Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

18:00 - 18:10

Zahájení setkání, úvodní slovo moderátora

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učil na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:15 - 18:35

Jak se koukáme na mobilní e-commerce ve Slevomatu

Několik čísel o používání Slevomatu na mobilech. Náš přístup k mobilním aplikacím, jak postupujeme při jejich vývoji. Otázky kolem skladby týmu, externí vs. interní vývoj. Vize, jak využít mobilní revoluci.

Martin Snížek Martin Snížek

Chief Product & Customer Officer

Rohlik.cz

Martin Snížek

V Rohlíku zodpovídám v rámci boardu za zákaznickou zkušenost - web, aplikaci, zákaznickou podporu a kvalitu zboží. Pocházím z online prostředí, kde jsem dříve pracoval pro Slevomat, Direct pojišťovnu a také vedl vlastní analytickou agenturu Optimics.

18:40 - 19:00

Jak se chová český mobilní zákazník?

Viděli jsme už desítky analýz toho, jak vypadá onen “mobile customer”, často velmi zprůměrovaný a vesměs ze zemí na západ od nás. V Aukru jsme v létě provedli velký výzkum našich mobilních zákazníků. Ukážeme si, co je takový uživatel zač, co ho skutečně trápí, jestli pro něj má mobilní nakupování vůbec smysl a v čem je právě český zákazník m-commerce specifický.

Jiří Budinský Jiří Budinský

Mobile Product Expert

Allegro Group CZ

Jiří Budinský

Vystudoval univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Věnuje se strategickému rozvoji a plánování v oblasti mobilních platforem, uživatelskému designu a mobilnímu marketingu v oblasti e-commerce. Podílel se na rozvoji mobilních platforem, mobilních kampaní a vývoji aplikací pro české e-commerce subjekty – např. Aukro, Heureka, Hotel.cz apod. Je spoluzakladatelem projektu Allegro App Pool, který podporuje české vývojáře a přináší jim příležitosti vytvářet produkty pro mobilní platformy.

19:05 - 19:25

Pod pokličku mobilního vývoje

Alza.cz má v Apple a Google store již několik mobilních aplikací. Jak jsou úspěšné, využívané a kolik přinášejí obratu? Nahlédněte pod pokličku vývoje a práce se zákazníky aplikací webu Alza.cz

Vladimír Dědek Vladimír Dědek

Ředitel webového vývoje

Alza.cz

Vladimír Dědek

Vladimír Dědek je vedoucí webového a mobilního vývoje ve společnosti Alza.cz a.s., kde pracuje přes 3 roky. Ze své pozice určuje jak strategii webu, tak i směr vývoje mobilních platforem a mobilního webu. Kromě koordinace projektů se věnuje také UX návrhům a analýze dat (Google Analytics apod.)

19:30 - 19:45

Vyřešit stížnost na e-shop v tramvaji (v souladu s trendy, nadcházející EU legislativou a zdravým rozumem)

...otevřít online kanál pro klienty eshopu, aby mohli kdykoli a kdekoli oznámit problém a začít ho hned řešit online ...umožnit klientům nový styl komunikace založený na rovnoprávném vyjednávání doplněném o možnost požádat o nezávislé rozhodnutí (jedná se o ODR, také v nové EU legislativě…)

Karl Reindl Karl Reindl

Ředitel

Youstice

Karl Reindl

Karl Reindl, MSc., ředitel Youstice, má více než dvacetileté zkušenosti v multilinguálním mezinárodním prostředí IT, prodeje, konsultingu a řízení. Působil na poradních, seniorních manažerských a řídících pozicích jak ve start-upech, tak mezinárodních korporacích, včetně jeho víceprezidentské role v Capgemini.

19:45 - 21:00

Závěrečný networking

21:00

Předpokládaný konec setkání