Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Jan Dolejš

Je expertem a lektorem digitálních dovedností. Pod hlavičkou společnosti Digiskills připravuje vzdělávací programy a zavádění digitálních technologií do největších českých firem. Spolupracuje s firmami jako ŠKODA AUTO a.s., ČSOB, SUEZ, innogy, GasNet a další. Je zodpovědný za adopční program Office 365 ve ŠKODA Auto a.s. pro 20 000 zaměstnanců. Sám je nadšencem do osobního rozvoje a moderních technologií. Věří, že pokud se technologie používají správně, mohou ušetřit mnoho času a zlepšit kvalitu života. Jeho vášní je předávat lidem zkušenosti a tlumočit je do "lidské řeči". V současné době zastává roli CEO.

Zdeněk Kučera

Partner pražské kanceláře Dentons, působí jako vedoucí Sekce práva ICT na Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a garant výuky právních předmětů na Fakultě informačních technologií ČVUT. Ve své praxi se zaměřuje zejména na řešení sporů, obchodní právo a IT právo. V rámci IT práva se specializuje zejména na strukturování komplexních projektů, akvizic IT společností, softwarové právo, otázky elektronické kontraktace, odpovědnosti na internetu, ochrany osobních údajů a právní úpravu on-line marketingu. V roce 2017 získal ocenění Právník roku v oblasti práva informačních a komunikačních technologií. Digitalizaci procesů se v advokátní praxi věnoval například pro retailové, či bankovní klienty.

Jiří Mach

Absolvent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze. První zkušenosti sbíral u dodavatele IT řešení GEM systems a Profinit. V roce 2016 se rozhodl založit vlastní firmu Enehano Solutions, která pomáhá firmám s digitální transformací. Dnes jako CEO stojí v čele firmy o 100 Salesforce nadšencích a ročním obratem přes 130 milionů Kč.

Tomáš Pácal

Během posledních 10 let pracoval pro jednoho z mobilních operátorů v ČR, na pozicích souvisejících s rozvojem ICT služeb u klíčových zákazníků. Podílel se na projektech od desktopové nebo serverové virtualizace až po řešení pro Průmysl 4.0. Nyní je součástí francouzské vývojářské IT společnosti skupiny WISPER a nyní rozvíjí obchodní aktivity produktu pro bezserverovou virtualizaci a centralizovanou správu stolních počítačů a notebooků ceBox a komunikační platformu XiVO v rámci České republiky, Slovenska a Polska.

Antonín Trunec

Ing. Antonín Trunec je expertem na digitální transformaci administrativních procesů v SMB a enterprise společnostech. Více než 10 let pomáhá firmám s přechodem od papírových dokumentů k dokumentům elektronickým. Kariéru v IT začínal v HP, kde se věnoval tiskárnám a spotřebnímu materiálu. Následně byl více než 10 let v Canon ČR, kde měl na starosti partnery, kteří dodávali tisková a dokumentová řešení. V té době si uvědomil, že nechce, aby firmy dokumenty tiskly, ale přinést jim takové řešení, aby byly schopny celý životní cyklus dokumentu realizovat v elektronické podobě.

Marek Vaculík

Mgr. Marek Vaculík, Ph.D. jako garant dotačních programů má za sebou 15 let praxe s výzkumnými a vývojovými projekty zaměřených na oblast IT a digitalizace. Vedl více než 100 úspěšných dotačních projektů. Pro firmy získal více jak 1 miliardu Kč.

Milan Vild

Více než 20 let zkušeností v B2B IT obchodu. Pracoval jsem na pozicích jako obchodní specialista, obchodní manager, key account manager, vedoucí obchodního teamu nebo product manager. Patřím k oněm věčným IT nadšencům, kteří chtějí neustále zkoušet nové technologie a tím se posouvat dál a dál. Ve společnosti Rittal Czech s.r.o. aktuálně pracuji na pozici product managera se zodpovědností za produkty IT segmentu (racky, IT napájení, IT chlazení, IT security, IT monitoring).