Měšec.cz pořádá konferenci Digitální identita

Je vaše kariéra spjata s financemi, chcete se vzdělat a předat si zkušenosti s lidmi, co jsou na stejné vlně jako vy? Pak nesmíte chybět na naší konferenci.

Digitální identita bez nadsázky cílí na všechny uživatele internetu. Hlavním tématem totiž bude ochrana dat na síti. A to jak z pohledu běžného občana, který musí dbát na zabezpečení svých údajů, tak z pohledu manažera, který se musí starat o data klientů.  

Žijeme v době, kdy je náš digitální život zmapovatelný od narození až po smrt. Co to vlastně reálně znamená? Kde číhá nebezpečí a jak se lze bránit? To prozradí Vladimír Lazecký z VIAVIS.  

Pavel Štros z DATASYS se zase podělí o to, jak k ochraně digitální identity přistupují jednotlivé skupiny – stát, představitelé firem i jednotlivci. 

Kvantové počítače přináší kromě svého potenciálu také rizika. Ukázalo se, že kvantové platformy efektivně zvládnou řešení těch matematických úloh, o jejichž obtížnost je dnes opřena naprostá většina kryptografických protokolů. Co z toho pro banky plyne a jak se dají kvantové počítače využít také mírově prozradí Tomáš Rosa z Raiffeisenbank. 

Od anonymního návštěvníka k registrovanému zákazníkovi – tak zní název přednášky Ondřeje Skřehoty z Oracle Czech. Digitální identita hraje klíčovou roli při získávání a udržení klienta. Účastníci konference se dozví, jak neztrácet příležitosti a být relevantní v každý okamžik z pohledu marketingové a sales organizace. 

Za společnost PwC Česká republika vystoupí Richard Bobek a Marek Nekvasil. Jejich pozornost bude upřena na efektivní využívání klientských dat, která nabízí organizacím obrovskou příležitost pochopit své stávající i potencionální zákazníky. K používání těchto dat se však musí přistupovat zodpovědně a hlavně v souladu se všemi nařízeními. Naši řečníci představí koncept pseudonymizace pro propojování dat a ukáží, jak společnosti eticky a legálně monetizují data prostřednictvím inovativních přístupů ke sdílení informací mezi poskytovateli. 

Používáte rádi produkty a služby od Applu? Pak vás jistě nadchne přednáška Jakuba Komendy z MONETA Money Bank, který například prozradí, jak vypadala spolupráce s touto vizionářskou firmou při zavádění Apple Pay do Čech nebo jak si Apple Pay stojí oproti Google Pay. 

Další body programu a bližší informace o našich řečnících si můžete přečíst na webu konference. Digitální identita proběhne ve středu 29. května v City Green Court, Hvězdova 1734/2c, Praha 4. Již nyní se těšíme na setkání s vámi.

Více na webu: Měšec.cz