Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

 • Olga Zbranek Biernátová

  Olga vystudovala v Brně Informační studia a knihovnictví a již během studií působila v oblasti online marketingu v rámci skupiny Guerrilla Readers a realizovala řadu projektů na podporu čtenářství. Přes 4 roky působila v Knihovně UTB jako marketingový specialista, lektor informačního vzdělávání a projektový manažer. Mimo svou knihovnickou práci podnikala v oblasti social media marketingu se zaměřením zejména na knižní trh (dlouhodobá spolupráce např. s nakladatelství Kniha Zlín). Aktuálně se stará o online marketing knihkupecké sítě Neoluxor a učí na univerzitě v Brně a ve Zlíně.

  knihovník a social media specialist

  Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

 • Daniel Dočekal

  Daniel Dočekal je internetový publicista, zakladatel internetového magazínu Svět Namodro. Vymyslel a vytvořil kolektivní weblog Prostý Občasník Originálního Humoru (Pooh.cz). Od prosince 2006 se věnoval projektu DigiWeb.cz a později působil jako šéfredaktor iHNed.cz. V posledních letech jako konzultant radí a pomáhá řadě firem s marketingem, obsahem, sociálními sítěmi či komunikací. Školí, píše, vysvětluje a postupně rozšiřuje aktivity o další weby v roce 2015 například o @365tipů, #PRTIPY a rychlofky.

  nezávislý konzultant

 • Alžběta Houzarová

  Absolventka Fakulty humanitních studií Karlovy Univerzity v Praze a Fakulty sociálních věd Karlovy Univerzity v Praze. Po angažmá v neziskové sféře působí ve Vodafone Czech Republic jako zástupkyně tiskového mluvčího. Na starosti má plánování a strategie, přípravu klíčových PR kampaní, online PR a odpovědi na každodenní dotazy médií.

  Corporate Communication

  Google

 • Ondřej Jireš

  Ondřej se specializuje na marketing v sociálních médiích. Navrhuje klientům strategii propagace a vytváří kreativní koncepty kampaní. Svůj první blog založil v roce 1998, v letech 2000 - 2008 byl šéfredaktorem úspěšného komunitního portálu a internetového magazínu Fantasy Planet. Absolvoval Studia nových médií na Univerzitě Karlově. Věnuje se nejen marketingu a PR, ale také publicistice, copywritingu, editorské a redakční činnosti a (novo)mediální teorii. Má rád cestování a turistiku, sleduje hokej a významnou část volného času věnuje literatuře a komiksům. Jako editor povídkových antologií získal několik žánrových ocenění.

 • Lukáš Kořínek

  Lukáš Kořínek se již od raného mládí věnuje mobilní a digitální komunikaci. Ve třinácti letech spustil populární server o mobilních telefonech. Následující dva roky se pak pohyboval v oblasti obsahu pro mobilní telefony a výroby mobilních her. Poté založil agenturu PHOMEDIA, která se specializovala na tvorbu marketingových kampaní na mobilním internetu. V současnosti se orientuje na komunitní marketing a interaktivní komunikaci značek s uživateli ve své nové agentuře BUBBLE.

  Managing Director

  PHOMEDIA s.r.o.

 • Luděk Motyčka

  Luděk Motyčka působí ve společnosti Google od roku 2010. Ve vrcholovém managementu se pohybuje již přes deset let. Pracoval například ve firmách McKinsey & Company, HSBC Bank nebo Beneficial Finance a.s, díky čemuž má bohaté manažerské zkušenosti nejen z IT/TELCO oblasti, ale i z finančního sektoru. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde svoje studium završil titulem Ph.D. v oboru marketing. Hovoří anglicky, polsky a německy. Mezi jeho záliby patří především rodina, sport a živá hudba.

