Přednášející

Moderátor

 • Vladimír Rejlek

  Vladimír Rejlek pracuje 15 let v oboru digitálního marketingu. Začínal v agentuře Advertures, založil Publicis Modem – digitální brand skupiny Publicis Groupe a poté byl šéfem digitálu v agentuře Wunderman. Pracoval pro lokální i globální klienty jako jsou Ford, Microsoft, Nestlé, PlayStation, Innogy, KB, CK Fischer a další. V současnosti vede digitální marketing a transformaci skupiny Blue Style.

  Chief Digital Officer

  Blue Style

Přednášející

 • Gabriela Bartošovská

  Máma, blogerka, marketingový specialista a fotografka, která tvoří s láskou a nadšením. Životním i pracovním myšlením jsem spíš maratonec, který rád pracuje na dlouhodobých projektech a hledá v nich jejich sílu a to, co by si mohli jejich zákazníci zamilovat. Spolupracovala jsem nebo stále spolupracuji s firmami jako je SONNENTOR, Electrolux, Tchibo, Boneco, ale ještě větší smysl vidím v práci pro firmy, kde není rozpočet na propagaci v řádech statisíců. To mě totiž nutí být ještě více kreativní a dostat i z mála hodně muziky.

  Obsahový kreativec a PR specialista

  Shean

 • Zuzana Bergrová

  Zuzana vede v mediální agentuře Red Media její divizi Go.Direct, která se specializuje na brandové kampaně. Se svým týmem se stará o mediální strategii společností jako Moneta Money Bank nebo Remy Cointreau.

  Digital Teamleader

  Red Media

 • Zuzana Brečanová

  Zuzčina cesta vedla od grafického designu, přes marketing až k tvorbě značek. Ty dnes vnímá především jako společenství lidí, jejichž zkušenosti a emoce každý den pomáhají značku utvářet. [Pracovala jako Art Director ve vydavatelství Economia, v e-shopu Kulina.cz postavila a vedla marketingové oddělení], v současnosti konzultuje employer branding pro síť restaurací Ambiente a pomáhá budovat značky klientům Taste Lovebrand. Její temné dvojče vydává magazín Blackpudl.cz.

  Brand Consultant

  Lovebrand

 • Nikola Frollová

  Nikola Frollová je absolventka psychologie na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze,
  v současné době interní doktorantka na VŠE.

  Do nedávna se věnovala především vědě v oblasti sociální psychologie a fyziologie emocí, teď se sice přesunula do komerčnější sféry vědy, ale záliba v terapii a psychologickém poradenství ji drží na zemi.

  Na VŠE se věnuje doktorandskému výzkumu
  v oblasti behaviorální ekonomie.

  Psychologist & PhD candidate

  Vysoká škola ekonomická v Praze

 • Maru Kortanová

  Maru vystudovala češtinu, na univerzitě učila tvůrčí psaní a před lety začínala jako popiskářka pro slevový portál. Od té doby píše, škrtá a přepisuje. Má na triku kreativu a texty pro Marketing Festival, Kentico, Knihy Dobrovský, Medicom Clinic, Fitrecepty, Masarykovu univerzitu a desítky dalších. Pod značkou Pábení tvoří komunikační strategie, rozepisuje zaryté nepsavce a směruje klienty k tomu, aby se svými zákazníky vedli dialog a skrze obsah nastavovali ta správná očekávání – na jejich produkt, službu nebo značku jako takovou.

  Creative Head

  Pábení

 • Michal Najman

  Michal je 12 let obchodník s deštěm v Meteopressu. 10 let řídil obchod této zavedené firmy a před dvěma lety převzal její řízení. Z mediální firmy, kde Počasíčko nebyl jen hloupý nápad, ale opravdový produkt, se snaží vybudovat datovou firmu. Buduje největší síť meteorologických radarů v Evropě a tyto radary si sám vyrábí. Jak je těžké switchnout mindset firmy z těžkopádné mediální v lehkou, datovou, postavenou na Lean Startup principech? Jak důležité je zkoušet mnoho zdánlivých hloupostí, jako je vypouštění meteorologických balónů? Důležité, ale je to zábava.

