Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

3. Klubové odpoledne WebTop100

SEO konzultant je trošku jako hasič – zavolají ho až když hoří. Ale měl by být u projektu od začátku. U výběru CMS, u návrhu struktury, menu i dalších odkazů a hlavně u tvorby obsahu.

Nejdůležitější je samozřejmě práce s URL a přesměrováním. A jak tohle všechno nepokazit tak, aby nezačalo „hořet“, si povíme na tomto online setkání.

Informace, které zde zazní, by měl znát každý projekťák, marketingový manager i majitel projektu a samozřejmě budou kriticky důležité i pro vývojáře a SEO konzultanty.

Téma
Jak zabránit tomu, aby redesign webu nebyla katastrofa?

PRO KOHO

  • Majitel firmy
  • Projektový manager
  • Marketingový manager
  • Vývojář
  • SEO a marketingový konzultant

JAK BUDE ONLINE KLUBOVÉ ODPOLEDNE PROBÍHAT

Online klubové odpoledne proběhne přes aplikaci ZOOM. Připojení je velmi jednoduché, dva dny před samotným odpolednem vám zašleme návod na připojení a v samotný den od nás dostanete přístupové údaje. Pokud byste měli s připojením jakýkoliv problém, samozřejmě vám jej pomůžeme vyřešit.

KLUBOVÉ ODPOLEDNE

Při redesignech webů fungují SEO konzultanti často tak trochu jako hasiči, kteří jsou povoláni do boje až ve chvíli, když už hoří. Správný přístup je nicméně přesně opačný, a to pamatovat na SEO už od samého počátku projektu. SEO konzultant by rozhodně měl být přítomen jak u výběru CMS, tak u návrhu struktury, menu i dalších odkazů a především u tvorby obsahu.

Nejdůležitější je samozřejmě práce s URL a přesměrováním. A jak tohle všechno nepokazit a nezapříčinit tak „požár“, si povíme na tomto klubovém odpoledni.

Informace, které zde zazní, by měl znát každý projekťák, marketingový manager i majitel projektu a samozřejmě budou kriticky důležité i pro vývojáře a SEO konzultanty.

Pavel Ungr

Pavel je jedním z největších expertů na SEO ve středoevropském regionu. Poté, co prošel povinnou agenturní fází, se už několik let úspěšně pohybuje na volné noze, kde pracuje pro ty nejzajímavější zákazníky a zároveň své praktické znalosti předává dále prostřednictvím svých školení a přednášek. V letošním ročníku soutěže je garantem kategorie SEO.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce

Hlavní partner

Pořadatel a odborný garant

Produkce

Místo konání

Místo a kontakt

Akce proběhne online

Zuzana Kopuncová

Senior Event Manager