Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Ondřej Bartoš

  Ondřej se již přes 16 let pohybuje kolem začínajících firem a startupů, nejprve jako podnikatel, později jako konzultant a poslednich 10 let jako investor. Je zakládajícím partnerem středoevropské venture kapitálové společnosti Credo Ventures. Dále je mimo jiné spoluzakladatelem vzdělávací iCollege, členem předsstavenstva Startup Yardu a angel investorem v několika společnostech. Byl spoluzakladatelem TUESDAY Business Network a dlouhá léta sdružení vedl. Jeho vášní jsou startupy a podnikatelé, kteří chtějí změnit svět.

 • Miloš Endrle

  „Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč“. Miloš Endrle naplňuje toto rčení již šestým rokem ve společnosti Geewa.com zaměřující se na vývoj online her pro více hráčů a sociální sítě. Předtím strávil dlouhá léta vývojem finančních webů a mobilních aplikací. Jeho tým stojí za hrou Pool Live Tour, kterou hraje na Facebooku víc hráčů než má český internet uživatelů.

  Founder & CTO

  Geewa

 • Jan Řežáb

  Jan Rezab is the CEO & Co-founder of Socialbakers, a company focused on social media marketing and measurement. Jan`s role is to actively push Socialbakers`s global strategy. Socialbakers is one of the largest social media statistics resources worldwide, and its goal is to provide the best social profile monitoring, and measure every social object there is in the world, in the context where it belongs. Socialbakers is also one of the Facebook Preferred Developer Consultants.

  Prior to joining the social media marketing world, Jan Rezab was CEO / Founder of a mobile company called Redboss for 8 years in mobile content / games / services business.