Přihlaste se k odběru novinek

* povinná položka

Náš tým

Lenka Petrašová

Event Director

Lenka přišla do TUESDAY Business Network v roce 2010 na pozici Event Managera, kde postupně získávala více zkušeností s produkcí eventů. Od května roku 2012 vede eventové oddělení, se kterým uspořádá více jak 50 akcí za rok. S celým teamem se snaží stále vymýšlet nové věci a konference dělat atraktivnější.

Ve volném čase ráda sportuje, poznává cizí země, přečte si knihu nebo zajde do divadla. Nejraději má Rulandské šedé a skvělé steaky.

Monika Havlová

Key Account Manager

Monika v minulosti působila několik let v online divizích společností Lagardère a Mladá fronta a pak se rozhodla, že by mohla všechny své znalosti smysluplně propojit a být ještě kreativnější v Internet Infu/Tuesday.

 Miluje nadevše svého syna Otíka, dobré jídlo a víno, turistiku, dobrý film a čtení knih, kde jedna z nejoblíbenějších je Fialová kráva, která jí inspirovala fungovat i v obchodě trochu „jinak“.

Vendula Říhová

Programový specialista

Vendula vystudovala Public Relations. Doufá, že práce jí přinese nové, náročné výzvy a že se bude vzdělávat a učit od nejlepších.

Nejčastěji ji můžete potkat při běhu, na lezecké stěně, při jízdě na kole či snowboardu. A když je zrovna venku nevlídno, dá si ráda skleničku dobrého vína a začte se do kvalitní knihy.

Jakmile má jen trochu času, utíká do hor, kde si vždycky spolehlivě vyčistí hlavu. Miluje cestování – nejvíce ji učaroval Island, kus srdce nechala i v Patagonii.

Kamila Říhová

Event Manager

Do týmu TUESDAY Kamila přišla v únoru roku 2015. Dříve se věnovala rozšiřování povědomí o značce Giorgio Armani v kosmetickém odvětví. Má vystudovanou střední školu s podnikatelským a marketingovým zaměřením.

Svůj volný čas nejraději tráví v rodinném kruhu a ve společnosti pitbulů Arga a Abie, kteří jsou rodinnými miláčky.

Soňa Hatlapatková

Event Manager

Naším lednovým nováčkem se stala Soňa, která má vystudovanou hotelovou školu, díky které nasbírala, co se týče organizace práce a akcí, řadu zkušeností. Věří, že v Internet Infu se bude nadále profesně vzdělávat a rozvíjet se.

Ve volném čase ráda sportuje, chodí po horách, ale ze všeho nejradši cestuje a poznává místní kulturu.

Magdalena Musichová

Event Support

Naší nejnovější posilou je Majda, která věří, že pro náš tým bude dobrou pracovní i psychickou podporou. Vystudovala střední školu se zaměřením na gastronomii a Vysokou školu ekonomie a managementu v Praze. Těší se, že pracovní zkušenosti, které získala, uplatní v Internet Info a pomůže k zefektivnění organizovaných akcí. Svůj čas mimo práci si nejvíce vychutná při cestování a poznávání nových míst a kultur. Ráda si ale také užije příjemný večer u pěkné knihy v poklidu domova a svých blízkých. Jejím momentálním snem je procestovat asijské země a ochutnat tamní kuchyni.

Pavla Hettnerová

Koordinátorka vzdělávání

Pavla vystudovala SOU – obchodní a dále se věnovala studiu na SVI v Kladně a UK v Praze. Pracovní zkušenosti získala v oblasti gastronomie, výroby a maloobchodu, realit či z projektu EU peníze školám.

Pokud zrovna necestuje, věnuje svůj volný čas efektivnímu systému sebeobrany Krav Maga a cvičení s Kettlebellem.

Karel Choc – Charlie

Fotograf

Charlie působí v Internet Info jako profesionální fotograf našich konferencí a setkání všeho druhu.

Kromě focení konferencí se věnuje focení svateb, dětí a focení portrétů něžného pohlaví. Ve svém profesním životě si prošel řadou pozic, avšak to pravé potěšení našel až při splnění si svého snu, v podobě fotografování na profesionální úrovni. Jeho galerii je možné zhlédnout na jeho osobních stránkách vasefotografie.cz.

Ve volném čase rád sportuje, jezdí na inline bruslích a jako relax rád chodí do přírody.

Partneři TUESDAY Business Network

  • Produkce