Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Náš tým

Lenka Petrašová

Event Director

Lenka přišla do TUESDAY Business Network v roce 2010 na pozici Event Managera, kde postupně získávala více zkušeností s produkcí eventů. Od května roku 2012 vede eventové oddělení se kterým uspořádá více jak 50 akcí za rok. S celým teamem se snaží stále vymýšlet nové věci a konference dělat atraktivnější.

Ve volném čase ráda sportuje, poznává cizí země, přečte si knihu nebo zajde do divadla. Nejraději má Rulandské šedé a skvělé steaky.

Zdeňka Uhlířová

Programový specialista

Zdeňka právě dokončuje studium žurnalistky na Univerzitě Karlově. Získané vědomosti obohatila například stáží v Českém rozhlase, na pozici marketéra nebo v PR agentuře Weber Shandwick.

Za zatím nejvýznamnější životní zkušenost považuje zahraniční pobyt na univerzitě v Rotterdamu, kde se naučila nejen novým oborovým znalostem, ale i tomu, že práce bez inspirativních lidí a seberealizace nebude nic pro ni.

Svůj volný čas tráví cestováním, sportem, malbou, poznáváním nových kultur i jazyků nebo ochutnáváním co nejsuššího červeného vína.

Monika Havlová

Key Account Manager

Monika v minulosti působila několik let v online divizích společností Lagardère a Mladá fronta a pak se rozhodla, že by mohla všechny své znalosti smysluplně propojit a být ještě kreativnější v Internet Infu/Tuesday.

 Miluje nadevše svého syna Otíka, dobré jídlo a víno, turistiku, dobrý film a čtení knih, kde jedna z nejoblíbenějších je Fialová kráva, která jí inspirovala fungovat i v obchodě trochu „jinak“.

Miroslav Brada

Programový specialista

Miroslav pracoval od devadesátých let v televizní branži. Prošel stanicemi v Čechách i na Slovensku. V současné době se zabývá ekologickou mobilitou a smart cities a současně působí jako lektor na Vyšší odborné škole publicistiky.

V Internet Info působí od července 2017 a stará se o programy vybraných konferencí. Má radost, když se daří přinášet zajímavé a inspirativní myšlenky, znalosti a zkušenosti.

Ve volném čase se podílí na programu konference TEDxPrague. Rád vaří maďarská jídla, miluje pivní speciály z celého světa.

Kamila Říhová

Event Manager

Do týmu TUESDAY Kamila přišla v únoru roku 2015. Dříve se věnovala rozšiřování povědomí o značce Giorgio Armani v kosmetickém odvětví. Má vystudovanou střední školu s podnikatelským a marketingovým zaměřením.

Ve volném čase ráda čte, hodně ji baví sport, ale nejraději svůj čas tráví ve společnosti pitbullů Arga a Abie, kteří jsou rodinnými miláčky.

Nikoleta Bartóková

Event Manager Junior (Stážistka)

Nikoleta vystudovala marketingovou komunikaci a reklamu a je součástí týmu TUESDAY od září 2017 jako stážistka.

Vždy, když je to možné, cestuje, poznává nová místa, lidi, příběhy či jídla a její velký sen je jít na cestu kolem světa. Ve volném čase ráda zajde s přáteli na kafe nebo skleničku červeného, ale i do parku s dobrou knížkou, nebo na jogu.

Simona Gronesová

Event Support

Simona vystudovala obchodní akademii. Žila v Austrálii a zkušenosti s eventem nabrala ve sportovním odvětví, kde byla součástí realizačního týmu juniorské rugbyové reprezentace a Rugbyové akademie Yvese Perrota.

Zbožňuje cestování a poznávání nových věcí. Vyhledává různé druhy sportu, ve kterých ji absolutně nadchlo surfování.

Pavla Hettnerová

Executive Support

Pavla vystudovala SOU – obchodní a dále se věnovala studiu na SVI v Kladně a UK v Praze. Pracovní zkušenosti získala v oblasti gastronomie, výroby a maloobchodu, realit či z projektu EU peníze školám.

Pokud zrovna necestuje, věnuje svůj volný čas efektivnímu systému sebeobrany Krav Maga a cvičení s Kettlebellem.

Karel Choc – Charlie

Fotograf

Charlie působí v Internet Info jako profesionální fotograf našich konferencí a setkání všeho druhu.

Kromě focení konferencí se věnuje focení svateb, dětí a focení portrétů něžného pohlaví. Ve svém profesním životě si prošel řadou pozic, avšak to pravé potěšení našel až při splnění si svého snu, v podobě fotografování na profesionální úrovni. Jeho galerii je možné shlédnout na jeho osobních stránkách vasefotografie.cz.

Ve volném čase rád sportuje, jezdí na inline bruslích a jako relax rád chodí do přírody.

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce