Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Petr Koubský

  Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

  Vedoucí rubriky Věda a technologie

  Deník N

 • Eduard Kučera

  Eduard Kučera a Pavel Baudiš se setkali ve druhé polovině osmdesátých let ve Výzkumném ústavu matematických strojů (VÚMS). Zde se Pavel poprvé setkal s počítačovým virem Vienna-648 a bylo o jeho budoucnosti rozhodnuto. První verzi antiviru AVAST! napsal v roce 1988. V roce 1991 spolu založili ALWIL Software, který se v roce 2007 stal akciovou společností a minulý rok byl přejmenován na AVAST Software a.s. Zásadním zlomem pro avast a firmu bylo v roce 2002 rozhodnutí rozdávat antivir zdarma, které vedlo k tomu, že dnes avast používá více než 140 miliónů uživatelů po celém světě.

 • Otakar Müller

  Otakar Müller vystudoval obor Elektronické počítače na Vysokém učení technickém v Brně. Od roku 1991 pracuje ve společnosti Conel – v současné době na pozici obchodního a marketingového ředitele. Jeho nápní práce je rozvoj marketingu a obchodu se zaměřením na export bezdrátových komunikačních zařízení.

  Obchodní a marketingový ředitel

  Conel s.r.o.

 • Jan Rehak

  Jan Řehák je majitelem firmy HW group, českého výrobce IP senzorů. IP senzory se používají pro vzdálené měření teplot, napájení, spotřeby energií nebo detekce zaplavení vodou. Měřící systémy a senzory od HW group nasazují IT firmy po celém světě pro vzdálený dohled budov, datových center, BTS a Telco infrastruktury. Firma je na trhu od roku 2002 a má 37 distributorů po celém světě.

  Majitel

  HW group s.r.o.