Další akce Staňte se partnerem akce
Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.
7. prosince 2015 18:00–21:00

ČSOB Inspirace Jungmannovo náměstí 767/6 Praha 1

Kapacita naplněna

E-maily jsou jedním z nemocnějších marketingových nástrojů. S minimálními náklady můžete přilákat zákazníky, znásobit své prodeje a budovat vztah se zákazníky. Ale také stačí málo a odběratelé se vám můžou hromadně odhlásit a nedej bože si je můžete i nadobro naštvat. Na prosincovém MARKETING MONDAY se tedy podíváme newsletterům a e-mail marketingu na zoubek.
Prezentace ke stažení


Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

stálý spolupracovník

TUESDAY Business Network

Přednášející

David Finger

Pracuji jako produktový manager služby Seznam.cz Email. Do společnosti jsem přišel v roce 2011. V té době se pracovalo na kompletní změně služby Seznam.cz Email. Byl jsem tedy u zrodu velké části toho, co dnes zahrnuje. Práce na Seznam.cz Emailu je zajímavá a rozmanitá, protože za webovým rozhraním, se kterým lidé pracují, se odehrává mnoho dalších procesů a činností, které přinášejí stále nové problémy a výzvy. A proč Seznam.cz? Kromě skvělého týmu schopných lidí, snahy dělat věci dobře a jednoduše, otevřenosti a neformální kultuře zde můžu pracovat na věcech, které by se jinde jen s obtížemi realizovali.

Produktový manažer

Seznam.cz

Lenka Fučíková

Lenka s Bohunkou v agentuře Nydrle spolupracují na tvorbě e-mailingu pro Vodafone. Jedna hledá ta správná slova, druhá dohlíží na to, aby se zpráva včas a ve správné podobě doručila.

Account Manager

Nydrle

Martina Kočařová

S vášní pro písmenka i krásné věci je kreativním nadšencem, který vymýšlí, jak udělat Bonami ještě příjemnějším místem pro nákupy. Stojí u zrodu marketingové komunikace směrem k zákazníkům, s radostí vytváří denní newslettery, ale uvádí v život i mnohem větší nápady, které dávají Bonami jeho nezaměnitelnou osobitost.

Marketing & copywriting

Bonami.cz

Bohumila Petrášková

Bohunka s Lenkou v agentuře Nydrle spolupracují na tvorbě e-mailingu pro Vodafone. Jedna hledá ta správná slova, druhá dohlíží na to, aby se zpráva včas a ve správné podobě doručila.

Copywriter

Nydrle


Partneři Newslettery a e-mail marketing

Hlavní partner

logo Seznam.cz

Za podpory

logo ČSOB Inspirace logo Era svět

Produktový partner

logo shutterstock

Organizátor

logo TUESDAY Business Network

Produkce

logo Internet Info
Více o partnerech akce