2. Klubové odpoledne WebTop100

Jsou kultury, kde krize i příležitost mají jedno jméno. Není se čemu divit, jsou to dvě stránky jedné mince. V každé krizi můžete najít příležitost uspět. Můžete zazářit a stačí se držet jen pár jednoduchých pravidel (a ta platí ať jde o PR, komunikaci na sítích, nebo v partnerském vztahu). Jednou se je naučíte používat a máte vyhráno.

Projedeme si základní pravidla a poučky, vyzkoušíme si je v praxi na tématech z vašich oblastí. A po společném setkání odejdete vybaveni praktickými ukázkami i dalším čtením, které vás na každou komunikační krizi připraví.

Akce proběhne online
Téma
Připravte se na krizovou komunikaci s Irenou Zatloukalovou

Irena Zatloukalová

Irena prakticky od začátku své kariéry pracuje jako komunikační stratég. Začala v Ogilvy a pak na pozicích tiskových mluvčí v ČSOB a Hypoteční bance, aby posléze na sedm let zakotvila v Seznamu, kde budovala jak externí, tak interní komunikaci. Tuto zkušenost si přináší ostatně i do agentury Fenek PR, kterou vlastní společně s Jiřím Vicherkem a kde se věnují především technologickému trhu a firmám, které se na něm pohybují.

 • Jonáš Čumrík Speaker & Consultant
  <

  "Konference pro mě jako speakera není jenom o obsahu, ale i o té malé a neviditelné práci, kterou často návštěvníci přehlíží. Právě za celkový přístup bych chtěl nejen poděkovat, ale i pochválit!"

  >

PRO KOHO

 • majitel firmy
 • obchodní ředitel
 • marketingový ředitel
 • projektový manažer
 • marketingový manažer
 • produktový manažer

JAK BUDE KLUBOVÉ ODPOLEDNE PROBÍHAT

Online klubové odpoledne proběhne přes aplikaci ZOOM. Připojení je velmi jednoduché, dva dny před samotným odpolednem vám zašleme návod na připojení a v samotný den od nás dostanete přístupové údaje. Pokud byste měli s připojením jakýkoliv problém, samozřejmě vám jej pomůžeme vyřešit.

Ceny a vstupenky

Registrace

Platinum člen WebTop100

ZDARMA

Základní cena

1 490 Kč cena je uvedena bez DPH
Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Hlavní partner

Pořadatel a odborný garant

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager