Menu Zavřít

Blog

Pořádáme odborné akce od školení až po velké celodenní konference. Online i offline. Podívejte se na ně.

Jak efektivně pracovat na UX designu a redesignů webů a aplikací, aby web přinášel lepší byznysové výsledky

 Autor: II
To ukáže online konference UX Day. Uslyšíte nejčerstvější case studies inspirativních redesignů webů či zcela nových řešení, které své zadavatele posunuly v očích svých zákazníků zase o něco dále.
16. 2. 2023

Řečníci konference UX Day se zaměří růst byznysu pomocí inovacích webu, UX technik a behaviorálních dat o zákaznících. Naservírují efektivní procesní řízení vývoje webu, které eliminuje růst rozsahu projektu, nastavuje jasné výsledky a zjednodušuje komunikaci. Ukáží, jak důležité je zákaznické testování, jak na úspěšný redesign webu i aplikace, i to, jak UX pomáhá udržovat CI (Customer insight) na více webech a šetřit čas při jeho správě a rozvoji.

Těšit se můžete na nejčerstvější case studies inspirativních redesignů webů či zcela nových řešení, které své zadavatele posunuly v očích svých zákazníků zase o něco dále. Konference proběhne 23. března online pod hlavičkou soutěže digitálních projektů WebTop100.

Přednášky, které uslyšíte:

  • Jak nastartovat dramatický růst byznysu pomocí kombinace UX technik s behaviorálními daty o zákaznících vysvětlí ředitel Sherpas Luboš Plotěný.
  • UX designerka z FG Forrest Eva Máchová představí případovou studii redesignu webu pojišťovny Kooperativa  – jak udržovat CI na více webech, ale i úspěchy a zádrhele.
  • Jan Hanzelka ze studia SKOUMAL ukáže, jak pomocí UX designu zvýšili propustnost onboardovacího procesu aplikaceZáchranka o 60 % ve všech šesti zemích.
  • Efektivní nástroj procesního řízení vývoje webu, který snižuje růst rozsahu projektu a výslednou cenu, zlepšuje komunikaci v produkčním týmu a odbourává obavy klientů, vám představí Jakub Ondrášek z agentury SYMBIO. 
  • Jan Bezděk ze SiteOne pro vás připravil exkurzi za oponu návrhu UX a designu projektu MojeEUC, revoluční aplikace v oblasti digitalizace českého zdravotnictví.
  • Jak upgradovat UX webu pomocí umělé inteligence? Jaké problémy může řešit a jaké možnosti otevírá pro interakci s uživatelem? To ukáže kreativní ředitel Lukáš Pilka z agentury BlueGhost.cz
  • Pro skvělé UX je potřeba neustálá komunikace se zákazníky. Daniel Musil z AITOM Digital se s vámi podělí o cestu startupu Toys And Stories – od prvotního návrhu přes hloubkové rozhovory, uživatelské testování, redesign služby a webu až po dodatečné ladění a neustálé iterace.

Program konference UX Day najdete na našich stránkách TUESDAY.cz, kde se můžete i zaregistrovat. Přijďte si pro inspirativní případovky, inovace a postupy, jak zlepšovat zákaznickou zkušenost na vašem webu nebo aplikaci a to 23. března 2023 v 9:00 všude, kde máte internetové připojení. 

Čtěte dále

Důležité slajdy z konference Influencer marketing ve…

I v letošním roce nás čeká cyklus MARKETING MEETING

Letošní konferenční sezóna je za námi. A jak vypadala v…