Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Be Global Club II.

Kapacita naplněna
Téma
Be Global Club II.

Další setkání Be Global Club bude zaměřeno na téma: Škálovatelnost. Jak řídit pobočky po celém světě? Jak zvládnout růst vaší firmy a jak na firemní procesy? Na setkání se dozvíte důležité rady a tipy od zkušeného podnikatele Petra Palase ze společnosti Kentico software.

Be Global Club je platforma a zároveň série pravidelných setkání v rámci sítě TUESDAY Business Network. Je určena všem českým firmám bez ohledu na obor, ve kterém podnikají nebo chtějí podnikat na globálních trzích.

Kromě start up firem, které jsou našim hlavním zájmem, je obsah zaměřen také na rozvoj podnikatelských aktivit, investičních příležitostí a startupového prostředí, budování podnikatelské komunity, zprostředkování kontaktů, zmapování klíčových okruhů zájmu pro úspěšné nastartování podnikání.

Podporujeme české firmy v jejich úsilí stát se špičkovými hráči v globální ekonomice. Platforma Be Global Club nabízí jednak pečlivě připravený program, zajímavé hosty, diskuse, podkladové materiály a dále prostor pro seznamování a neformální setkání s těmi, kdo mají stejný zájem.

Partneři akce

Partneři akce

Více o partnerech akce