Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

Partner

Channel Crossings

Channel Crossings patří mezi největší jazykové školy v České republice. Specializujeme se na firemní výuku jazyků, dále nabízíme individuální i skupinové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy v zahraničí, překladatelsko-tlumočnický servis a dotační poradenství pro vzdělávání.

V návaznosti na požadavky klientů i trhu vyvíjíme nové produkty a služby v oblasti jazykového vzdělávání. V loňském roce jsme za kvalitu našich služeb a servisu, který poskytujeme klientům, získali prestižní ocenění Vzdělávací instituce roku. Letos jsme na něj navázali Národní cenou kariérového poradenství v kategorii Cena za podporu evropské spolupráce.

Více informací najdete na www.chc.cz.

Mediální partneři

People Management Forum

Čtivý časopis o personalistice.

Podnikatel.cz

Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

HR News

Portál HR News sdružuje největší komunitu HR manažerů a specialistů v ČR. Poskytují zajímavý obsah napříč všemi aspekty personální práce - od benefitů, přes právní problematiku až po nábor. Mají šestnáct tisíc registrovaných uživatelů, největší HR skupinu na síti LinkedIn a desetitisíce článků a videí z oblasti práce s lidmi.

Za podpory

Asociace poskytovatelů personálních služeb

Představujeme Vám APPS jako aktivní seskupení zejména agentur práce, ale i dalších subjektů, které se snaží vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice. Nejsme uzavřenou skupinou velkých agentur, mezi naše členy patří jak nadnárodní společnosti, tak i malé lokální agentury. Vítáme každého zájemce o členství, kterému není lhostejný vývoj a stav trhu práce v naší zemi. Členové APPS poskytují svým zákazníkům vysokou kvalitu nabízených služeb v pracovně právní oblasti a přistoupili k Etickému kodexu Asociace .
Bezprostředním cílem APPS je vytváření podmínek pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice. Pro jeho dosažení APPS komunikuje s příslušnými institucemi i státními orgány.

APPS působí v České republice již od roku 2002. Má 26 členů. Obrat členů APPS za veškeré poskytované personální služby za rok 2012 je přes 7,22 mld. Kč, členové vyhledali a přidělili téměř 85 tisíc lidí.

APPS pořádá odborné semináře, konference, je partnerem veletrhů a dalších akcí. APPS je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a partnerem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Na Evropské úrovni je členem Evropské konfederace agentur práce Eurociett a Mezinárodní konfederace agentur práce Ciett.

Asociace firemních sportů

Největší akce motivující a mobilizující firemní týmy z celé České republiky, jejímž cílem je zviditelnit aktivní firmy podporující zdravý životní styl svých zaměstnanců a společně naplňovat chartu FAIR PLAY BUSINESS.

Produkce

Internet Info

Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 4 miliony lidí měsíčně.

Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.