Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Martin Haller

Jsem spolumajitelem firmy PATRON-IT a celým srdcem technik. Specializuji se na kybernetickou bezpečnost a mám zkušenosti etického hackera. Věřím, že abych mohl síť dobře zabezpečit, musím ji nejprve umět prolomit. Na svém blogu martinhaller.cz přispívám aktualitami z oblasti IT bezpečnosti a také vlastními postřehy z praxe.

Jsem držitelem následujících certifikací:
• OSCP – Offensive Security Certified Professional
• CHFI - Computer Hacking Forensic Investigator
• ECSA - EC-Council Certified Security Analyst
• MCSE - Microsoft Certified Solutions Expert
• CCNP - Cisco Certified Network Professional

Daniel Hejda

Spolumajitel firmy Cyber Rangers s.r.o. a spoluzakladatel komunity Cyber Rangers Community, která shlukuje cyber security profesionály nejen z ČR/SK, ale i z okolních států. Daniel pracuje jako penetrační tester a člen red teamu. Jeho hlavní doménou jsou taktiky Reconnaissance s využitím metodologie OSINT a Initial Access. Daniel je držitelem certifikací CEHv10, eWPTv1, COMPTIA Pentest+, PECB ISO27001 Lead Auditor, MCSE, MCSA, MCSD a je také držitelem prestižního ocenění Microsoft MVP pro Cloud and Datacenter Management. Daniel je také přispěvatelem komunity CIS Security Benchmarks a řadu let působí v pozici konzultanta, školitele a poradce pro oblast bezpečnosti. V rámci své dobrovolné činnosti také kooperuje s Policií ČR, přednáší na CEVRO Institut v rámci postgraduálního studia LL.M a provádí výzkumné aktivity malware/ransomware/Dark Web.

Kamil Jelínek

Jako advokát se věnuji především právu veřejných zakázek, právu IT a zastupování klientů při komunikaci se správními orgány. Současně působím na Právnické fakultě Masarykovi univerzity, kde se intenzivně věnuji problematice Smart city. Profesní zkušenosti jsem získal dlouholetým působením na Krajském soudu v Brně.

Roman Přikryl

Roman Přikryl pracuje jako Solution Architect ve společnosti System4u a.s. Má na svém kontě velké množství expertních technických certifikací, jako např. Microsoft 365 Security Administrator Asociace, Microsoft 365 Enterprise Administrator Expert, VMware Certified Advanced Professional – Desctop and Mobility Design, MobileIron Solution Architect a další. Roman se problematice Unified Endpoint Management věnuje 15 let a stojí za stovkami úspěšných projektů jak v soukromém sektoru, tak ve státní správě.

Jindřich Šavel

Jindřich Šavel uplatňuje v Novicomu své 30leté zkušenosti z oblasti návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního software, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů, tvorby a řízení firemní, produktové i marketingové strategie a budování prodejní sítě. Právě při realizaci dodávek pro efektivní správu a zabezpečení počítačových sítí se měl možnost detailně seznámit se způsoby zajištění kybernetické bezpečnosti a také se širokou nabídkou produktů kybernetické ochrany na trhu. V Novicomu pracuje od konce roku 2012, kde nejprve zastával pozici obchodního ředitele, a od května 2020 působí jako CEO.

Václav Zubr

Po studiu informačních technologií nastoupil do společnosti ESET software, kde se věnuje kybernetické bezpečnosti. Osm let pracuje na pozici technického specialisty a Pre-Sales Engineera, ve které objasňuje schopnosti dnešního malwaru, moderních útoků a detekčních systémů. Napomáhá zajistit bezpečnost IT infrastruktury zákazníků. Cyber security technologie jsou spolu s fotbalem jeho velkým koníčkem.