Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Partneři

 • Partner

  • logo Channel Crossings

   Channel Crossings

   Channel Crossings patří mezi největší jazykové školy v České republice. Specializujeme se na firemní výuku jazyků, dále nabízíme individuální i skupinové kurzy pro veřejnost, jazykové kurzy v zahraničí, překladatelsko-tlumočnický servis a dotační poradenství pro vzdělávání.

   V návaznosti na požadavky klientů i trhu vyvíjíme nové produkty a služby v oblasti jazykového vzdělávání. V loňském roce jsme za kvalitu našich služeb a servisu, který poskytujeme klientům, získali prestižní ocenění Vzdělávací instituce roku. Letos jsme na něj navázali Národní cenou kariérového poradenství v kategorii Cena za podporu evropské spolupráce.

   Více informací najdete na www.chc.cz.

 • Mediální partneři

  • logo HR forum

   HR forum

   Čtivý časopis o personalistice.

  • logo HR News

   HR News

   Portál HR News sdružuje největší komunitu HR manažerů a specialistů v ČR. Poskytují zajímavý obsah napříč všemi aspekty personální práce - od benefitů, přes právní problematiku až po nábor. Mají šestnáct tisíc registrovaných uživatelů, největší HR skupinu na síti LinkedIn a desetitisíce článků a videí z oblasti práce s lidmi.

  • logo Podnikatel.cz

   Podnikatel.cz

   Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Podnikatel.cz denně servíruje rozhodující informace pro úspěšný byznys ve všech jeho fázích na různorodých trzích. Podnikavý tým šéfredaktora Michaela Hovorky vytváří užitečné místo pro živnostníky a firmy, které chtějí nastartovat a rozvíjet své podnikání.

 • Za podpory

  • logo Asociace poskytovatelů personálních služeb

   Asociace poskytovatelů personálních služeb

   Představujeme Vám APPS jako aktivní seskupení zejména agentur práce, ale i dalších subjektů, které se snaží vytvářet podmínky pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice. Nejsme uzavřenou skupinou velkých agentur, mezi naše členy patří jak nadnárodní společnosti, tak i malé lokální agentury. Vítáme každého zájemce o členství, kterému není lhostejný vývoj a stav trhu práce v naší zemi. Členové APPS poskytují svým zákazníkům vysokou kvalitu nabízených služeb v pracovně právní oblasti a přistoupili k Etickému kodexu Asociace .
   Bezprostředním cílem APPS je vytváření podmínek pro úspěšný rozvoj stabilního trhu pracovních sil v České Republice. Pro jeho dosažení APPS komunikuje s příslušnými institucemi i státními orgány.

   APPS působí v České republice již od roku 2002. Má 26 členů. Obrat členů APPS za veškeré poskytované personální služby za rok 2012 je přes 7,22 mld. Kč, členové vyhledali a přidělili téměř 85 tisíc lidí.

   APPS pořádá odborné semináře, konference, je partnerem veletrhů a dalších akcí. APPS je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR a Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a partnerem Nadačního fondu pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením. Na Evropské úrovni je členem Evropské konfederace agentur práce Eurociett a Mezinárodní konfederace agentur práce Ciett.

  • logo České sportovní firemní hry

   České sportovní firemní hry

   Největší akce motivující a mobilizující firemní týmy z celé České republiky, jejímž cílem je zviditelnit aktivní firmy podporující zdravý životní styl svých zaměstnanců a společně naplňovat chartu FAIR PLAY BUSINESS.

 • Produkce

  • logo Internet Info

   Internet Info

   Internet Info poskytuje obsah s přidanou hodnotou. Nabízí odbornost na webu, konferencích, seminářích a školeních. Nastoluje unikátní témata, přináší souvislosti, staví na osobitosti osobností a objektivitě informací s přesným zásahem. Právě proto čte zpravodajské servery společnosti Internet Info více než 3,5 milionu lidí měsíčně.

   Internet Info vydává specializované servery o IT, internetu, telekomunikacích, nových technologiích, podnikání, financích, daních, digitálním vysílání a životním stylu. Pořádá desítky vzdělávacích akcí a provozuje TUESDAY Business Network, sociální síť v reálném světě pro firmy a profesionály.