Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

Přednášející

Dalibor Z. Chvátal

Dalibor Z. Chvátal se po ukončení strojírenského studia postupně začal věnovat oblasti osobních financí a bankovnictví. Působil v dopravě, pojišťovnictví a v majetkoprávních oblastech. Od poloviny roku 2005 vedl finanční server FinExpert a jako zástupce šéfredaktora zároveň časopis Osobní finance. Je autorem řady článků a publikací o platebních kartách a osobních financích. Od roku 2007 je šéfredaktorem serveru Měšec.cz.

Jan Jírovec

Jan Jírovec se v prostředí internetu a softwaru pohybuje více než dvanáct let. V minulosti působil v segmentu finančního softwaru ve východní Evropě a severovýchodní Asii jako Business development Manager. Později rozvíjel platební bránu PayU na českém a slovenském trhu. Do skupiny Rockaway přišel z pozice šéfa Allegro Group CZ. V Rockaway se Jan stará o naplňování dlouhodobé vize a řízení strategických aktivit, současně se ujal vedení projektu E-commerce Holding.

Pavel Okénka

Pavel pracuje ve společnosti AGMO, a.s. jako Senior konzultant platebních řešení. Má na starost rozvoj obchodní strategie a vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti e-commerce. V segmentu IT / telco / banko působí více než 8 let.

Pavel Schwarz

Pavel je zakladatelem a nositelem vize platebního systému GoPay. Řídí veškeré klíčové agendy, zejména produktovou a business linii. Vystudoval dvě vysoké školy, VŠE Fakultu informatiky a statistiky a University of Bath, Fakultu Electronic and Electrical Engineering.

Radek Swaczyna

Radek se pohybuje v on-line businessu již 14 let. Za tu byl v kontaktu s celou řadou investorů, provozovatelů a správců internetových projektů. Získal spoustu zkušeností a praktického nadhledu. Rád přemýšlí nad podstatou samotných projektů a jednotlivých procesů. Pomůže s optimalizací webu, jednotlivých marketingových aktivit a zajistit tak celkové zvýšení ziskovosti projektu. Řídí se heslem – Optimalizuji tedy jsem. Ve volných chvílích si rád zajde zaběhat nebo zahrát hokej.

Vlastimil Vávrů

Vlastimil Vávrů se na internetu pohybuje od roku 1999. Nejdříve pracoval jako PHP a java programátor, od roku 2008 spoluvlastní a řídí společnost Maternia, největšího prodejce čoček v České republice a na Slovensku. Společnost Maternia úspěšně působí také v Rakousku a Německu, aktuálně vyřizuje přes 14 000 objednávek měsíčně. Od roku 2011 je Vlastimil Vavrů také společníkem v Optiscontu, který provozuje kiosky pro samoobslužný prodej dioptrických brýlí.

Jan Vetyška

Jan je od roku 2006 výkonným ředitelem Asociace pro elektronickou komerci (APEK). V minulosti působil jako projektový vedoucí konzultačního centra Dobrý web, nezávislý konzultant nebo externí projektový vedoucí Economia OnLine. Mezi jeho zájmy patří sport a to především kopaná či golf.

Filip Zeman

Filip Zeman je šéfem společnosti MOPET CZ, která před nedávnem představila nové platby mobilem – Mobito. Filip pracuje v MOPETu už od roku 2011, odkdy se věnoval spuštění služby. Po úspěšném startu v září 2012 soustavně pracuje na tom, aby se z Mobita stala respektovaná metoda pro placení, která bude pevně stát vedle dosavadních platebních metod jako jejich alternativa. Pro Filipa je svět mobilních plateb splněním snu – chce zákazníkům i obchodníkům zprostředkovat novou zkušenost, a tou je „bezstarostnost“ s placením. Filip má více než desetileté zkušenosti na vedoucích pozicích v oblastech technologie a bankovnictví. Před příchodem do MOPET CZ vedl ruskou pobočku softwarové společnosti BSC, která se zaměřuje na různá řešení pro finanční instituce a podnikovou sféru.