Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Martin Diviš

Absolvent ČVUT v Praze, Fakulty elektrotechnické, obor Elektronické počítače. Dříve působil ve společnostech Digital Equipment Corporation a Compaq, nyní pracuje ve firmě Cisco Systems jako konzultant v oblasti řešení datových center, virtualizace a řešení pro komunikaci a spolupráci mezi lidmi.

Michal Feix

Michal Feix je od ledna 2012 výkonným ředitelem společnosti Seznam.cz. Je pravou rukou Pavla Zimy, generálního ředitele společnosti, a stará se o chod všech složek firmy, vyjma produktové části, kterou si napřímo řídí Pavel Zima. Před pozicí výkonného ředitele ve společnosti Seznam.cz působil jako provozní ředitel. Před příchodem do společnosti Seznam.cz v roce 2004 působil na technických pozicích u obou českých konkurenčních portálů. Je absolventem ČVUT FEL a MBA.

Jan Freidinger


Narozen 23.12.1978 v Praze. Vystudoval Politologii a mezinárodní vztahy na FSV UK. Dva semestry studoval na University of Copenhagen kde se věnoval environmentální politice EU. Po studiu krátce pracoval pro amerického obchodníka s realitami, v Greenpeace pracuje od roku 2006. Věnoval se přijímání nové chemické politiku EU – REACH, vedl projekt proti americké radarové základně, kampaň za zelenější elektroniku. V současnosti vede toxickou kampaň.

Ivo Horák

Ivo Horák pracuje v oboru Marketingu a IT déle než 15 let. V současné době se věnuje návrhu optimalizované serverové architektury. Podílel se na tvorbě, chodu a marketingu několika předních českých internetových portálů a eshopů. Jako koníčka kromě rodiny, dvou Whippetů má i SEO problematiku.

Lenka Pipková


V současné době (od letošního roku) pracuji v organizaci Greenpeace na klimatické kampani snižování emisí skleníkových plynů – 30%. V předchozím roce jsem v rámci Challenge Europe vedla jako jeden z advokátů klimatu projekt Šetrná kancelář. Předtím jsem se věnovala mezinárodnímu rozvoji, pracovala jsem pro nevládní organizace v Nepálu a Velké Británii. V roce 2006 jsem ukončila studium lékařství na Universitě Karlově v Praze.