Přednášející

 • Tomáš Böhm

  Své dlouholeté zkušenosti sbíral Tomáš jako generální ředitel v More Rewards, kde byl zodpovědný za zavedení věrnostní program MasterCard Priceless Specials. Dále působil jako strategický marketingový ředitel ve firmě Up Česká Republika, která mu umožňovala spravovat nové produkty v oblasti zaměstnaneckých benefitů, a to od prvotního výzkumu až po uvedení finálního produktu na trh. V současné době pracuje Tomáš pro společnost Google jako produktový marketingový manažer. Konkrétně se zabývá vytvářením prostředí pro úspěšné zavedení nové platební metody na trzích střední a východní Evropy.

  Product Marketing Manager

  Google

 • Dalibor Z. Chvátal

  Dalibor Z. Chvátal se po ukončení strojírenského studia postupně začal věnovat oblasti osobních financí a bankovnictví. Působil v dopravě, pojišťovnictví a v majetkoprávních oblastech. Od poloviny roku 2005 vedl finanční server FinExpert a jako zástupce šéfredaktora zároveň časopis Osobní finance. Je autorem řady článků a publikací o platebních kartách a osobních financích. Od roku 2007 je šéfredaktorem serveru Měšec.cz.

  Šéfredaktor serveru Měšec.cz

  Internet Info

 • Lukáš Uhl

  Aktuálně CEO a krizový manažer ZOOTu, který se snaží firmu dostat zpět nejen do čela popularity módních eshopů v ČR, ale zejména do černých čísel. V minulosti stál v čele rozvážkové služby Dáme jídlo, kterou přivedl k prodeji nadnárodní skupiny Delivery Hero. Než přišla příležitost v ZOOTu, pomáhal transformovat Pietro Filipi.