Partneři

Stříbrný partner

Devoteam a Google Cloud

Devoteam
Devoteam je přední IT consulting firma zaměřená na digitální strategie, technologické platformy a kybernetickou bezpečnost. Kombinací kreativity, technologií a dat umožňuje svým zákazníkům transformovat jejich podnikání a investovat do inovací. S 26 lety zkušeností a více než 10 000 zaměstnanci v Evropě, na Blízkém východě a v Africe, Devoteam prosazuje odpovědné technologie a efektivní přístupy k digitalizaci společností zaměřené především na uživatele, kteří s danými řešeními pracují. V rámci regionů ALPS (Švýcarsko a Rakousko) a CEE (střední a východní Evropa) je Devoteam součástí zastřešující organizace Devoteam G Cloud, která je dlouhotetým Google Cloud Premier Partnerem působícím v 18 zemích. V červnu 2022 společnost Devoteam potřetí za sebou získala ocenění EMEA Google Cloud Reseller Partner of the Year.

 

Google Cloud
Google Cloud poskytuje organizacím platformu s prvotřídní infrastrukturou, vlastnostmi a oborovými řešeními. Doručujeme cloudová řešení, která využívají špičkové technologie společnosti Google, pomáhají firmám fungovat efektivněji a přizpůsobovat se měnícím se potřebám, čímž zákazníkům poskytují kvalitní základ pro budoucí inovace. Zákazníci ve více než 150 zemích se obracejí na Google Cloud jako na důvěryhodného partnera při řešení nejdůležitějších obchodních problémů.

Organizátoři

CIO Business World

Věnujeme se nejnovějším technologiím a efektivnímu řízení podnikové informatiky. Přinášíme nové ekonomické trendy a analýzy a zejména praktické informace z oblasti podnikového IT se zaměřením na obchodní a podnikatelské přínosy informačních technologií. Nabízíme možná řešení problémů spojených s podnikovým IT v období omezených rozpočtů. Naší cílovou skupinou je vyšší management ze všech odvětví ekonomiky.

Computerworld

Jsme odborný měsíčník zaměřený na profesionály v oblasti informačních a komunikačních technologií (ICT). Přinášíme analýzy, komentáře a přehledy nejnovějších technologií dříve a na vysoké odborné úrovni. Informujeme čtenáře o novinkách v oblasti firemního IT vybavení a o nových trendech na českém i světovém trhu. Jsme pomocníkem pro odborníky a manažery, kteří se podílejí na rozhodovacím procesu při nákupu ICT technologií.

Lupa.cz

Již 25 let je Lupa.cz průvodcem internetových profesionálů i fanoušků online technologií. Zatímco dříve měřila hlavně rychlost připojení, dnes poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna jistota zůstává: články na Lupě vydávané o půl sedmé, za kterými hrdě stojí šéfredaktor David Slížek & spol.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.