Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Zdeněk Vesecký

 Zdeněk Vesecký je redaktorem serveru Podnikatel.cz. Ve zpravodajství se pohybuje již od ukončení studií na vysoké škole. Ovládá plynně anglický jazyk, usilovně pracuje na francouzštině.

Přednášející

Jiří Černý

Jiří vykonává pozici ředitele pro právní záležitosti od prosince 2011. Dříve působil mj. v BT Global Services (součást skupiny British Telecommunications plc), kde byl odpovědný za řízení právních záležitostí v regionu CEE. Je absolventem právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně a právnické fakulty K.U.LEUVEN v Belgii, kde se specializoval na právo ICT. Ve volném čase se věnuje rodině, golfu a vojenské historii.

Marek Dědič

Marek Dědič své zkušenosti z redakce PC Worldu a 20 let na zajímavých IT projektech zpřístupňuje v Asociaci za lepší ICT řešení. Usiluje o systematizaci a automatizaci sdílení osvědčené praxe a informační crowd-sourcing v oblasti firemních ICT řešení. Baví ho trénink umělé inteligence.

Filip Horák

Ve své praxi se věnuji zejména právu informačních technologií a právu finančnímu, nejraději v jejich vzájemné kombinaci. Bouřlivě se rozvíjející oblast práva a technologií sleduji mnoho let a považuji ji skoro za své hobby. Vedle toho se snažím trávit volný čas aktivně, zejména kolektivním i individuálním sportováním.

Jakub Olexa

Jakub Olexa patří mezi první Čechy, kteří se u nás v devadesátých letech připojili k internetu přes speciální linku vedenou z Vídně na ČVUT v Praze. V dalších letech se podílel na projektech jako například Xchat.cz či Mobil.cz. Stál u zrodu společnosti Mailkit, která na trhu funguje již 12 let a patří k předním poskytovatelům řešení pro e-mailový marketing a jeho automatizaci s celoevropskou působností. Pomáhá také vzdělávat ostatní odborníky působící v oblasti e-mailingu. V letních měsících vyhledává odpočinek na plachetnici, v zimě rád lyžuje.

Jan Raab

Vystudoval informatiku na Matematicko-fyzikální fakultě Univerzity Karlovy. Vlastní malou IT firmu, která má za sebou například redesign Úschovny.cz, jejímž byl několik let majitelem. Jeho tým se zabývá tvorbou informačních systémů, ukládáním velkých dat, UX konzultacemi, ale úplně nejraději zkouší nové vlastní věci. Aktuálně se spojil s dalšími společníky a pod hlavičkou Secure Data se naplno věnuje online nástrojům pro GDPR. Ve volných chvílích, ať už se svým týmem, anebo s dětmi nejraději pálí velké ohně.

Eva Škorničková

Eva působí jako právní konzultantka ochrany dat a bezpečnosti IT. Pomáhá firmám i špičkovým profesionálům předcházet rizikům a řešit právní problémy spojené s GDPR legislativou. Vedla coby konzulka právní a konzulární oddělení českého velvyslanectví v Kanadě.  

Ve volném čase se mj. věnuje mecenášství v oblasti podpory českého kulturního dědictví, vzdělání a vědy.