Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Jiří Diepolt

Jiří Diepolt pracuje na pozici Senior Manager v oddělení Služeb pro finanční sektor. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze. Jiří Diepolt se zaměřuje hlavně na poskytování poradenských služeb pro finanční sektor. Konkrétně je zodpovědný za poradenskou činnost v oblastech IT Governance, Project Risk Management a IT audit. Ve volném čase se věnuje rodině a golfu.

Ondřej Felix

Ondřej Felix je jedním z nejzkušenějších IT odborníků u nás. V minulosti působil mj. jako vedoucí české pobočky Oracle, jako ředitel této společnosti pro oblast veřejných služeb ve střední a východní Evropě, jako předseda představenstva Českého Telecomu a jako jeho generální ředitel. V současnosti je hlavním architektem českého e-governmentu.

István Lékó

Tomáš Nielsen

Tomáš Nielsen se dlouhodobě věnuje právu informačních technologií, telekomunikací, autorskému a mediálnímu právu. Specializuje se též na problematiku závazkových vztahů při rozsáhlých obchodních transakcích a na problematiku právních vztahů k nemovitostem a bytové právo. Absolvoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Je členem Konzultační rady Fakulty masmédií Bratislavské vysoké školy práva a předsedou mezinárodní sekce Slovenské společnosti pro systémovou integraci. V minulosti též zastával post prezidenta Sdružení uživatelů elektronických komunikací v ČR. Byl členem pracovní skupiny Ministerstva kultury SR pro novelu autorského zákona.

Ivan Pilný

Ivan Pilný působil ve výkonných pozicích významných ICT společností. V letech 1992 - 1998 byl generálním ředitelem Microsoftu ČR, poté působil jako prezident Sdružení pro informační společnost. Od roku 2001 zastával pozici předsedy představenstva Českého Telecomu a v roce 2002 se stal generálním ředitelem alternativního operátora - společnosti eTel. Nyní působí jako konzultant. Současně je prezidentem TUESDAY Business Network.

Petr Polák


Je v Logice od roku 2003, nyní na pozici ředitele divize utility, průmysl a veřejná správa. Přišel ze skupiny UNIPETROL. Předtím působil na pozici ředitele služeb a IT v Chemopetrolu a později se stal ředitelem a předsedou představenstva společnosti Chemopetrol BM.

František Schneider

František Schneider (41) po ukončení studií aplikovaných věd – obor umělá inteligence na Západočeské univerzitě v Plzni pracoval ve společnosti Vikomt CZ. Od roku 1997 pracoval ve společnosti Dell Computer. V roce 2001 se stal Business development managerem pro Východní Evropu, Střední Východ a Afriku. Postupně působil v Řecku, Izraeli, Turecku, Saudské Arábii, SAE a Rusku. Od května 2004 zastával funkci generálního ředitele zastoupení pro Českou a Slovenskou republiku. Pod jeho vedením pražská pobočka ztrojnásobila své roční výnosy a dvakrát za sebou byla vyhodnocena jako nejlepší zastoupení Dell v EMEA regionu. Ve společnosti Telefónica O2 působil od dubna 2008 jako výkonný ředitel pro korporátní prodej, nyní zastává pozici viceprezidenta pro korporátní a SME zákazníky

Jakub Železný


Profesní kariéra:

Rozhlas
1993–dosud – moderátor Českého rozhlasu

Televize
1997–1998 – spolupráce se sportovní rubrikou TV Nova
1998–1999 – moderátor pořadu K věci! TV Prima
1999 – moderátor pořadu Nedělní ráno České televize
1999–2002 – spolupráce se sportovní rubrikou TV Nova
2002–dosud – moderátor České televize (pořady: Špona, Dobré ráno, Události, komentáře, Dobré ráno z Moravy a Slezska, Týden v regionech, Před polednem aj.)