 • Adam Ondráček

  Adam je brand developer a zakladatel KONTRA. Má za sebou desetiletou kariéru v reklamních a kreativních agenturách a posledních pět let se věnuje stavbě značek a tvorbě marketingových strategií. Studoval publicistiku, marketingovou komunikaci na Univerzitě Karlově a Management vědy a inovací tamtéž.
  Mezi jeho klienty patří hotely, neziskové organizace, banky, technologické startupy, pivovary, galerie i výrobce hodinek. Je mentorem v programech Czech Invest, WeWork Labs a Byznysového inkubátoru Evropské vesmírné agentury. O své know how se rád dělí v pravidelných podcastech a článcích na wearekontra.com

  brand developer

  KONTRA

 • Honza Páv

  Honza je spoluzakladatelem a průzkumníkem v agentuře Makevision. 8 let pracoval v mediálních agenturách, kde se kromě strategického plánování věnoval také marketingovým výzkumům. V roce 2013 spoluzaložil konzultantskou firmu Lovebrand s cílem vytvářet strategie značky menším a středním firmám. Zabývá se také procesním řízením a využívání online nástrojů. Mimo to vyrábí nanuky pod značkou Lunar.

  Spoluzakladatel

  Makevision

 • František Peterka

  Profesionální manažer a podnikatel s prokazatelnými zkušenostmi v prodeji a marketingu. Více než 17 letá praxe v oblasti internetu, TELCO, IT průmyslu, řízením prodeje, marketingu, logistiky a péče o zákazníky.

  Během posledních 8 let jsem postavil 2 úspěšné e-commerce společnosti, které byly prodávány strategickým investorům.

  Founder

  Driveto

 • Vítek Škop

  Vítek Škop je vizuální designér. Zaměřuje se na propojování uměleckého světa s komerčním. V Londýně pracoval například pro firmu Blackberry, v New Yorku studoval ve studiu Pentagram a v agentuře R/GA. Je autorem vizuálních systémů pro festival Dvořákova Praha, město Plzeň, Národní Hřebčín Kladruby nad Labem a tvůrcem výstavy Czech Innovation Expo a aplikace Prague Histories.

  Graphic Designer

  vitekvitek.com

 • Lucia Tarbajovská

  Studovala BA v marketingu na National American University ve Spojených Arabských Emirátech a MBA kreativního vedení na Berlin School of Creative Leadership na Steinbeis univerzitě v Berlíně. Pracovala na různých marketingových pozicích v zahraničí i v Čechách. V Dubaji pracovala pro značku Samsung, Bang & Olufsen a Montblanc. V Čechách pro mobilního operátora Oskar a T-Mobile Czech Republic. V současnosti pracuje pro nápojovou skupinu Kofola Československo, v níž vede kolovou kategorii nápojů, tzn. značky Kofola a Royal Crown Cola.

  Marketing manager, Cola category

  Kofola ČeskoSlovensko

 • Radim Tuček

  V týmu CZECHDESIGN propojujeme designéry s firmami a institucemi, uvádíme tak design do praxe a vytváříme dialog mezi dvěma rozdílnými světy, které se potřebují. Poskytujeme konzultace pro všechny hledající skvělý design, řešíme branding, design thinking a design soutěže. Já jsem konzultant primárně zaměřený na brand & business strategie. Moje zkušenosti zahrnují 10 let v brand managementu mezinárodních FMCG společností (Mondelēz International, Plzeňský Prazdroj a.s. / SABMiller) i lokální výzkumné agentuře.

  Brand & Design Conzultant

  CZECHDESIGN.CZ

 • Adam Zbiejczuk

  Adam Zbiejczuk se přes 10 let zabývá profesionálně on-line komunikací a sociálními sítěmi. Je spolumajitelem agentury Influencer.cz - ale pořád jsou pro něj influenceři spíš novináři a experti na markup než youtubeři a experti na makeup. Pořádá setkání nadšenců do sociálních sítí Babeltalk.