Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

8:30 - 9:00

Registrace účastníků

9:00 - 11:00

Akviziční a investiční proces

  • Finanční nebo strategický investor – kde ho hledat a jak jej oslovit?
  • Fáze akvizičního procesu a kritická místa.
  • Kdy podepsat smlouvu o ochraně informací a jak dávkovat informace?
  • Jeden či více investorů - exkluzivita ano či ne?
  • Due diligence – obvyklé krizové oblasti.
  • Jak vypadá smlouva a co vše se dá vyjednat?
Pavel Kolesár Pavel Kolesár

Advokát

CEAG

Pavel Kolesár

JUDr. Pavel Kolesár, Ph.D., je advokát a spolupracuje s CEAG především v oblasti zpracování smluv, pracovního práva a právních auditů (due dilligence) a soudních sporů. Pavel zároveň přednáší na Právnické fakultě UK v Praze a na Stavební fakultě ČVUT v Praze. Je absolventem právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a postgraduálního studia na Stavební fakultě ČVUT v Praze.

Margareta Křížová Margareta Křížová

Partner

CEAG

Margareta Křížová

Margareta Křížová je jednou ze zakládajících partnerek společnosti CEAG, zodpovědná především za strategické a obchodní poradenství v rámci fúzí a akvizic. Margareta spolupracuje s vlastníky společností, kteří prodávají své firmy nebo s investory, kteří naopak hledají vhodné akviziční příležitosti. V rámci transakcí poskytuje obchodní poradenství, koordinuje proces a spolupracuje s kolegy právníky a finančními poradci. Margareta je absolventkou Školy mezinárodních a veřejných vztahů a programu Masters of Business Administration na ESCEM School of Business and Management /University of New York/ Prague.

11:00 - 12:00

Závěrečný networking

Máte další otázky? Neváhejte a využijte také část networkingu, kde náš program pokračuje. Připravena pro vás bude výborná káva a občerstvení.

12:00

Předpokládaný konec setkání