dříve se věnovala rozšiřování povědomí o značce Giorgio Armani v kosmetickém odvětví. Má vystudovanou střední školu s podnikatelským a marketingovým zaměřením.

Svůj volný čas nejraději tráví v rodinném kruhu a ve společnosti pitbulů Arga a Abie, kteří jsou rodinnými miláčky.

Simona Gronesová

Event Manager

Simona vystudovala obchodní akademii. Žila v Austrálii a zkušenosti s eventem nabrala ve sportovním odvětví, kde byla součástí realizačního týmu juniorské rugbyové reprezentace a Rugbyové akademie Yvese Perrota.

Zbožňuje cestování a poznávání nových věcí. Vyhledává různé druhy sportu, ve kterých ji absolutně nadchlo surfování.

Soňa Hatlapatková

Event Manager

Naším lednovým nováčkem se stala Soňa, která má vystudovanou hotelovou školu, díky které nasbírala, co se týče organizace práce a akcí, řadu zkušeností. Věří, že v Internet Infu se bude nadále profesně vzdělávat a rozvíjet se.

Ve volném čase ráda sportuje, chodí po horách, ale ze všeho nejradši cestuje a poznává místní kulturu.

Magdalena Musichová

Event Support

Naší nejnovější posilou je Majda, která věří, že pro náš tým bude dobrou pracovní i psychickou podporou. Vystudovala střední školu se zaměřením na gastronomii a Vysokou školu ekonomie a managementu v Praze. Těší se, že pracovní zkušenosti, které získala, uplatní v Internet Info a pomůže k zefektivnění organizovaných akcí. Svůj čas mimo práci si nejvíce vychutná při cestování a poznávání nových míst a kultur. Ráda si ale také užije příjemný večer u pěkné knihy v poklidu domova a svých blízkých. Jejím momentálním snem je procestovat asijské země a ochutnat tamní kuchyni.

Pavla Hettnerová

Vedoucí vzdělávání

Pavla vystudovala SOU – obchodní a dále se věnovala studiu na SVI v Kladně a UK v Praze. Pracovní zkušenosti získala v oblasti gastronomie, výroby a maloobchodu, realit či z projektu EU peníze školám.

Pokud zrovna necestuje, věnuje svůj volný čas efektivnímu systému sebeobrany Krav Maga a cvičení s Kettlebellem.

Karel Choc – Charlie

Fotograf

Charlie působí v Internet Info jako profesionální fotograf našich konferencí a setkání všeho druhu.

Kromě focení konferencí se věnuje focení svateb, dětí a focení portrétů něžného pohlaví. Ve svém profesním životě si prošel řadou pozic, avšak to pravé potěšení našel až při splnění si svého snu, v podobě fotografování na profesionální úrovni. Jeho galerii je možné zhlédnout na jeho osobních stránkách vasefotografie.cz.

Ve volném čase rád sportuje, jezdí na inline bruslích a jako relax rád chodí do přírody.

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce