Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
8. června 2016 9:00–17:00

OKsystem Na Pankráci 125 Praha 4


  • Jak řídit tvorbu obsahu od začátku do konce
  • Firemní obsah a jak jej plně využít
  • Jak si udržet jednotnou komunikaci
  • Měření hodnoty obsahu
  • Příklady úspěšného obsahu
  • #ContentFirstPrezentace ke stažení


Co vás čeká

  • 50 % účastníků loňské konference sice dělá obsahový marketing, ale bez strategie. Pojďme to změnit.
  • 61 % účastníků loňské konference vidí jako největší překážku obsahového marketingu odbornost a pravidelnou tvorbu obsahu. Přijďte si pro nápady.
  • Co se mi na #contentfirst hodně líbí, že obsahový marketing není už degradován jen na psaní článků na web. To je důležité říkat. @PavelUngr

Podrobte si krále marketingu

Máte profil na Facebooku a dokonce píšete i firemní blog? Výborně, první krok je za vámi! Ale pozor, ještě není čas usínat na vavřínech. Na scénu totiž nastupují nová média jako například YouTube, Instagram nebo Periscope. A je pravděpodobné, že vaši klienti jsou už na těchto platformách jako doma. Nabídněte jim to, co potřebují, tam, kde zrovna jsou!

Partneři Content First

Partner

logo Newcast Czech Republic

Mediální partneři

logo Lupa.cz logo Marketing Journal logo MediaGuru.cz

Produktoví partneři

logo Audioteka.cz logo ChargeBox logo Jane Bond logo Martinus.cz logo TEEKANNE Česká republika

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce

Místo a kontakt

Termín akce

8. června 2016 9:00–17:00

Místo konání

OKsystem
Na Pankráci 125, Praha 4, 140 21

Jak se na konferenci dostanete?

MHD

Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Pankráci, směrem na Pražského povstání. Konferenční centrum OKsystem se nachází cca tři minuty chůze od metra.

Autem

Z magistrály (5. května) ve směru do centra je nutno sjet na odbočce směr Pankrác – dostanete se tak do ulice Na Strži. Na prvních světlech odbočíte vpravo a na dalších pojedete rovně. OKsystem se nachází těsně za druhou světelnou křižovatkou po pravé straně. Ve směru z centra je třeba sjet do ulice Hvězdova, kde na semaforech odbočíte vpravo a OKsystem budete mít hned po své pravé ruce. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci (placené), na parkovišti Bauhausu, v obchodním centru ( 3 hodiny zdarma ) a nebo v přilehlých ulicích.

Kontakt

Mirka Hofmanová
Senior Event Manager
e-mail: mirka.hofmanova@iinfo.cz
telefon: 775 854 229

Jak se k nám dostat?

Metro trasa C

Stanice Pankrác

Autobus linky 121, 188 a 193

Zastávka Pankrác

MHD

Použijte výstup z metra Pankrác ve směru k ulici Na Pankráci, směrem na Pražského povstání. Konferenční centrum OKsystem se nachází cca tři minuty chůze od metra.


Autem

Z magistrály (5. května) ve směru do centra je nutno sjet na odbočce směr Pankrác - dostanete se tak do ulice Na Strži. Na prvních světlech odbočíte vpravo a na dalších pojedete rovně. OKsystem se nachází těsně za druhou světelnou křižovatkou po pravé straně. Ve směru z centra je třeba sjet do ulice Hvězdova, kde na semaforech odbočíte vpravo a OKsystem budete mít hned po své pravé ruce. Parkování je možné na pásu uprostřed ulice Na Pankráci (placené), na parkovišti Bauhausu, v obchodním centru ( 3 hodiny zdarma ) a nebo v přilehlých ulicích.