Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Eduard Kučera

Eduard Kučera a Pavel Baudiš se setkali ve druhé polovině osmdesátých let ve Výzkumném ústavu matematických strojů (VÚMS). Zde se Pavel poprvé setkal s počítačovým virem Vienna-648 a bylo o jeho budoucnosti rozhodnuto. První verzi antiviru AVAST! napsal v roce 1988. V roce 1991 spolu založili ALWIL Software, který se v roce 2007 stal akciovou společností a minulý rok byl přejmenován na AVAST Software a.s. Zásadním zlomem pro avast a firmu bylo v roce 2002 rozhodnutí rozdávat antivir zdarma, které vedlo k tomu, že dnes avast používá více než 140 miliónů uživatelů po celém světě.

Otakar Müller

Otakar Müller vystudoval obor Elektronické počítače na Vysokém učení technickém v Brně. Od roku 1991 pracuje ve společnosti Conel – v současné době na pozici obchodního a marketingového ředitele. Jeho nápní práce je rozvoj marketingu a obchodu se zaměřením na export bezdrátových komunikačních zařízení.

Jan Rehak

Jan Řehák je majitelem firmy HW group, českého výrobce IP senzorů. IP senzory se používají pro vzdálené měření teplot, napájení, spotřeby energií nebo detekce zaplavení vodou. Měřící systémy a senzory od HW group nasazují IT firmy po celém světě pro vzdálený dohled budov, datových center, BTS a Telco infrastruktury. Firma je na trhu od roku 2002 a má 37 distributorů po celém světě.