Tato akce již proběhla. Podívejte se na připravované akce.

Přednášející

Moderátor

Jan Mazal

Začínal ve výzkumné agentuře Mediaresearch (dnes Nielsen Admosphere) v oddělení PR & MarCom. Pak ale "přeběhl" do médií – nejstaršího ICT vydavatelství IDG (dnes Internet Info DG) – kde se postupně stal šéfredaktorem magazínu ChannelWorld a začal moderovat kulaté stoly, webcasty a odborné konference. Po osmi letech se vrátil do vod marketingové komunikace, dva roky působil jako CCO ve společnosti VPGC, která je ICT distributorem síťových a kyberbezpečnostních řešení, poté jako marketing manager software housu Sense4code a nyní jako senior product marketing manager ve společnosti Safetica, která vyvíjí řešení chránící před únikem citlivých dat a vnitřními hrozbami. Nárazově moderuje a přednáší na ICT konferencích.

Přednášející

Lukáš Erben

Lukáš Erben je Vendor Executive Manager ve společnosti Gartner

Ian Evans

Ian Evans serves as Managing Director for EMEA at OneTrust, a global leader in privacy management software which helps organizations operationalize data privacy compliance and Privacy by Design. Evans is a diversified senior executive with deep experience in data privacy and CRM technology applications and services. He brings over 20 years of software industry experience to OneTrust as well as 10 years in direct and channel sales. In his role, Evans supports thousands of global brands across the European, Middle Eastern, and African regions, leading the delivery of technology solutions to secure and privatize customer and employee personal information ahead of impending privacy regulations. Prior to OneTrust, Evans served as Vice President and Managing Director for EMEA at AirWatch (acq. by VMware in 2014 for $1.54B). AirWatch now serves more than 20,000 global customers and is recognized as the undisputed market leader in enterprise mobility management.

Monika Petříková

David Lev je Printing Business Unit Manager ve společnosti HP

Simona Plischke

Ing. Simona Plischke, MBA je ředitelkou ve společnosti HC logic

Milan Slavík

Ing. Milan Slavík je regionální manažer pro ČR ve společnosti BOC Information Technologies Consulting GmbH

Lenka Suchánková

Mgr. Lenka Suchánková, LL.M má rozsáhlé zkušenosti v oblasti práva duševního vlastnictví, práva IT včetně outsourcingu a cloud computingu, nových médií, ochrany osobních údajů včetně globálních transferů dat, ochrany soukromí, pracovního práva a zaměstnanosti. V uplynulých letech poskytovala právní poradenství společnostem z oblasti IT a médií, finančním institucím, účastnila se strategických transakcí a radila při mnoha licenčních obchodech světových softwarových společností. Je expertkou na ochranu osobních údajů, cloud computing a informační bezpečnost. Lenka pravidelně přednáší o GDPR i dalších tématech souvisejících s ochranou soukromí. Jako právnička pracovala v Londýně a Vancouveru, vzdělání získala v Praze, Cardiffu a Britské Kolumbii. Publikovala články na téma kyberkriminality a dalších otázek práva IT, přednáší na konferencích.       

Martin Zeman

Vystudoval Elektrotechnickou fakulta ČVUT v Praze, obor technická kybernetika - lékařská biokybernetika a Brno International Business School, management zdravotnických zařízení. Přes 30 let pracuje ve zdravotnictví, převážně ve zdravotnické informatice a managementu nemocnic. V současné době odpovídá za strategický a koncepční rozvoj digitalizace zdravotnictví na Ministerstvu zdravotnictví. Je předsedou České společnosti zdravotnické informatiky a vědeckých informací ČLS JEP.

Juraj Žoldák

Juraj Žoldák je Sales Director Public ve společnosti NESS