Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

18:00 - 18:15

Úvodní slovo

Vladimír Rejlek Vladimír Rejlek

Konzultant marketingu

Vladimír Rejlek

Vladimír Rejlek pracuje 18 let v oboru digitálního marketingu. Založil agenturu Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitalu ve WUNDERMANu. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou FORD, Microsoft, Nestlé, PlayStation, innogy, KB, CK Fischer a další. Na zadavatelské straně řídil digitální marketing a transformaci travel skupiny Blue Style, vedl tým marketingu a inovací ve společnosti EDENRED. V současné době působí jako konzultant marketingu na volné noze.

18:15 - 18:30

Rozhovor

V samotném úvodu večera Vladimír Aki vyzpovídá tak, abyste se na její přednášku nemuseli nijak připravovat. Budete bezpečně vědět, kdo před vámi stojí a také že má k Instagramu blíž, než kdokoliv v místnosti.

18:30 - 19:30

Instagram

Že je Instagram nejvíc trendy platforma, to už asi víte. Jak se ale za poslední roky proměnila nejen síť, ale i český instagramový trh? To nejzásadnější, co byste měli o Instagramu v Čechách vědět, než začnete tvořit strategii a obsah do své přednášky zakomponovala Aki Votrubová, markeťačka a blogerka. Dozvíte se, co je instagramový algoritmus a jak jej využít ve svůj prospěch a ušetřit tisíce za placené reklamy. Podíváme se na zásady dobré (nejen) instagramové strategie, práci s feedem, tipy na styl a editování fotek a jak vytvořit (rychle a levně) Stories, které Vaši followers nebudou přeskakovat.

Aki Votrubová Aki Votrubová

Instagram & Influencer Specialist

Aki Votrubová

Aki Votrubová

Aki Votrubová je známá česká instagramerka, která zároveň pomáhá svým klientům s marketingovou komunikací právě na této platformě. V letošním ročníku soutěže WebTop100 má ve své režii kategorii Instagramový počin.

19:30 - 20:00

Diskuze

Potřebujete znát odpověď na něco, co v přednášce nezaznělo? Trápí vás nějaká konkrétní otázka? Na vše, co chcete vědět ohledně Instagramu, dostanete prostor v závěru večera.

20:00 - 21:00

Networking a závěr akce