1. Klubové odpoledne WebTop100

Téma
Jak na digitální transformaci vaší společnosti v roce 2021

KLUBOVÉ ODPOLEDNE

Rok 2021 bude bezesporu poslední reálnou příležitostí, jak zcela nepromeškat nástup na zrychlující se vlak digitální ekonomiky. Přes nesporně pozitivní trendy a krizovým rokem 2020 prověřenou schopnost firem a institucí urychleně digitalizovat svůj byznys, vidíme stále mnoho příkladů, jak by se to dělat nemělo. Na co si v rámci postupující digitální tranformace vašeho podniku dávat pozor? Jaké příklady z praxe následovat a kterých se vyvarovat? Existuje něco jako návod na správně provedenou digitální transformaci podniku? A kdo by se touto problematikou ve vaší společnosti měl především zabývat? Workshop bude přidanou hodnotou jak pro všechny zástupce společností, které jsou v průběhu své digitalizace, tak ty, které digitální tranformace teprve čeká a potřebují dobré rady do začátku.

Tomáš Jindříšek

Tomáš je ostříleným marketingovým harcovníkem, který svým backgroundem vychází z digitálního prostředí, nicméně v posledních letech se svými aktivitami posouvá i do prostředí PR a celistvých marketingových strategií. Je spolumajitelem známé agentury Dark Side, která se v nedávné době propojila se zlínskou agenturou Pria a stojí za zajímavými projekty jako CBRE Zasedačka roku, nebo Evropa v datech. V rámci projektu WebTop100 má na starosti kategorii Digitální transformace.

Bronislav Kvasnička

Před nástupem do společnosti Wunderman byl Bronislav Kvasnička konzultantem a stratégem v technologickém start-upu Lamael CRM a generálním ředitelem Premium Media Group. Zastával několik vedoucích funkcí v rámci skupiny Kantar Group (WPP) či pozici výkonného ředitele společnosti Hachette Filipacchi 2000 a Lagardere.

PRO KOHO

  • majitel firmy
  • obchodní ředitel
  • marketingový ředitel
  • projektový manažer
  • marketingový manažer
  • produktový manažer

JAK BUDE KLUBOVÉ ODPOLEDNE PROBÍHAT

Online klubové odpoledne proběhne přes aplikaci ZOOM. Připojení je velmi jednoduché, dva dny před samotným odpolednem vám zašleme návod na připojení a v samotný den od nás dostanete přístupové údaje. Pokud byste měli s připojením jakýkoliv problém, samozřejmě vám jej pomůžeme vyřešit.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Hlavní partner

Pořadatel a odborný garant

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager