Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
7. prosince 2015 18:00–21:00

ČSOB Inspirace Jungmannovo náměstí 767/6 Praha 1

Kapacita naplněna

E-maily jsou jedním z nemocnějších marketingových nástrojů. S minimálními náklady můžete přilákat zákazníky, znásobit své prodeje a budovat vztah se zákazníky. Ale také stačí málo a odběratelé se vám můžou hromadně odhlásit a nedej bože si je můžete i nadobro naštvat. Na prosincovém MARKETING MONDAY se tedy podíváme newsletterům a e-mail marketingu na zoubek.
Prezentace ke stažení


Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

stálý spolupracovník

TUESDAY Business Network

Přednášející

Jan Ambrož

Honza se v agentuře Dobrý web věnuje obsahovým strategiím, content marketingu a copywritingu. Dohlíží na kvalitu obsahu a stará se, aby prodával. Pravidelně také školí a chová si kovářovu kobylu – blog Copywriter.cz.

Senior Content Strategist & Copywriter

Dobrý web

David Finger

Pracuji jako produktový manager služby Seznam.cz Email. Do společnosti jsem přišel v roce 2011. V té době se pracovalo na kompletní změně služby Seznam.cz Email. Byl jsem tedy u zrodu velké části toho, co dnes zahrnuje. Práce na Seznam.cz Emailu je zajímavá a rozmanitá, protože za webovým rozhraním, se kterým lidé pracují, se odehrává mnoho dalších procesů a činností, které přinášejí stále nové problémy a výzvy. A proč Seznam.cz? Kromě skvělého týmu schopných lidí, snahy dělat věci dobře a jednoduše, otevřenosti a neformální kultuře zde můžu pracovat na věcech, které by se jinde jen s obtížemi realizovali.

Produktový manažer

Seznam.cz

Lenka Fučíková

Lenka s Bohunkou v agentuře Nydrle spolupracují na tvorbě e-mailingu pro Vodafone. Jedna hledá ta správná slova, druhá dohlíží na to, aby se zpráva včas a ve správné podobě doručila.

Account Manager

Nydrle

Martina Kočařová

S vášní pro písmenka i krásné věci je kreativním nadšencem, který vymýšlí, jak udělat Bonami ještě příjemnějším místem pro nákupy. Stojí u zrodu marketingové komunikace směrem k zákazníkům, s radostí vytváří denní newslettery, ale uvádí v život i mnohem větší nápady, které dávají Bonami jeho nezaměnitelnou osobitost.

Marketing & copywriting

Bonami.cz

Bohumila Petrášková

Bohunka s Lenkou v agentuře Nydrle spolupracují na tvorbě e-mailingu pro Vodafone. Jedna hledá ta správná slova, druhá dohlíží na to, aby se zpráva včas a ve správné podobě doručila.

Copywriter

Nydrle


Partneři Newslettery a e-mail marketing

Hlavní partner

logo Seznam.cz

Partner

logo Dobrý web

Mediální partner

logo EURO

Za podpory

logo ČSOB Inspirace logo Era svět

Produktový partner

logo shutterstock

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce