Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
10. května 2012 9:00–17:00

Konferenční centrum City Na Strži 1702/65 Praha 4

Život v moderní společnosti je příjemný. Prodlužuje se průměrný věk života, zlepšuje se lékařská péče, takřka neexistují hranice pro svobodné cestování. Příjmy se nám zvýšily, regály obchodů jsou plné kvalitního zboží i potravin. Každý měsíc se zdokonalují technologie, které nám už tak příjemný život mají ještě více zjednodušit. Tento stav vyvolávající pocit, že máme skoro vše, však zároveň nutí platit daň v podobě našeho vlastního času a peněz. Očekává se od nás krok s dobou, vyšší výkony, flexibilita. Vše, co si přejeme, je takřka na dosah, kdo nemá peníze, může si je obratem půjčit.
 

Nová, moderní doba, přináší nová úskalí v podobě různých chytáků, které mají jediný účel: vysát z vás peníze a dostat od vás poslední korunu. Přiživit se chtějí všichni: neférové firmy poskytující úvěry, vymahačské společnosti čekající na poslední den prodlení závazku, velké finanční instituce, jejichž akcionář potřebuje ještě tučnější zisk, fondy s neprůhledným hospodařením a vysokými poplatky.
 

2. ročník konference o finanční gramotnosti vám pomůže zorientovat se v nepřehledných nabídkách, dokázat se účinně bránit a najít cestu, jak z případných problémů ven. Ale zároveň vám ukáže, že společně s rozumným a odpovědným používáním finančních produktů a služeb můžete hodně získat.
Prezentace ke staženíPartneři Finanční gramotnost 2012

Generální partner

logo Česká spořitelna

Mediální partneři

logo Deník.cz logo E15.cz logo Finanční poradce

Za podpory

logo Asociace finanční a občanské gramotnosti logo dTest, o.p.s. logo Poradna při finanční tísni logo TERRA-KLUB logo TUESDAY Business Network

Organizátor

logo Měšec.cz

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce