Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
15. června 2016 18:00–21:30

La Loca MUSIC BAR & LOUNGE Odborů 278/4 Praha 2

Slavnostní vyhlášení výsledků máme úspěšně za sebou. Gratulujeme vítězům. Výsledky si můžete prohlédnout zde: Výsledková listina

 

Letos budeme nejlepší české a slovenské aplikace vyhlašovat už po šesté. 12 kategorií, 12 vítězů. Pokud chcete zjistit, jaké aplikace letos u svých uživatelů zabodovaly a co stojí za stažení, neměli byste chybět. Uvidíte, jaké nejlepší appky napříč všemi operačními systémy se za poslední rok urodily a budete mít možnost se potkat s jejich vývojáři.

Přednášející

Moderátor

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje v oboru digitálního marketingu 11 let. Začínal v agentuře Advertures, pracoval pro Vodafone a před 6 lety založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe. V současnosti je šéfem interaktivy v agentuře WUNDERMAN.

Interactive Director

Wunderman

Přednášející

Jan Beránek

Je zakladatel a CEO Usertech, startupového studia, které pracuje na největších korporátních inovacích v ČR, má pobočky v Praze a New Yorku. Usertech reivestuje svůj profit prostřednictvím Usertech Ventures do vlastních startupů, ve kterých mají podíl i další Usertech lidé. Honza začal programovat ve svých 16 let a mimo jiné se podílel na vytvoření social media sítě mezi Oxford a Cambridge v roce 2008. V průběhu let založil několik dalších firem a aktuálně je zároveň Chief Product Officer v New Yorkském startup inkubátoru Hatchery.


Partneři Mobilní aplikace roku 2016

Partneři

logo Blind Friendly logo Dobrý web

Mediální partneři

logo Android Market logo Apple Novinky logo Appliště logo Dotekomanie.cz logo Jablíčkář.cz logo Letem světem Applem logo Lupa.cz logo mobilenet.cz logo Root.cz logo SMARTFOUN.CZ logo SmartMania.cz

Produktoví partneři

logo Jane Bond logo La Loca MUSIC BAR & LOUNGE

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce