Tato akce již proběhla. Další akce Digitální transformace 2024 se koná 18. 4. 2024.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Jakub Herink

Jakub Herink je Sales Director pro cloud ve společnosti Geetoo, kde působí už přes 10 let. Je nejen zkušeným obchodníkem, ale i odborníkem na oblast informačních technologií, kde se pohybuje už 17 let. Během coffee breaku se s ním můžete pobavit o přípravě na maraton nebo cestování na motorce.

Jakub Hýl

Jakub, s více než 20 lety zkušeností v oblastech Cloudu a automatizace IT, vede oddělení Cloud Services ve společnosti Devoteam, která je předním partnerem společnosti Google Cloud v regionech CEE a ALPS. Tým pod jeho vedením pomáhá zákazníkům s plynulou transformací do cloudového prostředí včetně zaměření na kybernetickou bezpečnost, change management a optimalizaci nákladů. 

Pavel Krejsa

Pavel se jako Google Cloud Customer Engineer ve společnosti Google specializuje na platformu Google Cloud (zejména na infrastrukturní služby a bezpečnost) a službu Google Workspace. Více než jedenáct let zkušeností s těmito nástroji využívá k transformaci firem, nasazování a provozováním Google produktů u mezinárodních i lokálních firem všech velikostí.

Roman Kvapil

Roman má více než 15 let zkušeností v oblasti IT a specializuje se hlavně na Microsoft cloud. V SoftwareOne Czech Republic vede oddělení zabývající se Microsoft Azure. Má na starosti cloudové projekty u zákazníků (mezinárodních i lokálních velikostí) v rámci celého CEE regionu.  

Jana Pattynová

Mgr. Jana Pattynová, LL.M. je renomovanou advokátkou a partnerkou mezinárodní advokátní kanceláře PIERSTONE. Zaměřuje se na právo informačních technologií, telekomunikací a ochrany soukromí. Jana Pattynová je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, University Ludvíka Maxmiliána v Mnichově a King’s College v Londýně. Hovoří anglicky, francouzsky a německy a v uplynulých 15 letech se podílela na řadě významných projektů a transakcí v regionu střední a východní Evropy, Středního Východu a Afriky. Je autorkou řady odborných publikací, včetně komentáře k GDPR, aktivní členkou v odborných a profesních sdruženích, působí v orgánech International Bar Association a je uznávanou přednášející na mezinárodních konferencích týkajících se nových technologií. Mezinárodní advokátní žebříčky uvádí Janu Pattynovou jako předního odborníka na právo technologií, médií a telekomunikací ve střední a východní Evropě.

Lukáš Smiga

Lukáš se už skoro 20 let plaví po vodách výroby podnikového software a v Elosu slouží v pozici evangelisty Cloud & Middleware technologií a DevOps hnutí. Na palubě především trimuje přední plachtu, aby mohla naše kocábka rychle zamířit za správným řešením. Je také potápeč a rád se noří do hlubin problémů našich pasažérů, pomáhá konzultovat možnosti a způsoby zavedení moderních technologií v jejich softwarových projektech. Mimo konzultování, zavádění, kázání a plachtění je také instruktorem Red Hat produktů.

Ján Zajíc

Honza se již 25 let věnuje oblasti Business Intelligence a Datawarehousingu. Jěště během studia začínal jako vývojář systémů pro podporu manažerského rozhodování na Slovensku ve finanční společnosti CAC LEASING (dnes Unicredit Leasing). Později se přesunul do Německa kde vyvíjel reportingové řešení pro velkoobchodní společnost Emil Lux. Nakonec zakotvil v Praze, kde založil softwarovou společnost Clever Decision zaměřenou na vývoj a implementaci řešení pro Business Intelligence. Postupně, jak firma rostla, se Honza od programování posouval více k manažerským úkolům jako team leadership, project management a business development. Zhruba po 14 letech úspěšného rozvoje byla společnost Clever Decision akvírována společností Seyfor. V rámci Seyforu působí nyní Honza v roli Senior Strategy Consultant pro oblast Data Analytics. 

Honza má zkušenosti s projekty a klienty různých velikostí v evropském regionu. Pomáhá organizacím dosáhnout svého potenciálu a stát se efektivnějšími. Zaměřuje se na definici a implementaci strategického data-driven přístupu. Zaváděním moderních technologií, zdokonalováním procesů, vedením a vzděláváním lidí umožňuje svým klientům maximalizovat monetizaci jejich datových aktiv, utilizovat jejich stávající investice a lidský potenciál. 

Vzhledem ke svým bohatým zkušenostem z praxe se Honza dlouhodobě kromě technické stránky projektů hodně věnuje i té lidské a organizační. Jeho speciálními zájmy jsou chování, komunikace a psychologie zaměřená na podporu firemní digitální transformace a adopci nových trendů a technologií. Honza tak pomáhá redukovat lidské obavy z technologických změn a řídit tyto změny díky pozitivní motivaci.

Valdemar Závadský

Cca 30 let v oboru IT od začátků ve světe UNIX V a databázích Informix a programování v C++, přes architekturu a vývoj aplikací pro platební transakce, implementaci Azure Cloudu u zákazníků za společnost Microsoft až po úspěšný start společnosti CLOUDFIELD a.s. specializující se na vývoj a architekturu moderních řešení obvykle provozovaných v cloudech jako Azure nebo AWS. Zkušenosti využívám k transformaci firem do moderního světa public cloud a platforem jako kubernetes přinášejících nezávislost na public cloud vendorech. Hlavní architekt a vývojář moderní SASE VPN služby shieldoo.io, provozované jako SaaS pro koncové zákazníky v public cloudech Azure, AWS, Hetzner, OVH, Vultr.