Tato akce již proběhla. Další akce Cyber Security 2022 se koná 20. 10. 2022.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Miloslav Cahlík

Na pozici IT Security Consultant pracuje ve společnosti Auriga Systems s.r.o. již více jak 12 let. Kromě toho má ale za sebou ještě dlouhodobější praxi v oboru IT bezpečnosti. Jeho zkušenosti v oboru nejen s McAfee antimalware řešením, ale i ochranou dat, aplikací a implementací SIEM technologií jsou vždy zárukou kvalitně realizovaných a úspěšně dokončených projektů v oblasti komerční i veřejné sféry.

Petr Diviš

Petr Diviš pracuje u společnosti Dell Technologies v divizi Data Protection Solutions více než 11 let. Celkově pracuje v IT dodavatelském řetězci déle než 25 let na technických a technicko-obchodních pozicích. V Dell Technologies má na starosti daná řešení v regionu České Republiky, Slovenska a Maďarska.

Jiří Doubek

Jiří Doubek se přes deset let se podílí na návrzích a implementacích řešení, které slouží pro publikaci, zabezpečení nebo zajištění vysoké dostupnosti aplikací pomocí technologií společnosti F5 v on-prem, privátních a veřejných cloudech.

Martin Haller

Jsem spolumajitelem firmy PATRON-IT a celým srdcem technik. Specializuji se na kybernetickou bezpečnost a mám zkušenosti etického hackera. Věřím, že abych mohl síť dobře zabezpečit, musím ji nejprve umět prolomit. Na svém blogu martinhaller.cz přispívám aktualitami z oblasti IT bezpečnosti a také vlastními postřehy z praxe.

Jsem držitelem následujících certifikací:
• OSCP – Offensive Security Certified Professional
• CHFI - Computer Hacking Forensic Investigator
• ECSA - EC-Council Certified Security Analyst
• MCSE - Microsoft Certified Solutions Expert
• CCNP - Cisco Certified Network Professional

Daniel Hejda

Spolumajitel firmy Cyber Rangers s.r.o. a spoluzakladatel komunity Cyber Rangers Community, která shlukuje cyber security profesionály nejen z ČR/SK, ale i z okolních států. Daniel pracuje jako penetrační tester a člen red teamu. Jeho hlavní doménou jsou taktiky Reconnaissance s využitím metodologie OSINT a Initial Access. Daniel je držitelem certifikací CEHv10, eWPTv1, COMPTIA Pentest+, PECB ISO27001 Lead Auditor, MCSE, MCSA, MCSD a je také držitelem prestižního ocenění Microsoft MVP pro Cloud and Datacenter Management. Daniel je také přispěvatelem komunity CIS Security Benchmarks a řadu let působí v pozici konzultanta, školitele a poradce pro oblast bezpečnosti. V rámci své dobrovolné činnosti také kooperuje s Policií ČR, přednáší na CEVRO Institut v rámci postgraduálního studia LL.M a provádí výzkumné aktivity malware/ransomware/Dark Web.

David Horad

Od ledna tohoto roku má David Horad ve společnosti Huawei Technologies (Czech) s.r.o. na starosti oblast Cyber Security a Privacy pro Českou, Slovensko a Rakousko. Bezpečnosti se věnuje více než dvacet let a to buď jako auditor, hledající možnosti zlepšení, nebo jako jako manažer, který realizuje nejen nalezené možnosti. Je držitelem certifikací CISA, CISM a CRISC.

Martin Januš

Martin Januš je spoluzakladatel a CEO české IT společnosti MyQ, která vznikla v roce 2007 původně jako součást distributora tiskových zařízení Kyocera a následně se vyčlenila v samostatnou entitu. Martin vystudoval VŠE se zaměřením na aplikovanou informatiku a podniká spolu se svými spolužáky z gymnázia, kteří stejně jako on, mají vášeň pro programování a hledání co nejjednodušších řešení.

Kamil Jelínek

Jako advokát se věnuji především právu veřejných zakázek, právu IT a zastupování klientů při komunikaci se správními orgány. Současně působím na Právnické fakultě Masarykovi univerzity, kde se intenzivně věnuji problematice Smart city. Profesní zkušenosti jsem získal dlouholetým působením na Krajském soudu v Brně.

René Pospíšil

René Pospíšil působí více než 30 let jako specialista v oblasti IT bezpečnosti, z toho většinu své kariéry pracoval v zahraničí pro světové výrobce různých IT řešení jako například Wall Data na pozici Channel Manager EMEA, Computer Associates (CA) na pozici Vice President EMEA Internet Security BU a v posledních letech působí v IS4 security jako Country Manager Bitdefender CZ/SK. Jeho cílem je přinášet na lokální trh inovativní bezpečnostní technologie za účelem vytváření bezpečného důvěryhodného IT prostředí, k čemuž patří česká podpora a lokalizace produktů a s tím spojené na potřeby lokálního trhu nastavené profesionální služby.

Roman Přikryl

Roman Přikryl pracuje jako Solution Architect ve společnosti System4u a.s. Má na svém kontě velké množství expertních technických certifikací, jako např. Microsoft 365 Security Administrator Asociace, Microsoft 365 Enterprise Administrator Expert, VMware Certified Advanced Professional – Desctop and Mobility Design, MobileIron Solution Architect a další. Roman se problematice Unified Endpoint Management věnuje 15 let a stojí za stovkami úspěšných projektů jak v soukromém sektoru, tak ve státní správě.

Vítězslav Šantrůček

Vítězslav Šantrůček je produktový ředitel Avastu. Před jmenováním do této pozice působil v roli generálního manažera divize Avast Business, kde se zaměřoval na neustálé zlepšování při poskytování služeb partnerům a zákazníkům a rozšiřování SMB portfolia novými nabídkami (cloudové zabezpečení, Patch Management). Má přes dvacet let zkušeností s vedením globálních týmů provádějících inženýring v oblastech jako big data, internet věcí a platforma Java, a to v několika společnostech včetně Oracle, Sun Microsystems a MSD.

Jindřich Šavel

Jindřich Šavel uplatňuje v Novicomu své 30leté zkušenosti z oblasti návrhů a dodávek infrastruktur, aplikačního software, systémů pro správu dokumentů a řízení procesů, tvorby a řízení firemní, produktové i marketingové strategie a budování prodejní sítě. Právě při realizaci dodávek pro efektivní správu a zabezpečení počítačových sítí se měl možnost detailně seznámit se způsoby zajištění kybernetické bezpečnosti a také se širokou nabídkou produktů kybernetické ochrany na trhu. V Novicomu pracuje od konce roku 2012, kde nejprve zastával pozici obchodního ředitele, a od května 2020 působí jako CEO.

Jiří Zlámal

Po čtyřech letech zabýváním se hardwarem a MCU u společnosti Texas Instruments nastoupil Jiří Zlámal ke společnosti Avast, kde nyní působí již 8 let, aktuálně jako Sales Engineer. Odpovědný za široké portfolio klientů a partnerů společnosti ve střední Evropě a Asii, se zaměřením na malé a střední společnosti, přináší Českým organizacím zkušenosti se zabezpečením a ochranou sítí a koncových bodů z celého světa.

Václav Zubr

Po studiu informačních technologií nastoupil do společnosti ESET software, kde se věnuje kybernetické bezpečnosti. Osm let pracuje na pozici technického specialisty a Pre-Sales Engineera, ve které objasňuje schopnosti dnešního malwaru, moderních útoků a detekčních systémů. Napomáhá zajistit bezpečnost IT infrastruktury zákazníků. Cyber security technologie jsou spolu s fotbalem jeho velkým koníčkem.