  Head of Marketing Czech Republic

  Google

 • Dušan Murčo

  Dušan Murčo je Country manager Martinus.cz. Martinus je jeho srdcovka už od roku 2010, kedy prišiel do Martinus.sk a ako digital marketing manažér okrem iného spoluvytváral projekty Slovensko číta, Knihobežník alebo Deň neprečítaných kníh. Od minulého roku vedie českú pobočku Martinus.cz, kde sa stále stíha venovať aj marketingu a jeho najobľúbenejším projektom je momentálne Knižní výzva. Mimo práce behá, cestuje a zbiera časopisy.

  country manager

  Martinus.cz

 • Michal Popelář

  Internetovým marketingem se zabývám od roku 1998. V současné době působím jako ředitel agentury Wunderman Interactive, která se orientuje na dodávku efektivních a přesto kreativních internetových kampaní. Pracuji nebo pracoval jsem na projektech pro následující klienty - Nokia, Ford, Microsoft, O2, Audi, Volkswagen a další. Specializuji se na propojování jednotlivých komunikačních kanálů jako je e-mail, sociální platformy, video apod.

  Director

  Wunderman

 • Marek Prokop

  Marek Prokop je podnikatel a konzultant v oboru internetového marketingu, tvorby webů a SEO. Napomohl vzniku několika známých projektů a firem (Dobrý Web, H1.cz) a nyní se naplno věnuje společnosti PROKOP software, kterou založil v roce 1993. Provozuje e-zin Sova v síti, píše blog o webových aplikacích Všemi Osmi, je autorem knihy CSS Kaskádové styly pro webdesignéry a publikuje články v různých odborných médiích. Patří mezi nejvýznamnější osobnosti českého internetu

  všechno možné

  PROKOP software,spol. s.r.o.

 • David Šmehlík

  David Šmehlík žije děním na (nejen) českém internetu, šéfuje vývojářům a copywriterům ve Fleveu, psal pro 30minut.cz, miluje nové technologické hračky a věří v budoucnost sociálních sítí. Již několik let se podílí na organizaci konference Junior Internet, která pomáhá mladým internetovým nadšencům prorazit se svými projekty. Najdete ho na Twitteru, na LinkedIn či na jeho osobním blogu.

  Owner & Manager

  Fleveo s.r.o.

 • Pavel Ungr

  Pavel Ungr se aktivně SEO a internetu obecně věnuje již od roku 2004. Z Et netery v roce 2009 nastoupil přímo do společnosti Ataxo a následně i H1.cz, kde pracoval jako SEO konzultant. Od roku 2014 pomáhá svým klientům jako nezávislý konzultant. Baví ho experimenty ve stylu práce Randyho Fishkina z Mozu a propaguje SEO jako tvorbu zajímavého a kvalitního obsahového webu.

  SEO konzultant

  Pavel Ungr

 • Jan Valuštík

  Honza doposud spolupracoval na projektech pro Mobile Internet, s.r.o., Accenture, PRONETmedia, s.r.o., mezinárodní neziskovou organizaci Together, Prague International Advertising Festival a dalších. V oblasti sociálních médií je držitelem několika ocenění, v roce 2011 se stal vítězem Young Marbles a v rámci Young Lions 2012 získal speciální uznání poroty. Honza v současné době studuje 2. ročník Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a pracuje na pozici Brand Marketing Specialist obchodního portálu Aukro.cz, který je součástí skupiny Allegro Group CZ.

  Brand Marketing Specialist

  Aukro s.r.o.

 • Patrick Zandl

  Patrick Zandl v roce 1996 založil zpravodajský Mobil server, později rozjížděl internetovou televizi Stream.cz a šéfredaktoroval Lupu. Dnes je vedoucím projektu bezpečnostních routerů Turris v CZ.NIC. Zaměřuje se na mobilní komunikace a bezpečnost.

 • Lubor Zoufal

  Lubor Zoufal je ředitel digitální divize Lagardère Active ČR. Pod jeho vedením se rozvíjí internetové a mobilní aktivity skupiny, která provozuje např. rádia Evropa 2, Frekvence 1, Bonton, Dance radio, hudební server Koule.cz, web pro řidiče Motomail či dětské internetové rádio Pigy.

  Ředitel digitální divize

  Lagardère Active ČR