Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Program

17:30 - 18:00

Registrace účastníků

18:00 - 18:10

Zahájení setkání

Petr Koubský Petr Koubský

Vedoucí rubriky Věda a technologie

Deník N

Petr Koubský

Dlouhá léta vedl známé Softwarové noviny, v anketě Křišťálová Lupa se stal Osobností roku. Byl editorem a spoluvydavatelem magazínu 067. Moderuje odborné konference. Učí na VŠE a na FF UK, vedl také vzdělávací instituci iCollege. V Deníku N je vedoucím rubriky Věda a technologie.

18:15 - 18:25

Mobilní řešení v Alza.cz

Tomáš Havryluk Tomáš Havryluk

Místopředseda představenstva

Alza.cz

Tomáš Havryluk

V největším českém e-shopu Alza.cz zastává pozici místopředsedy představenstva, z níž řídí veškeré strategické projekty a je zodpovědný za hospodaření společnosti. Do e-shopu nastoupil v roce 2007, z pozice CIO pokládal základy celého IT obchodu a na kontě má i řadu inovací, jako jsou například platební automaty – Alza PayBoxy. Tomáš vystudoval obor softwarové inženýrství na Českém vysokém učení technickém v Praze.

18:30 - 18:40

Mobilní eKonto - jak pomáhá prodeji?

Vratislav Kříž Vratislav Kříž

Product Manager

Raiffeisenbank

Vratislav Kříž

Vratislav Kříž pracuje v Raiffeisenbank a.s. od roku 2007 jako produktový manažer přímého bankovnictví. Vystudoval VŠE v Praze, obor Mezinárodní obchod. Své první pracovní zkušenosti získával v České spořitelně, kde pracoval na projektech, které zaváděly jedny z prvních aplikací přímého bankovnictví v České republice. V oblasti webových a nyní i mobilních bankovních aplikací se tak pohybuje více než 10 let.

18:40 - 18:50

QR platba z technického i obchodního pohledu

Petr Dvořák Petr Dvořák

CEO

Lime - HighTech Solutions

Petr Dvořák

Petr Dvořák je CEO společnosti Lime HighTech Solutions a vedoucím inovačního inkubátoru mobilní divize společnosti Avast. Před nástupem do těchto pozic byl Petr partnerem a konzultantem mobilních technologií ve společnosti Inmite, která se zaměřovala na vývoj mobilních aplikací pro přední české banky, světové automobilky, telefonní operátory a mediální domy, a kterou společnost Avast v červenci 2014 koupila a přetvořila v divizi Avast Mobile. Před příchodem do Inmite pracoval Petr dva roky na produktu NetBeans ve společnosti Sun Microsystems. Petr vystudoval softwarové inženýrství na Karlově Univerzitě v Praze.

Aleš Dynda Aleš Dynda

Projektový manažer

Raiffeisenbank

Aleš Dynda

Aleš Dynda pracuje v Raiffeisen Bank ČR jako projektový manažer odpovědný za plánování a vedení strategických obchodních projektů ve všech oblastech, především se zaměřením na elektronické kanály a elektronické bankovnictví. Znalosti v oblasti analýzy, návrhu a rozvoje elektronického bankovnictví a distribučních kanálů získal v ČSOB, kde byl odpovědný za rozvoj elektronického bankovnictví. Před tím působil v GE Money Bank, kde se zabýval systémy pro správu dokumentů a znalostí a rozvojem elektronických nástrojů interní komunikace. Zkušenosti uplatnil i mimo bankovní sektor při návrhu a realizaci manažerského informačního systému a koncepce digitalizace interních procesů výrobní firmy v oboru lehkého strojírenství.

18:55 - 19:05

Jak jsem se stala součástí Mobita aneb jak jsem platila u své kadeřnice mobilem

Mobito jsou nové platby mobilem, které jsme představili na podzim loňského roku. V čem jsou inovativní? Co nového mohou přinést obchodníkům a jak mohou obohatit stávající zákaznickou zkušenost?

Filip Zeman Filip Zeman

CEO

MOPET CZ

Filip Zeman

Filip Zeman je šéfem společnosti MOPET CZ, která před nedávnem představila nové platby mobilem – Mobito. Filip pracuje v MOPETu už od roku 2011, odkdy se věnoval spuštění služby. Po úspěšném startu v září 2012 soustavně pracuje na tom, aby se z Mobita stala respektovaná metoda pro placení, která bude pevně stát vedle dosavadních platebních metod jako jejich alternativa. Pro Filipa je svět mobilních plateb splněním snu – chce zákazníkům i obchodníkům zprostředkovat novou zkušenost, a tou je „bezstarostnost“ s placením. Filip má více než desetileté zkušenosti na vedoucích pozicích v oblastech technologie a bankovnictví. Před příchodem do MOPET CZ vedl ruskou pobočku softwarové společnosti BSC, která se zaměřuje na různá řešení pro finanční instituce a podnikovou sféru.

19:10 - 19:20

Mobilní ticketon

Martin Kasa Martin Kasa

Entrepreneur & Investor

Pilulka Lékárny

Martin Kasa

Spolumajitel skupiny Pilulka, která provozuje desítky kamenných lékáren v ČR a SR, ale zejména internetové projekty Pilulka.cz, Pilulka.sk a Pilulka.ro. Na trhu e-ecommerce se pohybuje bezmála 20 let, kde své jméno spojoval přes deset let s eshopy Kasa.cz a Hej.sk, které spoluvlastnil a řídil. Má zkušenosti s exity ale i s investicemi do startupů, kde stál u zrodu například Startup Yardu. Martin je předsedou předsednictva APEK.

19:25 - 19:35

Představení aplikace Slevolapka

V prezentaci se zaměřím na tyto body:

  • Slevolapka v číslech
    Problémy při rozvoji
    Zhodnocení platebních procesů přes mobilní aplikaci
    Plány do budoucna
Přemysl Frýdl Přemysl Frýdl

PR a marketing

Slevolapka

Přemysl Frýdl

Momentálně se věnuje tvorbě mobilních aplikací s využitím affiliate systémů ve své vlastní společnosti, která vyprodukovala ve spolupráci s Petrem Nohejlem aplikaci Slevolapka pro majoritní mobilní platformy. Při své práci studuje vysokou školu VŠMIE obor informační technologie. Před tvorbou mobilních aplikací se věnoval tvorbě elektronických obchodů a webových prezentací pro externí klientelu. Jeho hlavním zájmem je prosadit používání mobilních aplikací před klasickým webovým prostředím.

19:40 - 19:50

Mobily v podání Aukro.cz

Představení segmentu mobilů jako strategické oblasti rozvoje pro obchodní portál Aukro.cz- ukázky kampaní i aktuální čísla a trendy. Allegro App Pool- nejen Aukro ale i celé Allegro věří mobilů- představení nového projektu pro vývoje mobilních aplikací.

Jiří Budinský Jiří Budinský

Mobile Product Expert

Allegro Group CZ

Jiří Budinský

Vystudoval univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně. Věnuje se strategickému rozvoji a plánování v oblasti mobilních platforem, uživatelskému designu a mobilnímu marketingu v oblasti e-commerce. Podílel se na rozvoji mobilních platforem, mobilních kampaní a vývoji aplikací pro české e-commerce subjekty – např. Aukro, Heureka, Hotel.cz apod. Je spoluzakladatelem projektu Allegro App Pool, který podporuje české vývojáře a přináší jim příležitosti vytvářet produkty pro mobilní platformy.

20:00 - 21:00

Závěrečný networking

21:30

Předpokládaný konec