Tato akce již proběhla. Další akce E-Business Forum 2021 se koná 25. 5. 2021.

Partneři

Generální partner

MojeID

MojeID - Internet bez hesel a registrací. MojeID je bezplatná služba, díky níž mají uživatelé českého Internetu možnost používat pro přihlašování na různé internetové stránky a k různým webovým službám, které tuto službu podporují, jednotné identifikační údaje (uživatelské jméno a heslo). Službu provozuje sdružení CZ.NIC, správce národní domény .CZ.

Hlavní partner

Allegro Group CZ

Allegro Group Česká CZ vznikla v roce 2011 jako holdingová struktura polské Allegro Group a soustředí se na market place platformy, díky kterým mohou uživatelé na internetu současně prodávat i nakupovat na jednom místě. Do portfolia Allegro Group patří například největší obchodní portál Aukro.cz, nezávislý srovnávač zboží Heuréka.cz, poskytovatel e-shopů NetDirect nebo realitní servis bezrealitky.cz a dalších patnáct úspěšných servisů.

Partneři

ComGate

Společnost ComGate, a.s. v oblastech on-line marketingu, telemarketingu, logistiky a informačních systémů. Tato kombinace nám propůjčuje výhody komplexního dodavatele pro různá odvětví obchodu a služeb. Našimi typickými zákazníky jsou střední a větší společnosti, dovozci, velkoobchody, e-shopy, výrobci a dále banky, pojišťovny, obchodní řetězce, významné FMCG značky a reklamní agentury. Jak ze struktury služeb vyplývá, jsme připraveni poskytovat jednotlivé služby i komplexní řešení. Ta lze spatřovat v nasazení produktů pro akvizici zákazníků, jako jsou prostředky pro on-line reklamu, spotřebitelské soutěže a aktivní telemarketing. Dále používáme řady nástrojů pro efektivní péči o zákazníky, například CRM, věrnostní programy a informační linky. Oblast skladování zboží a dodávek zákazníkům pak zajišťuje logistika. Platby ve spolupráci s bankami nám pomáhá realizovat sesterská společnost AGMO, a.s. ComGate tak zajišťuje většinu automatizovaných služeb obchodu. Využitím informačních technologií a propojení uvedených segmentů dosahujeme skutečně vysoké efektivity (přiznivé ceny) a kvality služeb. Tím pomáháme našim zákazníkům obstát v konkurenci a věnovat maximální úsilí růstu a rozvoji. Vedle toho nabízíme služby v oblasti vývoje informačních systémů a rovněž propojování našich služeb s informačními zdroji partnerů a zákazníků.

Direct Parcel Distribution CZ

DPD CZ je součástí DPDgroup, druhé největší mezinárodní přepravní sítě v Evropě a třetí celosvětově. V České republice je společnost DPD přední poskytovatel přepravních služeb, který s 330 zaměstnanci a 650 kurýry doručí každoročně kolem 16 milionů zásilek. Díky inovativním technologiím, expertním znalostem a výborné péči o zákazníky poskytuje DPD nejlepší zkušenost s doručením všem svým zákazníkům. Inovativní službou Predict nastavuje společnost DPD nové standardy v doručování. Zákazník předem ví, kdy mu bude zásilka doručena s přesností na jednu hodinu. Zároveň si může doručení změnit tak, jak mu vyhovuje. Jako součást DPDgroup může DPD CZ využít více než 28 000 výdejních míst Pickup napříč celou Evropou a doručovat do 230 zemí po celém světě. DPDgroup je přepravní síť společnosti GeoPost, která s pomocí více než 60 000 zaměstnanců doručuje denně až 4 miliony zásilek. GeoPost je mateřská společnost DPD vlastněná Le Groupe La Poste, která v roce 2016 vykázala tržby ve výši 23 miliard EUR.

PayU

Společnost PayU je globální poskytovatel online plateb a na českém trhu patří mezi tři nejsilnější společnosti zprostředkovávající on-line transakce. Je ideální volbou nejen pro lokální obchodníky, ale také pro velké globální společnosti, které již působí v různých zemích, nebo se na expanzi do dalších států či světadílů chystají. Unikátní řešení PayU Hub umožňuje v rámci jedné integrace jednoduše zpřístupnit platební metody na pěti kontinentech a ve všech existujících měnách. Kromě tradičních platebních metod nabízí PayU v České republice také Google Pay a již netrpělivě očekává vstup Apple Pay, na který je společnost již technicky připravena.

Produktový partner

iNET Solutions s.r.o.


Společnost iNET Solutions s.r.o. provozuje od roku 2004 obchodní systém iNETPrint.cz, specializovaný na on-line produkci prezentačních materiálů a propagačních potřeb pro firmy. Systém iNETPrint se odlišuje šíří sortimentu, unikátními kalkulátory pro více jak 22 typů produktů a služeb a on-line tendrováním v oblasti tisku napříč celou ČR.
Posláním iNETPrintu je jednoduše on-line z pohodlí kanceláří klientů pomoci najít optimální řešení prezentačních a propagačních produktů pro široké spektrum výrobků, zpřístupnit celý výrobní proces on-line a vše vyřídit za pár minut. Cílem je zajistit klientům maximální časovou a finanční úsporu a pomoci prostřednictvím odborného servisu a osobní péči.
Specializací iNETPrintu jsou tyto oblasti: Reklamní textil, Reklamní tašky, Reklamní předměty, Kalendáře a diáře, Tiskoviny a Výroba CD/DVD.

Mediální partneři

Euro.cz

Euro.cz. Nový zpravodajský web týdeníku Euro. Denně přináší zhruba 40 zpráv z celého světa se zaměřením na byznys.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

Za podpory

TUESDAY Business Network

TUESDAY Business Network je nezávislá členská síť poskytující platformu pro setkávání a výměnu zkušeností technologických podnikatelů, investorů, IT profesionálů (konzultanti, média, IT firmy, inovátoři, dodavatelé a uživatelé, ...) a pro získávání aktuálních informací a trendů zejména v oblasti moderních technologií a inovací. TUESDAY spojuje Talent (podnikatelé, manažeři, inovátoři, živnostníci), Znalosti (odborníci), Kapitál (investoři, velké firmy). Umožňuje další rozvoj know-how mezi členy sdílením kontaktů, informací, zkušeností, rozvíjením dalšího businessu. Hlavním cílem TUESDAY Business Network je podporovat vznik a rozvoj malých a středních podniků, inovací a technologií v České republice a poskytovat prostor pro navazování nových obchodních příležitostí. TUESDAY Business Network vzniklo v roce 2004 a navázalo na aktivity celosvětové sítě First Tuesday - www.firsttuesday.com

Organizátor

Asociace pro elektronickou komerci (APEK)

Asociace pro elektronickou komerci (APEK) je sdružením více jak 400 firem, podnikatelů a odborníků v elektronickém obchodu. Asociace byla založena v roce 1998 jako nezávislá organizace, která podporuje rozvoj elektronického obchodu v České republice. Mezi členy APEKu patří největší české internetové obchody, přední softwarové společnosti a finanční instituce.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.