Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

 • Petr Koubský

  Vystudoval VŠCHT v Praze. Pracoval jako programátor, v letech 1990 – 2007 byl odborným novinářem zaměřeným na IT. Řídil časopisy Softwarové noviny a Inside. Od roku 2008 působí jako analytik a konzultant na volné noze. Externě přednáší na katedře informačních technologií pražské Vysoké školy ekonomické. Mezi jeho odborné zájmy patří sociologie a ekonomie informatiky, bezpečnost a mobilní technologie.

  N media a.s

Přednášející

 • Ondřej Bartoš

  Ondřej se již přes 16 let pohybuje kolem začínajících firem a startupů, nejprve jako podnikatel, později jako konzultant a poslednich 10 let jako investor. Je zakládajícím partnerem středoevropské venture kapitálové společnosti Credo Ventures. Dále je mimo jiné spoluzakladatelem vzdělávací iCollege, členem předsstavenstva Startup Yardu a angel investorem v několika společnostech. Byl spoluzakladatelem TUESDAY Business Network a dlouhá léta sdružení vedl. Jeho vášní jsou startupy a podnikatelé, kteří chtějí změnit svět.

 • Vítězslav Bican

  Vítězslav Bican absolvoval Masarykovu univerzitu v oborech filosofie a politologie a Vysokou školu ekonomickou v oboru podniková ekonomika a management. V roce 2014 ukončil doktorské studium na katedře mikroekonomie VŠE pro obor Ekonomické teorie. Od roku 2007 působí na pozici výkonného ředitele jazykové agentury Channel Crossings, v říjnu roku 2012 byl na pravidelném zasedání Asociace jazykových škol a agentur ČR zvolen prezidentem této asociace.

  Výkonný ředitel

  Channel Crossings

 • Jan Všianský

  Spoluzaložil společnost Lingea (vydavatel nejprodávanějších českých a slovenských slovníků), kde zodpovídal za prodej a marketing, rozvoj zahraničních poboček a jednání se strategickými partnery jako je Microsoft, Adobe, Oxford University Press, Longman, HarperCollins apod. V současnosti zprostředkovává prodej firem a poradenství v oblasti business a customer development. Mentoruje začínající projekty ve StarCube, StartupYard a Node5. Je členem investorské skupiny 42Angels.com. Věří v selský rozum a principy lean startupu.