Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Hlavní partner

  • logo Oracle Czech

   Oracle Czech

   Společnost Oracle byla založena v roce 1977 a dnes zaměstnává ve 145 zemích světa přes 120 tisíc lidí. Svým více než 400 tisícům zákazníků - včetně 100 firem z žebříčku Fortune 100 - nabízí kompletní a plně integrovaný soubor cloudových aplikací, platformových služeb a integrovaných systémů.

   Oracle Marketing cloud nabízí soubor aplikací pro marketéry, které slouží k přesné segmentaci zákazníků a sledování jejich digitálního chování.
   Zacilte své zákazníky pomocí mailingu, reklam na sociálních sítích, kontinuálnímu sběru a obohacování dat a propracované marketingové automatizaci s pomocí nejlepších a ověřených nástrojů na trhu.

 • Partneři

  • logo Mastercard

   Mastercard

   Mastercard, jednička v inteligentních, pohodlných a bezpečných platbách. Zajišťuje fungování nejrychlejší procesní sítě platebních transakcí na světě. Propojuje uživatele, finanční instituce, firmy, vlády a společnosti ve více než 210 zemích a územích. Produkty a řešení Mastercard dělají každodenní obchodní aktivity – jako nakupování, cestování, řízení byznysu a financí – jednodušší, bezpečnější a efektivnější pro každého.

  • logo PricewaterhouseCoopers Česká republika

   PricewaterhouseCoopers Česká republika

   Společnost PricewaterhouseCoopers poskytuje auditorské, daňové a poradenské služby veřejným i soukromým organizacím v různých průmyslových odvětvích. V České republice má více než 600 zaměstnanců a pobočky v Praze, Brně a Ostravě. Klientům přináší komplexní nabídku a vysokou kvalitu služeb, důkladné znalosti řady průmyslových odvětví, cit pro specifika místního trhu a potřeby každého klienta. Své služby poskytuje v češtině, angličtině, němčině i japonštině.

 • Mediální partneři

  • logo Bankovnictví odborný měsíčník pro profesionální finance

   Bankovnictví odborný měsíčník pro profesionální finance

   Je jediný časopis, který se věnuje profesionálním financí a jehož historie sahá až do roku 1945, čímž se časopis řadí k nejstarším periodikům v Česku. Sleduje aktuální témata v oblasti bankovní industrie. Jeho čtenáři jsou osobnosti z oblasti bankovního sektoru a profesionálové. Časopis cílí na manažery, ředitele finančních institucí, oblasti poradenství, IT, advokacie a osoby s rozhodovací pravomocí. V redakční radě časopisu zasedají zástupci akademické obce, ministerstva financí, české národní banky a české bankovní asociace a zástupci vedoucích společností na finančním trhu.

  • logo CardMag

   CardMag

   Cardmag je odborný magazín, který čtvrtletně přináší informace, komentáře a zajímavosti z oblasti platebních karet z domácího trhu i zahraničí. Jako volně přístupný a otevřený zdroj je od roku 2003 umístěn na oficiální webové stránce www.cardmag.cz, dále ke stažení ve formátu pdf a také distribuován v tištěné verzi. Tištěná verze je pravidelným čtenářům distribuovaná po objednání u vydavatele. Vybrané rubriky jsou v česko - anglické verzi. Cardmag spolupracuje s celou řadou významných mezinárodních společností a periodik, využívá servisu světových agentur a vybraných fotoreportérů. Na českém trhu spolupracuje s vybranými externími subjekty. Cardmag je mediálním partnerem mnoha významných konferencí a kartových událostí doma i v zahraničí, mj. v letech 2010 - 2013 Cartes &ID, Cards Middle East, Central & Eastern European Card Markets, Retail Cards & Payments, Contacless Cards & Payments, cardforum atd.

  • logo Česká bankovní asociace

   Česká bankovní asociace

   Česká bankovní asociace vznikla v roce 1990 a je dobrovolným sdružením právnických osob podnikajících v oblasti peněžnictví. Rolí asociace je především zastupovat a prosazovat společné zájmy členů, prezentovat roli a zájmy bankovnictví vůči veřejnosti, podílet se na standardizaci postupů v bankovnictví a na vytváření odborných zvyklostí, podporovat harmonizaci bankovní legislativy s legislativou Evropské unie a vyvíjet aktivitu v informativní a školící oblasti. ČBA je členem Evropské bankovní federace a Euriboru.

  • logo Sdružení pro bankovní karty

   Sdružení pro bankovní karty

   Sdružení pro bankovní karty je zájmovým sdružením právnických osob - bank příp. i jiných organizací, jejichž zájmem je rozvoj platebních karet v České republice. V zájmu svých členů jedná s tuzemskými i mezinárodními organizacemi z oblasti platebních karet. Sdružení pro bankovní karty má za cíl koordinaci a podporu rozvoje platebních karet v České republice. Za tímto účelem vytváří sdružení podmínky a platformu pro vzájemně výhodnou spolupráci bank v oblasti platebních karet a souvisejících technologií.

 • Organizátor

  • logo Měšec.cz

   Měšec.cz

   Co čekat od webu, jehož šéfredaktor má 52 bankovních účtů, 44 platných platebních karet a 3 šekové knížky? Správná odpověď: zasvěcené rady o penězích. A také odhodlanost, se kterou Měšec.cz poskytuje precizní analýzy produktů, finanční kalkulačky, porovnání bank a zprávy z oblasti osobních financí a investic. Vše vyzkoušeno na vlastní kůži Dalibora Z. Chvátala a jeho kolegů.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.